Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιωργια Κερκυρα μενεις????? Εδω μεγαλωσες? Για πες για πες!!!!!!!!!

Εγω ειμαι κερκυραια και μενω κερκυρα πλεον (εμενα αθηνα 4 χρονια) οπου και περιμενω τη ζουζουνα μου να σκασει μυτη απο μερα σε με\ρα!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό η Μπεμπούλα σου !!! Κέρκυρα μένω ,εδώ γεννήθηκα και είμαι μόνιμα ,θα γεννήσω 5/12/09 στο Ιασώ τα διδυμάκια μου αγόρια .Εσύ εδώ? Κλινική ή Νοσοκομείο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε μαζι γενναμε!!!!!!!!! Πως και πας ΙΑΣΩ? και μενα ο γιατρος μου αθηνα ηταν στο ΜΗΤΕΡΑ αλλα επειδη πρωτον δεν εχω σπιτι να μεινω αθηνα και δευτερον θελω να μαι με την οικογενεια μου αυτες τις μερες για βοηθεια γιαυτο θα γεννησω εδω... Στη κλινικη εννοειται θα γεννησω που αλλου, και βρηκα ενα πολυ καλο γιατρο εδω μεσω μια φιλης τον Κυπάρο και πηγαινω σ'αυτον....

Με το καλο τα αγορακια σου!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τα πεθερικά μου εκεί ,οπότε υπάρχει σπίτι .Διαλέξαμε το Ιασώ για δύο λόγους 1) για τα μώρα που θά βγούν νωρίτερα και φοβόμαστε εδώ και 2)θα πάρω και τον γιατρό μου από εδώ γιατί συνεργάζεται με το ιασώ.Όταν γεννήσω θα μείνω Αθήνα για καμιά εικοσαριά μέρες,και μέτα θα έρθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα, σπιτι εχεις να μεινεις οσο θες και προγραμματισμενα θα πας λογω ΚΤ οποτε εννοειται... Ειπαμε ολα καλα με το νησακι μας αλλα απο θεματα υγειας δυστυχως ειμαστε πολυυυυυ πισω....

Εδω που μενεις????? Για πες και ηλικια... Μπας και γνωριζομαστε?????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!επιτελους βρηκα κερκυραιες!εγω ανηκω στο cafe ιανουαριου 2010 αλλα ηθελα να μιλησω και με συμπατριωτισες.εγω εχω ΠΗΤ 28-01-2010 και γενναω στην κλινικη.συνδεομαι μονο το πρωι στο διαδικτυο αρα αμα καποια θελει κουβεντουλα εδω θα ειμαι.φιλακια!!!!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


babyjes καλη λευτερια κοπελα μου!!!!!!!! κι εσυ πατριωτισσα ε????? εσυ ποιο γιατρο εχεις?????? ευτυχως που ανακαινηστηκε η κλινικη κι εγιναν ανθρωπινα τα δωματια!!!! τα υπολοιπα... θα δειξει!!!!!!!!!!

miamama με το πονο μου παιζεις???????? ΠΗΤ εχω 20/11 παντως οποτε 1 βδομαδουλα εμεινε το πολυ......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδι μου... και απο τη μια θες να περασουν απο την αλλη δε θες!!!!!!!!!!

η αδελφη σου δεν ηταν που γεννησε? τι κανει????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

γέννησε 29-09

θηλάζει, έχει και μια μικρή ακόμα σχεδόν 3 χρονών.

είναι λίγο δύσκολα.

η μπέμπα έχει μαλλάκι πολύ και ίσιο...

καρφάκια!!

κατά τα άλλα προσπαθεί να μπει σε μια σειρά.

σαράντισε κιόλας προχθές.

Link to comment
Share on other sites

χαχα τι καλα!!!! 2 μπεμπουλες!!!!!!!! θα μπει κι αυτη στη σειρα της... ειναι και το 2ο οποτε δεν εχει το δικο μας αγχος της πρωταρας......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...