Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Καλησπέρα,

δεν είδα πόσο τα είχε αρχική αλλά έχω την εντύπωση πως είδα ότι έγραφε 11,60. Πέρασα να πάρω μωρομάντηλα τα έχει και αυτά 50% 2,75 η τριάδα τα μωβ και 2,68 τα άσπρα. Περνώντας πήρε το μάτι μου ένα μεγάλο ταμπελάκι που έγραφε 11,60 αλλά τώρα που το σκέφτομαι για 50% πολλά δεν είναι? Μήπως ήταν η jumbo συσκευασία?

Πάντως έχει -35% και στα ariel και gillete. Όσες έχετε και κουπονάκια επιθυμίες (που λήγουν τέλος του μήνα) σπεύσατε. Εμένα έληξαν 9/3 σνιφ.:(:(:(:mad::-x:-x:-x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

πηγα το πρωι στο βεροπουλο,10,99 η μεγαλη -4,00 κουπονι 6,99 η μια.δεχονται κανονικα κουπονια.κ στη μικρη εννοειται.

Κι εγω επισης, δεχονται κανονικα κουπουνια, ειχα 4 για μεγαλα πακετα με -4 ευρω κ ενα για μικρο -2 ευρω

Να ρωτησω κατι αλλο μεχρι τι ηλικια στελνει η babylino κουπουνια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας!

Δεν ξέρω που να το γράψω οπότε το γράΦω εδώ

στο περιστερι κοντά στη γεφυρα Ροσινιόλ είναι ένα μαγαζί στοκ με εσώρουχα επώνυμα Καλβιν κλάιν, ντίμ κ αλλα κ έχει τιμές κάτω από 50 %

πήρα 2 σουτιέν καλβίν κλάιν 18 ευρώ το 1 από 47 αρχική!

έχει κ παιδικά αλλά λίγα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...