Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Mummy's babyclub


Recommended Posts

όχι, δεν ήταν πολύ σοβαρο. Αφαίρεση πολυποδων ρινος εκανα κι ελπίζω να πήγαν όλα καλά. Εμεινα τρεις μέρες στο νοσοκομείο. Τώρα είμαι καλύτερα αλλα ακόμη δεν μυρίζω. Ελπίζω να συμβεί κι αυτό σύντομα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!!

Μαρτζούλα επανήλθε η όσφρησή σου;;;

Εμείς φυσικά αρρωστήσαμε!! Σιγά που δεν.... Η μικρή προχθές μου έκανε δέκατα κ ένα 38αρι το βράδυ! Χθες μίλησα με παιδίατρο κ είπε εν όψει τριημέρου καλό θα είναι να κάνουμε΄εστω μια γενική ούρων! Βγήκε έτσι κ έτσι κ ξεκινήσαμε προληπτικά αντιβίωση μέχρι την Τρίτη που θα μπορέσει να γίνει κ το αντιβιόγραμμα κ η καλλιέργεια!!! Ο μεγάλος μου κάπου χτύπησε το ποδαράκι του παίζοντας στο σπίτι ψες κ από τότε κουτσαίνει! Τον πήγαμε νοσοκομείο όπου δύο ειδικευόμενοι που δε μας γέμισαν καθόλου το μάτι μας έστειλαν σπίτι αφού έκαναν ακτινογραφία στο γόνατο (η πατούσα έχει το πρόβλημα αλλά στην ψηλάφηση δεν πονούσε) συστήνωντας μας να είναι ακίνητο το δίχρονο ως την Τρίτη :shock::shock::shock: που θα τον ξαναδουν!!! Και να παίρνει αλγκοφρεν πρωί βράδυ!! Είπαμε αν συνεχιστεί το θέμα ως αύριο δηλαδή να κουτσαίνει θα τον πάμε στο αυριανό εφημερεύον για δεύτερη γνώμη!

Σκεφτόμαστε για καλοκαιρινές διακοπές όλοι μαζί τον Ιούλιο μάλλον κ μάλλον 2ο πόδι Χαλκιδικής και ο Θεός βοηθός!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ..τι κανετε? εμεις προχθες πηγαμε παιδιατρο καναμε 2 εμβολια εκλαιγε πολυ αυτη την φορα το καημενο..7700 κιλα και 69 εκατοστα ειναι το μωρο μου μεγαλωσε..

μαρτζι μου περαστικα σου ..εισαι καλυτερα?

μαρμιν περαστικα και σε εσας..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

περαστικά Μαρμιν.'

Κορίτσια, τρέχω και δεν φτάνω γι αυτό και δεν μπαίνω. Μόλις ηρεμήσω λίγο από διορθώσεις, θα αρχίσω να μ΄παίνω. Σας φιλώ.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Μαρτζούλα δικαιολογείσαι απόλυτα!!! Σε περιμένουμε να γυρίσεις !!!

Η Αννούλα μας έβγαλε το πρώτο της δοντάκι! Υποθέτω εξ ου κ το 38αρι!! αλλά σε περίεργο μέρος βγήκε!! Δηλαδή δεν είναι το κλασσικό πρώτο αλλά λίγο παραδίπλα!! Άντε να δούμε! Είδα κ δυο τρυπούλες κάτω στα ούλα δηλ δύο δοντάκια έτοιμα να σκάσουν έχει λίγες μέρες πίστευα πως μέχρι σήμερα θα έσκαγαν αλλά τίποτα! Αντιθέτως έσκασε εμένα το γλυκό μου όλη νύχτα μαζί με τον αδελφούλη της μου έδωσαν κ κατάλαβα!! :cool::cool:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?

εμεις μεγαλωνουμε τρωει τα παντα μαλλον τον τρωνε τα ουλα, γυρναει συνεχεια μονος απο ανασκελα μπρουμητα, τον βαζω και καθεται του αρεσει πολυ, βαζει τα ποδια μεσα στο στομα..σε ενα μηνα ερχομαστε ελλαδα ανυπομονω ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, καλησπέρα, καλησπέρα!!!

Τρέχω, τρέχω, τρέχω!!!

Με τρία μωρά βέγγος κατάντησα!! Η μικρή μας έχει βγάλει ήδη τρία δοντάκια δεν θυμάμαι αν σας το είπα κ νομίζω ετοιμάζεται κ τέταρτο! Σκέφτομαι πως σε καμιά δεκαπενταριά μέρες τα διδυμάκια μας γίνονται ενός έτους κ δεν το πιστεύω!!! Βέβαια αν σκεφτούμε ότι τα πήραμε σπιτι μας μετά από σχεδόν 40ημέρες μάλλον λογικό να μην πιστεύω ότι χρονίζουμε!! Αφού σκέφτομαι συχνά πυκνά πως δεν θα έπρεπε να γιορτάζουμε την ημέρα γέννας αλλά της εξόδους τους από τη μονάδα! Μπορεί να σας φαίνεται χαζό αλλά ρε κορίτσια ενώ στο μεγάλο μου έχω μόνο πολύ όμορφες κ χαρούμενες αναμνήσεις στα διδυμάκια μου δεν ισχύει το ίδιο! Τεσπα, γερά να είναι τα μωράκια μας σημασία έχει ότι τα έχω σπίτι μας γερά κ μεγαλώνουν!!!

Μάρτζι μου εσύ πώς τα πας;; Τελείωσαν τα πηγαινε έλα στο σχολείο;;; Ξέρω πως τα σχολεια έκλεισαν αλλά δεν ξέρω αν κ οι καθηγητές ξεκινήσατε διακοπές ή όχι!!!

Κορίνα κοντεύεις κ εσύ να έρθεις Ελλάδα ε;;

Για τις υπόλοιπες δε ρωτάω που χαθήκατε πάνω κάτω ξέρω!! :tongue::tongue:

Φιλιά σε όλες!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Χαθήκαμε αλλά πού να προλάβουμε να μπούμε και να γράψουμε οτιδήποτε τόσα τρεξίματα που έχουμε........Τα νέα μου. Βγήκαν οι μεταθέσεις και φυσικά δεν πήρα. Άλλη μια χρονιά εκεί λοιπόν και καθόλου δεν ξέρω τι θα κάνουμε...........

Τα σχολεία για μας τελειώνουν 30 Ιουνίου, οπότε έχω λίγες μέρες ακόμη τρέξιμο. Η μικρή είναι καλά, λέει πάρα πολλές κουβεντούλες, είναι πολύ καλό παιδάκι.

Μαρμιν, ο δικός σου ο μικρός λέει κουβεντούλες; Φαντάζομαι εσείς τώρα θα κάνετε κανονικό διάλογο, ε;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Χαθήκαμε αλλά πού να προλάβουμε να μπούμε και να γράψουμε οτιδήποτε τόσα τρεξίματα που έχουμε........Τα νέα μου. Βγήκαν οι μεταθέσεις και φυσικά δεν πήρα. Άλλη μια χρονιά εκεί λοιπόν και καθόλου δεν ξέρω τι θα κάνουμε...........

Τα σχολεία για μας τελειώνουν 30 Ιουνίου, οπότε έχω λίγες μέρες ακόμη τρέξιμο. Η μικρή είναι καλά, λέει πάρα πολλές κουβεντούλες, είναι πολύ καλό παιδάκι.

Μαρμιν, ο δικός σου ο μικρός λέει κουβεντούλες; Φαντάζομαι εσείς τώρα θα κάνετε κανονικό διάλογο, ε;

Αχ ναι Μάρτζι μου μιλάει κανονικότατα εδώ και καιρό κ συνεχώς εμπλουτίζει αυτά που λέει!!! Μα πως τα τυπώνουν κ τα πετάνε την κατάλληλη στιγμή είναι καταπληκτικό!! Συνεχώς μας εκπλήσει ευχάριστα!!!

Κρίμα που δεν πήρες τη μετάθεση :(:( Ευτυχώς για φέτος τελειώνεις τουλάχιστον κ μέχρι το Σεπτέμβρη ποτέ δεν ξέρεις ;) Μπορεί να ξαναμείνεις έγκυος!! :D:D


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα τι κανετε?

εμεις μεγαλωνουμε γυρναει συνεχεια απο μπρουμυτα ανασκελα και απο ανασκελα μπρουμητα και μπουσουλαει με τα χερια του εχει πολυ πλακα..τρωει λαχανικα και φρουτα αλλα οχι πολυ λιγη ποσοτητα προτιμαει να θηλαζει..ανυπομονω να ερθουμε ελλαδα σε 2 εβδομαδες ερχομαστε..

μαρτζι ευχομαι μεχρι τον σεμπτεμβριο να εισαι εγκυος και να μην πας παλι εκει..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Ax, koριτσια μου, μακάρι να εμενα αλλά δεν νομίζω, γιατί τώρα παίρνω ακόμη αντιβι΄ωσεις για τη μ'υτη.............

Τι σκοπεύετε να κάνετε την Κυριακή στο δημοψήφισμα; Εγώ πάντως οχι θα πω.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μάρτζι μου όχι δαγκωτό κ εμείς!! Ο σύζυγος κ εγώ δηλαδή!! Αυτό που με θλίβει περισσότερο δεν είναι το ναι αλλά ότι διαβάζω συνέχεια στο φεις άτομα που με βάση τα προσωπικά καλούδια τους κ την βόλεψή τους θα πάνε να ψηφίσουν ναι χωρίς να σκέφτονται πως αύριο θα είναι κ τα δικά τους παιδιά που θα πεινάσουν κ το δικό τους σπίτι που θα κινδυνέψει κ το χειρότερο δεν θα μπορούν να διαμαρτυρηθούν γιατί αυτοί οι ίδιοι θα είναι που "υπέγραψαν" τη μοίρα τους!! Ας ελπίσουμε ο Θεός να μας φωτίσει όλους μας κ να έχουμε το καλύτερο αποτέλεσμα!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα μια δοκιμή με την μικρή να δω αν είναι έτοιμη να αποχαιρετήσει την πάνα. Της έβαλα βρακάκι, της εξήγησα τη διαδικασία και περίμενα να δω τι θα γίνει. Φυσικά κατουρήθηκε και παρ' ολίγον να έχουμε ατύχημα, αφού γλίστρισε στα τσισάκια της. Δεν τη μαλώσαμε φυσικά, την έπλυνα και μετά, βρε κορίτσια, έβαλε κάτι κλάματα! Να λέει "φοβάμαι" και να μην θέλει ούτε βρακάκι να φορέσει, ούτε πάνα. Είδαμε και πάθαμε να την συνεφέρουμε. Μετά ξανάβαλε βρακάκι, ξανακατουρήθηκε και έκλαιγε πάλι, αλλά όχι με τόση ένταση.........Στη συνέχεια βάλαμε πάνα και τώρα κάθεται με την πανούλα.

Καμία συμβουλή;;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...