Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

Ψάχνουμε σπίτι


ntemiiiiii

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

ψάχνουμε να ενοικιάσουμε διαμέρισμα 3 υπνοδωματίων στις εξής περιοχές:

Κιάφα, Σεισμόπληκτα,Ανατολή,Νεοχωρόπουλο,Πεδινή και σε περιοχές γύρω από αυτές!Μένουμε αμπελοκήπους 8 χρόνια αλλά οι δουλειές μας είναι προς τα έξω!εμένα παραείναι κιόλας!πάω 'Αρτα κάθε μέρα!οπότε,λόγω συνθηκών,αναζητούμε άλλη στέγη και έχουμε σκοπό να μείνουμε για πολλά χρόνια, όπως καταλαβαίνετε!

Αν έχετε κάτι υπόψιν σας παρακαλώ ενημερώστε με!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλημέρα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς δεν ξέρω κάτι να σε βοηθήσω αλλά αυτές οι περιοχές είναι αρκετά πυκνο-κατοικημένες οπότε θέλει καλό ψάξιμο. Απευθυνθείτε σε κανένα μεσιτικό αν τα βρίσκετε τόσο σκούρα ή περιμένετε μέσα στο καλοκαίρι που αδειάζουν περισσότερα διαμερίσματα. Επίσης στις νεόδμητες περιοχές (Νεοχωρόπουλο, Ανατολή ψηλά) είναι δύσκολο να βρείτε διαμέρισμα, είναι τα περισσότερα μονοκατοικίες.

Καλό ψάξιμο!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ξέρω κάτι να σε βοηθήσω αλλά αυτές οι περιοχές είναι αρκετά πυκνο-κατοικημένες οπότε θέλει καλό ψάξιμο. Απευθυνθείτε σε κανένα μεσιτικό ανarrow-10x10.png τα βρίσκετε τόσο σκούρα ή περιμένετε μέσα στο καλοκαίρι που αδειάζουν περισσότερα διαμερίσματα. Επίσης στις νεόδμητες περιοχές (Νεοχωρόπουλο, Ανατολή ψηλά) είναι δύσκολο να βρείτε διαμέρισμα, είναι τα περισσότερα μονοκατοικίες.

Καλό ψάξιμο!

σ'ευχαριστούμε πολύ!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...