Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Κοριτσακια!! Νικελακι μου και εμενα καλη μου φαινεται οι φυσιολογικες τιμες ειναι αυτες!!

Νηστείας: 60-110

Χορήγηση 75 gr. γλυκόζης

30 λεπτά μετά: 100-180

60 λεπτά μετά: 120-180

120 λεπτά μετά: 70-130

180 λεπτά μετά: 60-120

__________________

Ωραία!! :D Μέσα είμαι!

Τι κάνετε εσείς κοριτσακια;;


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στα προκομένα κοριτσια που ειδη εχουν κανει πολλα σημερα!!! :mrgreen:

Εγω δεν ειμαι ενα απο αυτα αφου ξυπνησα πριν λιγο!!! Εχω παθει την πλακα μου με τα βραδυα...δεν μπορω να κοιμηθω και με περνει ο υπνος πρωι και μετα ξυπναω αργα... :rolleyes:

Εσεις εχετε αυπνιες??? Τι θα γινει που θα παει η κατασταση μου??? :twisted:

Εγω χτες πηγα στο Μητερα και μου κατσανε την βελονα στον ποπο!!! Πρωτη φορα κανω ετσι μεγαλη βελονα στον ποπο και παρολιγο να της φυγω της κοπελας!!! Και ετσουξε κιολας!!! :eek:

Μετα πηγαμε μια βολτα να δουμε για την λιστα που θα κανουμε αλλα ηταν ειδη αργα και δεν καταληξαμε καπου..Λεμε να παμε και μια βολτα στα Μothercare και μετα αποφασηζουμε...Αλλα βρε κοριτσια ειναι ολα τσουχτερα!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα εισαι κιολας 32 εβδ?? περασε ο καιρος!

τελικη ευθεια που λεμε!!

συναντιομαστε απο βδομαδα αν ειναι εγω μπορω και απογευμα αλλα οχι πολυ αργα ας πουμε μετα τις 6 γιατι το βραδυ η Εφη μου πρεπει να πεφτει νωρις για υπνο.Μπορουμε να παμε Ταλος.

οσο για ενοχλησεις καθε εγκυμοσυνη ειναι και διαφορετικη!

αν μπορεσω να βγαλω μια φωτογραφια απο ενα βιβλιο που εχω να δειτε πως "μετατοπιζονται" τα οργανα ....θα το προσπαθησω κουκλες.

οκ!!! Αντε να δουμε ποτε θα γινει αυτη η συναντηση!!! :mrgreen:

Στο τελος μας βλεπω μαζι με τα μικρα για τσαρκα!!!

Καλημέρα κοριτσάκια!! :D

Είναι καμία εδώ;;

Πήγα και πήρα τα αποτελέσματα της καμπύλης:

Χορήγηση 75 gr. γλυκόζης

Νηστείας: 85

30' 125

60' μετα: 139

120' μετα: 106

180 λεπτά μετά: 90

Μου είπαν ότι ειναι μια χαρα οι τιμές μου! Θα πάω βέβαια και αύριο στη γιατρό μου και θα μου πει κι εκεινη, αλλά μάλλον θα τη γλιτωσω τη διαιτα...και το ειχα αγχος ρε κοριτσια!

Ασε που Θεού θέλοντος δεν θα ξαναπατήσω στο ΙΚΑ!!! χαχαχαχ

Μπραβο Μαργιουλα!!! Μια χαρα ειναι τα αποτελεσματα σου!!! Αντε βουρ στο φαγητο αφοβα!!! :lol:

Ανυπομονω κι εγω να μενω σπιτακι και να μαγειρευω, γιατι μεχρι τωρα όλο με σαντουιτς και τοστ τη βγαζω τα μεσημερια....

Αχ Νικελακι και γω που ειμαι σπιτι....σπανιως μαγειρευω!!! Εχω καταβολευτει με την μαμα μου και κανω το κοροιδο... :mrgreen:

Κορίτσια βαριέμαι σήμερα!!!

Και γω βαριεμαι σημερα....και θα ειμαι και ολη μερα μονη μου!!! Θα χτυπησω ενεσεις μου φαινεται!!! Να χαμε τα μπεμπε μας τωρα σιγουρα θα βρισκαμε κατι να κανουμε!!! :P


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα προκομένα κοριτσια που ειδη εχουν κανει πολλα σημερα!!! :mrgreen:

Εγω δεν ειμαι ενα απο αυτα αφου ξυπνησα πριν λιγο!!! Εχω παθει την πλακα μου με τα βραδυα...δεν μπορω να κοιμηθω και με περνει ο υπνος πρωι και μετα ξυπναω αργα... :rolleyes:

Εσεις εχετε αυπνιες??? Τι θα γινει που θα παει η κατασταση μου??? :twisted:

Εγω χτες πηγα στο Μητερα και μου κατσανε την βελονα στον ποπο!!! Πρωτη φορα κανω ετσι μεγαλη βελονα στον ποπο και παρολιγο να της φυγω της κοπελας!!! Και ετσουξε κιολας!!! :eek:

Μετα πηγαμε μια βολτα να δουμε για την λιστα που θα κανουμε αλλα ηταν ειδη αργα και δεν καταληξαμε καπου..Λεμε να παμε και μια βολτα στα Μothercare και μετα αποφασηζουμε...Αλλα βρε κοριτσια ειναι ολα τσουχτερα!!!

Μαριλενα μου καλημερα!! εγω εχω βρει τις καλυτερες τιμες στα Λητω αλλα και τα mothercare εχουν τρομερη ποιοτητα κυριως τα κορμακια και τα φορμακια τους ειναι σαν χαδι!!συγκεκριμενα ειχα παει σε αυτα στον κηφισο αν και δεν με εξυπηρετει γιατι ειναι πολυ μακρια μου!! αλλα ειναι διπλα-διπλα και μπορεσα να βγω απο το ενα και να μπω στο αλλο!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ!!! αλλά από την άλλη χαίρομαι, γιατί λεω να πάω το απόγευμα zara home να δω για καμια καλαθουνα..Εχει πάει καμια σας;;

Εγω δεν εχω παει...

Αληθεια να ρωτησω κατι??? Αν παρουμε πορτ μπεμπε, χρηαζομαστε και καλαθουνα??? Εγω ειχα σκοπο να μην παρω...

Θα εχω το πορτ μπεμπε. Την ιδια δουλεια δεν κανουν???


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα μου καλημερα!! εγω εχω βρει τις καλυτερες τιμες στα Λητω αλλα και τα mothercare εχουν τρομερη ποιοτητα κυριως τα κορμακια και τα φορμακια τους ειναι σαν χαδι!!συγκεκριμενα ειχα παει σε αυτα στον κηφισο αν και δεν με εξυπηρετει γιατι ειναι πολυ μακρια μου!! αλλα ειναι διπλα-διπλα και μπορεσα να βγω απο το ενα και να μπω στο αλλο!!

Καλημέρα!!! Νομιζω εχουμε και μεις εδω Λητω αν θυμαμαι καλα...

Απλα εχω ακουσει οτι ειναι ακριβουτσικα. Βεβαια και στο μαγαζι που πηγα χτες ακριβα ηταν..

Λες να ρηξω μια ματια και εκει??? Αραγε ειναι τα ιδια Λητω με εσας επανω?

Και μας ειναι διπλα με τα Mothercare οποτε δεν χανω κατι να παω..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω παει...

Αληθεια να ρωτησω κατι??? Αν παρουμε πορτ μπεμπε, χρηαζομαστε και καλαθουνα??? Εγω ειχα σκοπο να μην παρω...

Θα εχω το πορτ μπεμπε. Την ιδια δουλεια δεν κανουν???

Αν δεν κανω λαθος το πορτ μπεμπε με την καλαθουνα ειναι το ιδιο πραγμα!! εγω εχω παρει πορτ μπεμπε και μαλιστα τους πρωτους μηνες σκεφτομαι να την κοιμιζω εκει γιατι η κουνια δεν γινεται να μπει μεσα στο δωματιο μας (δεν χωραει) ισως χρειαστει να παρω ενα καλυτερο στρωματακι ομως για να μην δημιουργησουμε προβλημα στην μεσουλα της!! αληθεια εσεις τι σκεφτεστε που θα τα κοιμιζετε τα μπεμπακια σας?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Νομιζω εχουμε και μεις εδω Λητω αν θυμαμαι καλα...

Απλα εχω ακουσει οτι ειναι ακριβουτσικα. Βεβαια και στο μαγαζι που πηγα χτες ακριβα ηταν..

Λες να ρηξω μια ματια και εκει??? Αραγε ειναι τα ιδια Λητω με εσας επανω?

Και μας ειναι διπλα με τα Mothercare οποτε δεν χανω κατι να παω..

Αχου εισαι απο Κρητη!!! τι να σου πω δεστο γιατι πραγματικα βρηκα πολυ καλες τιμες και μπορω να πω οτι ψαχτηκα αρκετα!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...