Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Fay_ είπε:

      Νομίζω κάποιοι γιατροί τις δίνουν προληπτικά γιατί με τα οιστρογόνα αυξάνεται ο κίνδυνος πήξης του αίματος αν έχω καταλάβει σωστά.. ο δικός μου γιατρός όμως δεν είναι αυτής της λογικής και μου έλεγε ότι δεν τις χρειάζομαι.. και να τα μας τώρα..

      έχεις εικονα αν τις σταματούν μετά απο ενα διάστημα αν επιτευχθει εγκυμοσυνη;;

      Ακούω και εγω αυτη την αποψη απο μερικους οτι δεν ειναι απαραιτητες

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Πωπω δεν παλέυεται η ζέστη σημερα. Θα χτυπησει 38ρια λέει τις επόμενες μέρες. Και πόσα κρύα μπάνια να κάνω πιά; Υποφέρωωωω!!! 'Εχω και το μπούκωμα στη μύτη ρε γαμώτο. Πήγα στον ωρλ σήμερα κα μου πε και αυτός οτι η εγκυμοσύνη το κάνει χειρότερα. Μα δεν περνάει ποτέ όμως! Ειδικά τη νύχτα βουλώνουν τα ρουθούνια. :?:???:

Κάτι ακόμα... έχει μερικές μέρες που πονάνε οι αρθρώσεις στα δάχτυλα των χεριών μου. Πέταξα τη βέρα σήμερα γιατί μάλλον άρχισα να πρίζομαι. Μάλλον λέω γιατί δεν είμαι σίγουρη. Στα πόδια είμαι οκ. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε?Εγω απολαμβανω βεραντα,τα κοριτσια κοιμουνται,υπολογιζα να κοιμουνται απ τις εντεκα μετα το ξεθεωμα τους στις κουνιες αλλα που?Απο αυριο αρχιζω κι εγωδουλιτσες για τη μπεμπα,δεν εχω κανει απολυτως τιποτα.Βεβαια παιζει ρολο το οτι πιστευω οτι εχω τα παντα και δεν χρειαζομαι ψωνια περα απ το ρουχαλακθ που θα τη βγαλω απ το μαιευτηριο που ετσι για το καλο θελω να ναι καινουριο και το οτι στο νεο σπιτι εχω ακομη χωρο πολυ σε ντουλαπες και συρταρια οποτε δε θα χω ανακαταταξεις.Αρχιζω ομως αυριο πλυσιματα και θελω και ψωνια για μενα,δυο σουτιεν,δυο φορμε καπρι και δυο μπλουζακια.Αντε μαρουσκακι μου να τελειωνετε,εφτασες στο τελος κι ακομη κουραζεσαι.Χαιρομαι που το αποτελεσμα σε αποζημιωνει.Θα βλεπεις το γαλαζιο και θα κανεις οτι δεν βλεπεις και δεν ακους.Νοβεμπερ μου το ολη μερα θαλασσα το ζηλεψα αλλα τη φασινα σου οχι.Ποια μαζοχιτσα τη ζηλεψε καλε,η συνηθης υποπτη?Κι εγω οταν κανω καλα το σπιτι νιωθω τελεια ψυχολογικα αλλα σωματικα αστα.Κομματια γινομαι.Με ρωταγε χθες η κουμπαρα μου πως νιωθω και της ελεγα πως εχω πολυ αναμικτες σκεψεις και συναισθηματα.Απ τη μια θελω να τη γνωρισω,να ξαναζησω τη μαγικη στιγμη του τοκετου,να ελευθερωθει και το κουρασμενο μου κορμακι κι απ την αλλη θελω να απολαυσω αλλο λιγο την κοιλιτσα και σε διαφορες δυσκολες στιγμες με τις μικρες λεω "σκεψου να χα τωρα και το μωρο"κι απελπιζομαι.Ολα θα γινουν το ξερω αλλα δεν εχω αυταπατες:αυτος ο χειμωνας θα ναι πολυ δυσκολος.Τελοσπαντων.Μια μερα εμεινε στην κροκετ μας.Μπες καλε να μας πεις πως νιωθεις.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κριμαι συγχαρητηρια για τη φιλη σου,με το καλο το μπεμπε.Αυτο με το γυρισμα του μωρου απ το γιατρο με ενθουσιασε και μου δειχνει γι αλλη μια φορα ποσο πισω ειμαστε αλλα καποια αλλα του καναδικου συστηματος με φοβισαν ισως επειδη δεν εχουμε συνηθισει να τ ακουμε και να τα ζουμε.Ανθη μου δε ξερω τι κανουμε για τα πρηξιματα.Παρολο που γενναω για τριτη φορα ξαλοκαιρι δεν πρηστηκα ποτε παρα ανεπαισθητα στα δαχτυλα τωνχεριων.Υγρα κι εγω εχω παρα πολλα,συνεχεια αλλαγες.Love ευχαριστη θεση το λες να ξεκινας τωρα βαψιματα και καλοριφερ?Παναγιτσα μου μου ακουγεται εφιαλτικο.Τοσο ντουρασελ ειστε ολες βρε θηριακια μου?Εισαι κομπλε μετα απο εκεινη τη φαση που χρειαζοσουν κρεβατι?Η μαγδα εχει καιρο να μπει.Μπορει να ναι χαλκιδικη για τις διακοπες που ελεγε.Μαριανθη αντε τελος με τις εξετασεις.Ενας τοκετος τωρα σου μενει και θα σαι κομπλε χα χα.Θυμαμαι τη μαμα μου που οταν ημουν μικρη και φοβομουν το αιμα μου ελεγε "βρε αυριο μεθαυριο θα γεννησεις και φοβασαι λιγο αιμα"?Νινακι περαστικα,ελπιζω να μη σου εξελιχθηκε η αδιαθεσια.Αυριο το πρωι παει κι η αδελφη μου στο γιατρο να δουν τι γινεται με την εγκυμοσυνη κι εχω πολυ αγωνια.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kitriblue κι εγω το ιδιο θεμα και τις δυο φορες με το θηλασμο.Παρολο που εδειχναν βαθια κοιμισμενες μολις εκανα να τις αφησω στην κουνια ξυπναγαν και δεν επιανε ουτε το κουνημα,ουτε τραγουδακια,τιποτα μονο το στηθος ξανα και ξανα.Ετσι την πατησα και με τις δυο και τις επαιρνα στο διπλο.Θηλαζα ξαπλωνενη στο πλαι κι αμεσως υπνος αλλα ανησυχουσα που δεν ρευοντουσαν.Και το πραγμα χειροτερεψε οταν μεγαλωσαν λιγο και κατεβασα το στρωμα της κουνιας μια θεση.Εκει καταλαβαιναν περισσοτερο το κενο και ξυπναγαν παντα.Κι ελεγα οτι μονο εγω ζουσα τετοιες ανωμαλιες γιατι τα παιδια της κουμπαρας μου κι αλλων φιλων μας δεν ειχαν τετοια υεματα.Τα δικα μου εγιναν εξαρτημενα απ το στηθος για πολλα θενατα,οχι μονο πεινα,ενω της κουμπαρας μου το χαν μονο για φαγητο και μου φαινοταν κι ακομη μου φαινεται τρελο.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Πωπω δεν παλέυεται η ζέστη σημερα. Θα χτυπησει 38ρια λέει τις επόμενες μέρες. Και πόσα κρύα μπάνια να κάνω πιά; Υποφέρωωωω!!! 'Εχω και το μπούκωμα στη μύτη ρε γαμώτο. Πήγα στον ωρλ σήμερα κα μου πε και αυτός οτι η εγκυμοσύνη το κάνει χειρότερα. Μα δεν περνάει ποτέ όμως! Ειδικά τη νύχτα βουλώνουν τα ρουθούνια. :?:???:

Κάτι ακόμα... έχει μερικές μέρες που πονάνε οι αρθρώσεις στα δάχτυλα των χεριών μου. Πέταξα τη βέρα σήμερα γιατί μάλλον άρχισα να πρίζομαι. Μάλλον λέω γιατί δεν είμαι σίγουρη. Στα πόδια είμαι οκ. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό;

καλημερουδια! εμενα εχει ενα μηνα πονανε τραγικα οι αρθρωσεις ειδικα οταν ξυπναω ουτε να το ανοιξω ουτε να το κλεισω το χερι :roll: πολλες το ειχαν κ περασε μετα την γεννα.Γιαυτο κανω υπομονη τπτ αλλο


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:) Καλημερα κοριτσια σας διαβαζω δεν χανω ουτε λεξη!

εγω απο σημερα νεα χαπια για τον θυροειδη επειδη ανεβηκε...πνιγομαι απο δυσπνοια και ταχυκαρδια ...εχω πραγματικα απορια ...με διαβητη και θυροειδη γενναμε με φτ? πολλα ακουγονται... θα θηλασω? και ειμαι τοσο υπερ της φυσης! Εξαρτατε λεει ο ενδοκρινολογος μου απο τις εξετασεις μου τοτε... Ο γυναικολογος μου προσπαθει να με χαλαρωνει και λεει παμε για φτ...

και η πιεση που ανεβαινει? παλμοι του μωρου 190? μηπως μηπως κατι δεν ξερω...να αυτα μου τρωνε το μιαλο καθε μερα ...

κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη! Τελειωσα με τις ετοιμασιες ολα ειναι καθαρα ομορφα σιδερωμενα !

την πεμτη παμε για τον υπερηχο να δουμε αν βαλαμε γραμμαρια


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζέστη ζέστη ζέστη...δουλειές δουλειές δουλειές....συσπάσεις συσπάσεις συσπάσεις....Και χθες κατά λάθος ανακάλυψα κάτι γρομπαλάκια εκεί κάτω, τώρα κιρσοί είναι, κάτι άλλο είναι δεν ξέρω...Θα ρωτήσω στο νοσοκομείο τη Δευτέρα.Αν είναι κιρσοί ή κάτι άλλο που θα απαγορεύει το φ.τ. αυτοκτονώ τώρα, ε όχι, μετά από τόση κούραση, τόσο ανεβοκατέβασμα σκάλας, τόσα σκυψίματα κάθε μέρα, του φούστη!!!Το ευχάριστο... τελειώνει αύριο μεθαύριο το σπίτι μέσα και μένουν τα κάγκελα να βαφτούν και ο μ2λ2κ2ς με τα υαλότουβλα!Τα χρώματα είναι υπέροχα, ειδικά ο μεσαίος όροφος, δεν τον χορταίνω!!Απαλό γαλάζιο....Απόλυτη χαλάρωση, τι ειρωνία ε, σε αυτό το σπίτι με τόσους άντρες!

Μπράβο κορίτσι μου! Επιτέλους να ξεμπερδεύεις με όλες αυτές τις ανακατοσούρες! Όσο για τα γρομπαλάκια, ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό... Είναι το τελευταίο που χρειάζεσαι στα μέσα του καλοκαιριού και "παραμονές" του τοκετού! :cool:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα γρήγορα, πριν έρθουν τα μαστόρια!

Κρόκετ, ελπίζω να μπεις σήμερα να μας χαιρετίσεις ως δίτεκνη για τελευταία μέρα!!!!

Ανθή, για το πρήξιμο από κατακράτηση υγρών πολλά κορίτσια έχουν γράψει ότι βοηθάει πολύ το ασπράδι αυγού, για δοκίμασέ το να μου πεις....

Χαμπίμπι μου, ο θηλασμός δεν έχει σχέση με φ.τ. ή κ.τ., θέλει σιδερένια θέληση κι υπομονή στην αρχή!Για τα θέματα υγείας σου δεν ξέρω να σου πω αν επηρεάζουν το είδος του τοκετού, εύχομαι να μην!

Σήμέρα πάω για αναλύσεις αίματος, φαντάζομαι τις τελευταίες, διάβαζα χθες πάλι για τους παλιοκιρσούς, είμαι πολύ αγχωμένη και με αυτό το θέμα, πρέπει να αρχίσω περπάτημα και να κόψω την πολλή ορθοστασία, το άλλο με τον Τοτό σας το είπα?:confused:

Μέλνταν, καλά αποτελέσματα στην αδερφούλα σου, εύχομαι να ακούσει ένα σούπερ δυνατό γκάπα γκούπα!!! Οι σκέψεις σου είναι απόλυτα φυσιολογικές, κι εγώ στα δύσκολα τα ίδια λέω, ω ρε μάνα, να είχαμε τώρα και το μίνι εδώ....:lol::lol::lol::lol: Εγώ ζήλεψα τη φασίνα της Βροχούλας, αλλά όχι λόγω μαζοχισμού, αλλά γιατί θα σημαίνει ότι φτάσαμε στο τέλος από δουλειές;);););), κουράστηκα, καλημέρες, έφυγα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι βρε Μαράκι μου, γιατί με άγχωσε το καναδικό σύστημα?Αυτό το ανά 4 λεπτά συσπάσεις και κάτσε σπίτι....με την καμία όμως....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Και όμως κανονικά έτσι θα έπρεπε να γίνεται! Η μαία στα μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής ξέρεις τι μου είπε; Ότι το ιδανικό είναι να πας στο μαιευτήριο μόλις οι συσπάσεις είναι ανά 5'!!! Αλλά μου λέει επειδή καμιά μαμά δεν αντέχει να περιμένει τόσο, άντε πήγαινε στα 10'!!! :shock: Το επιχείρημα είναι πως στο σπίτι σου είσαι πιο ήρεμη και έχεις την άνεσή σου. Μου είπε βέβαια πως δεν αν δεν αντέχω και προκειμένου να αγχωθώ περισσότερο, μπορώ να πάω από τους πρώτους πόνους. Βέβαια το πιο πιθανό είναι να με διώξουν, αλλά τέλος πάντων... Πάντως γενικά αυτό συνίσταται. Την τελευταία στιγμή να πας στο μαιευτήριο!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

:) Καλημερα κοριτσια σας διαβαζω δεν χανω ουτε λεξη!

εγω απο σημερα νεα χαπια για τον θυροειδη επειδη ανεβηκε...πνιγομαι απο δυσπνοια και ταχυκαρδια ...εχω πραγματικα απορια ...με διαβητη και θυροειδη γενναμε με φτ? πολλα ακουγονται... θα θηλασω? και ειμαι τοσο υπερ της φυσης! Εξαρτατε λεει ο ενδοκρινολογος μου απο τις εξετασεις μου τοτε... Ο γυναικολογος μου προσπαθει να με χαλαρωνει και λεει παμε για φτ...

και η πιεση που ανεβαινει? παλμοι του μωρου 190? μηπως μηπως κατι δεν ξερω...να αυτα μου τρωνε το μιαλο καθε μερα ...

κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη! Τελειωσα με τις ετοιμασιες ολα ειναι καθαρα ομορφα σιδερωμενα !

την πεμτη παμε για τον υπερηχο να δουμε αν βαλαμε γραμμαρια

Η μαία μας είχε πει ότι σε εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις (όπως aids) δεν μπορούμε να θηλάσουμε. Σε όλες τις άλλες καταστάσεις δεν αντεδείκνυνται. Πριν αποφασισείς τι θα κάνεις, να πάρεις και την γνώμη κάποιας μαίας ή κάποιου παιδιάτρου που ασχολείται σοβαρά με το θέμα του θηλασμού. Εγώ όσο το ψάχνω βλέπω πόσο μύθοι καταρρίπτονται και με πόση ευκολία στο όνομα του "να κάνεις το καλύτερο για το παιδί σου" εμποδίζεται μια γυναίκα από το να θηλάσει...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.

Να κάνω μια ερώτηση. Σε όλες εσάς που άρχισαν τα προβλήματα (δύσπνοια, κούραση, πρηξίματα κ.τ.λ. κ.τ.λ.) έχετε μπει ήδη στον μήνα σας; Γιατί εγώ νιώθω ντούρασελ, χωρίς καμιά ενόχληση και ανησυχώ. Το μόνο "κακό" είναι που η μικρή έχει παραδυναμώσει και με πονάει με τα χτυπήματά της. Κατά τα άλλα, τίποτε άλλο... Και αναρωτιόμουν αν είμαι απλώς τυχερή ή αν μόλις μπω και εγώ στον μήνα μου θα τα έχω... Ή μήπως συμβαίνει κάτι άλλο...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και όμως κανονικά έτσι θα έπρεπε να γίνεται! Η μαία στα μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής ξέρεις τι μου είπε; Ότι το ιδανικό είναι να πας στο μαιευτήριο μόλις οι συσπάσεις είναι ανά 5'!!! Αλλά μου λέει επειδή καμιά μαμά δεν αντέχει να περιμένει τόσο, άντε πήγαινε στα 10'!!! :shock: Το επιχείρημα είναι πως στο σπίτι σου είσαι πιο ήρεμη και έχεις την άνεσή σου. Μου είπε βέβαια πως δεν αν δεν αντέχω και προκειμένου να αγχωθώ περισσότερο, μπορώ να πάω από τους πρώτους πόνους. Βέβαια το πιο πιθανό είναι να με διώξουν, αλλά τέλος πάντων... Πάντως γενικά αυτό συνίσταται. Την τελευταία στιγμή να πας στο μαιευτήριο!

Noμίζω είναι στην ψυχοσύνθεση κάθε μαμάς....Εγώ στο Φάνη πονούσα σε όλη τη διαδρομή της μιας ώρας ως το νοσοκομείο ανά 5-10 λεπτά, τα είχα παίξει από φόβο μη δεν προλάβω, με το που έφτασα στο νοσοκομείο και ακριβώς επειδή ηρέμησα κι έφυγε το άγχος σταμάτησαν οι τακτικές συσπάσεις κι ένιωθα ντιπ ηλίθια δεύτερο παιδί και να γελαστώ τόσο ότι γεννάω...ε σε πληροφορώ μετά από 2 ώρες γέννησα....Οπότε όχι, στα 10 λεπτά έχω φύγει χαλαρά, η αδερφή μου που γέννησε πρώτο παιδί στις 36-37 εβδ όταν έφτασε νοσοκομείο είχε ήδη αρχίσει να βγαίνει το κεφάλι, όχι αγάπη μου, χίλιες φορές να πάω και να μου πούνε false alarm παρά το άγχος ετοιμόγεννη γυναίκα!8-)8-)8-):cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Να κάνω μια ερώτηση. Σε όλες εσάς που άρχισαν τα προβλήματα (δύσπνοια, κούραση, πρηξίματα κ.τ.λ. κ.τ.λ.) έχετε μπει ήδη στον μήνα σας; Γιατί εγώ νιώθω ντούρασελ, χωρίς καμιά ενόχληση και ανησυχώ. Το μόνο "κακό" είναι που η μικρή έχει παραδυναμώσει και με πονάει με τα χτυπήματά της. Κατά τα άλλα, τίποτε άλλο... Και αναρωτιόμουν αν είμαι απλώς τυχερή ή αν μόλις μπω και εγώ στον μήνα μου θα τα έχω... Ή μήπως συμβαίνει κάτι άλλο...

:confused::confused:Αυτο λεγεται τυχη!!! Ετσι απλα...:D:D:DΕμενα ξεκινησαν ολα να γινονται ανυποφορα απο τον 8ο ουσιαστικα.Οχι οτι πιο πριν δεν ειχα τις ενοχλησεις μου,αλλα σε σχεση με το τωρα ημουνα αρχοντας! Οποτε you are lucky my dear:tongue::tongue:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Να κάνω μια ερώτηση. Σε όλες εσάς που άρχισαν τα προβλήματα (δύσπνοια, κούραση, πρηξίματα κ.τ.λ. κ.τ.λ.) έχετε μπει ήδη στον μήνα σας; Γιατί εγώ νιώθω ντούρασελ, χωρίς καμιά ενόχληση και ανησυχώ. Το μόνο "κακό" είναι που η μικρή έχει παραδυναμώσει και με πονάει με τα χτυπήματά της. Κατά τα άλλα, τίποτε άλλο... Και αναρωτιόμουν αν είμαι απλώς τυχερή ή αν μόλις μπω και εγώ στον μήνα μου θα τα έχω... Ή μήπως συμβαίνει κάτι άλλο...

Όχι, δεν τα έχεις μόνο στον ένατο όλα αυτά....Μπορεί από τον 7ο, πολλά παίζουν ρόλο, πόσα κιλά πήρες, τι εποχή είναι (εμείς είμαστε την χειρότερη για τρίτο τρίμηνο πιστεύω), η θέση του μωρού,αν έχεις άλλα παιδιά να κυνηγάς, πολλά....Εσύ να μην ανησυχείς, να κάνεις το σταυρό σου που ακόμη είσαι οκ!!!:-P


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα γρήγορα, πριν έρθουν τα μαστόρια!

Κρόκετ, ελπίζω να μπεις σήμερα να μας χαιρετίσεις ως δίτεκνη για τελευταία μέρα!!!!

Ανθή, για το πρήξιμο από κατακράτηση υγρών πολλά κορίτσια έχουν γράψει ότι βοηθάει πολύ το ασπράδι αυγού, για δοκίμασέ το να μου πεις....

Χαμπίμπι μου, ο θηλασμός δεν έχει σχέση με φ.τ. ή κ.τ., θέλει σιδερένια θέληση κι υπομονή στην αρχή!Για τα θέματα υγείας σου δεν ξέρω να σου πω αν επηρεάζουν το είδος του τοκετού, εύχομαι να μην!

Σήμέρα πάω για αναλύσεις αίματος, φαντάζομαι τις τελευταίες, διάβαζα χθες πάλι για τους παλιοκιρσούς, είμαι πολύ αγχωμένη και με αυτό το θέμα, πρέπει να αρχίσω περπάτημα και να κόψω την πολλή ορθοστασία, το άλλο με τον Τοτό σας το είπα?:confused:

Μέλνταν, καλά αποτελέσματα στην αδερφούλα σου, εύχομαι να ακούσει ένα σούπερ δυνατό γκάπα γκούπα!!! Οι σκέψεις σου είναι απόλυτα φυσιολογικές, κι εγώ στα δύσκολα τα ίδια λέω, ω ρε μάνα, να είχαμε τώρα και το μίνι εδώ....:lol::lol::lol::lol: Εγώ ζήλεψα τη φασίνα της Βροχούλας, αλλά όχι λόγω μαζοχισμού, αλλά γιατί θα σημαίνει ότι φτάσαμε στο τέλος από δουλειές;);););), κουράστηκα, καλημέρες, έφυγα!

Ναι καλη μου, απο τον θυροειδη μου εξαρτατε αν θα θηλασω, αναλογα τις εξετασεις εκεινη την ωρα , οχι απο τον τοκετο.Δεν φταινε τα μωρακια μας σε τπτ να πινουν γαλατακι με ορμονες κ χημικιλες.

Δεν νομιζω να μπει η φιλη μας η Κροκετ σημερα :rolleyes: να τις πανε ολα καλα! Ανυπομονω να μας πει κ αυτη την εμπειρια της με το νεογεννητο μωρακι της;)

Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι αγορομανα! Πως να την κοψεις αυτην την ορθοστασια ειδικα εσυ! Για να δουμε τι θα σου πουνε .


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...