Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

Καλε τι τελεια νεακια ειναι αυτα???????!!!!!!!!!!μπραβο σου γλυκια μου!!!!και σε σενα αλλα και στη μικρη ηριωιδα!!!;)

ζαμιακι μου γλυκο σε ευχαριστώ παρα πολυ! αύριο έχουμε παλι αγκαλιτσα κ ανυπομονω! εύχομαι ΑΥΤΟΣ να ειναι ο μηνας ΣΟΥ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζαμιακι μου γλυκο σε ευχαριστώ παρα πολυ! αύριο έχουμε παλι αγκαλιτσα κ ανυπομονω! εύχομαι ΑΥΤΟΣ να ειναι ο μηνας ΣΟΥ!

Κοριτσαρα μου!!!!!!!καπου τωρα θα ετοιμαζεσαι για την κορακλα σου εεε???τελεια!!!!!!!!:):D:D:D:D:D:D:Dτο πιστευω κοπελα μου οτι ανυπομονεις.......λιγο σας εμεινε...αυτο να σκεφτεσαι!

Γλυκια μου μακαρι......μακαρι να ειναι δικος μου ο Ιουλιος και να εχω πολλες χαρες!!!περιμενω να βαλω μπροστα τις μηχανες σε λιγες μερες!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρα μου!!!!!!!καπου τωρα θα ετοιμαζεσαι για την κορακλα σου εεε???τελεια!!!!!!!!:):D:D:D:D:D:D:Dτο πιστευω κοπελα μου οτι ανυπομονεις.......λιγο σας εμεινε...αυτο να σκεφτεσαι!

Γλυκια μου μακαρι......μακαρι να ειναι δικος μου ο Ιουλιος και να εχω πολλες χαρες!!!περιμενω να βαλω μπροστα τις μηχανες σε λιγες μερες!!!!!!;)

σήμερα ειχαμε χαμογελα κ φωνουλες.... Πολύ συγκινήθηκα! ζαμιακι βουρ στο ψητο! διαβασα οι εξετάσεις σας τελειες! μπραβο, πολύ χαρηκα!

Link to comment
Share on other sites

γιωτου μου πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!

ελα λιγο εμεινε!!! ο καιρος περναει σα νερακι!

με το καλο ευχομαι κοριτσι μου και να ειναι πααααντα γερη η μπουμπου σας!

ευχαριστώ κοριτσάκι μου! ναι περναει ο καιρός! τωρα τελευταία αρχιζω κ το καταλαβαινω....οι δύο πρώτοι μηνες περασαν γρήγορα κ μου φαίνονται πολύ μακρινοι, η γεννα δηλ. Τωρα σαν να εχει σκαλωσει ο χρόνος...αλλα δεν πειράζει! δεν είναι στο χέρι του! θα περάσει! καλο ξεκίνημα κ σε σενα κοριτσάκι μου, με το καλο να ερθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σήμερα ειχαμε χαμογελα κ φωνουλες.... Πολύ συγκινήθηκα! ζαμιακι βουρ στο ψητο! διαβασα οι εξετάσεις σας τελειες! μπραβο, πολύ χαρηκα!

τι τέλεια γλυκιά μου!!!!!μοναδικές στιγμές...

Τα καλύτερα έρχονται......!!!♡

ναι όλα καλα με τις εξετάσεις!!! περιμένω πως κ πως να τελειώσει η κοκκινομουρα να ξεκινήσουμε......! σε φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη! η μπεμπουλα μας είναι 1900 γρ κ ετοιάζομαστε να παμε σε κουνακι! αύριο η μεθαύριο!!! θα ξεκινήσω να την ταιζω κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πλέον 2 κιλα! τρωμε τα μισα γεύματα με μπιμπερό κ ειναι πολυ πολύ ζωηρη! σήμερα στο καγκουρο θηλασαμε κιολας! ειμαστε στην τελική ευθεία!!!

Καλημέρα.

Αν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει, παρακολούθησα για λίγο τι σου έχει συμβεί, κυρίως γιατί είδα τον τίτλο, είμαι βαπτισμένη Χρυσοβαλάντη, οπότε μου έκανε "κλικ" που λέμε.

Χαίρομαι πολύ που πάτε τόσο καλά και είσαστε πραγματικά στην τελική ευθεία:D... πολύ σύντομα θα είσαστε σπίτι σας και δεν θα το πιστεύετε όλο αυτό! Με το καλό λοιπόν και να είσαστε πάντα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα.

Αν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει, παρακολούθησα για λίγο τι σου έχει συμβεί, κυρίως γιατί είδα τον τίτλο, είμαι βαπτισμένη Χρυσοβαλάντη, οπότε μου έκανε "κλικ" που λέμε.

Χαίρομαι πολύ που πάτε τόσο καλά και είσαστε πραγματικά στην τελική ευθεία:D... πολύ σύντομα θα είσαστε σπίτι σας και δεν θα το πιστεύετε όλο αυτό! Με το καλό λοιπόν και να είσαστε πάντα καλά!

ευχαριστώ νινα! εγω σε διαβαζω στα μαγειρέματα, τις ώρες που αντλω γαλα. Κοντοζυγωνουμε!!! κ εσυ στην Αγία εισαι ταμενη η ετυχε? Το ονομα? σε ευχαριστώ κ παλι για τις ευχές!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε κορίτσι!Άντε, γρήγορα σπιτάκι σας!

ευχαριστώ ελιν μου! διαβασα το όπως παντα καταπληκτικό κείμενο σου! ποσες αληθειες εχει μεσα!!! σε φιλω!

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πλέον 2 κιλα! τρωμε τα μισα γεύματα με μπιμπερό κ ειναι πολυ πολύ ζωηρη! σήμερα στο καγκουρο θηλασαμε κιολας! ειμαστε στην τελική ευθεία!!!

Με το καλό, φτάνει η μέρα που η μπέμπα σας θα έρθει σπιτάκι της.

Εμείς σαν σημερα πριν 4 χρονια βγήκαμε απο την Μενν!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό' date=' φτάνει η μέρα που η μπέμπα σας θα έρθει σπιτάκι της.

Εμείς σαν σημερα πριν 4 χρονια βγήκαμε απο την Μενν!!!![/quote']

πωπω! τι ειπες τωρα!!! να είναι πάντα γερη κ χαρούμενη! ευχαριστω πολυ! εμεις 2070 σημερα κ ολα τα γεύματα μπιμπερό! το τρωει ολο!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ νινα! εγω σε διαβαζω στα μαγειρέματα, τις ώρες που αντλω γαλα. Κοντοζυγωνουμε!!! κ εσυ στην Αγία εισαι ταμενη η ετυχε? Το ονομα? σε ευχαριστώ κ παλι για τις ευχές!

Καλημέρα!

Διαβάζεις και τα μαγειρέματα μας? τι ωραία. Μπες και εσύ να ανταλλάσουμε ιδέες:D

Εγώ ταμένη είμαι και πάω συχνά από το μοναστήρι στην Λυκόβρυση.

Φιλιά.:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...