Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ψάχνουμε νονό για το μπέμπη μας!!!


Recommended Posts

ΑΚΡΙΒΩΣ! Εμείς πάντως από όλους τους νονούς κάναμε εξ αρχής συμφωνία, ΟΛΑ τα έξοδα δικά μας, μα ΟΛΑ! Θελετε να πάρετε δώρο του παιδιού στο μέλλον, λαμπάδα,οτιδήποτε, καλοδεχούμενα αν μπορείτε αλλιώς θα το κάνουμε εμείς δεν τίθεται θέμα κανένα. Έτσι, δεν το σκέφτονται να είναι κοντά στο παιδί, ούτε σκέφτονται να μην έρθουν επίσκεψη γιατί δεν έχουν δώρο. Εξάλλου τους επιλέξαμε για τον ρόλο κι όχι για το πορτοφόλι κι ούτε κατά διάνοια δεν θα τους βαρύνουμε ποτέ με καμιά απαίτηση. Δεν μπορώ να καταλάβω δηλαδή πώς μπορώ να έχω τέτοια απάιτηση από οποιονδήποτε άνθρωπο, να τον υποχρεώσω οικονομικά να αγοράσει έχει-δεν έχει σταυρό κτλ για να βαφτίσω εγώ το παιδί μου? Και περιμένω μετά, τέτοιες εποχές τι, να έχω καλή σχέση με έναν άνθρωπο που τον έχω γδάρει οικονομικά?

Σ Ω Σ Τ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλημερα σας κοριτσια..

Ειμαι καινουργια στο φορουμ αυτο..και δεν ξερω πανω- κατω πως λειτουργει..

Εαν κανω καποιο λαθος συγχωρεστε με..αλλα θα χρειαστω κ την βοηθεια σας..

Ας γυρισουμε στο θεμα μας..

Εμεις εχουμε ενα αρκετο μεγαλο προβλημα και η αληθεια ειναι οτι εχω ανγχωθει λιγο..

Ο Γιος μου ειναι 8 μηνων τωρα του χρονου τον Ιανουαριο θα γινει 1ετους και εμεις λεγαμε με τον συζηγο μου να καναμε την τελετη Μαιο 2016.

Σκεφτομαστε να τελεσω Γαμο & Βαπτιση μαζι...αλλα μας λυπουν οι κουμπαροι.. 'η ο κουμπαρος..δεν κολλαμε εκει..απο το φιλικο μας περιβαλλον δεν δεχεται σχεδον κανεις λογο της οικονομικης κρισης που επικρατει..αλλοι δεν εχουν ουτε καν δουλεια...!!!!

Απο τους συγγενης μας ουτε λογος καν για προταση...

Οποτε τι κανουμε..???Μηπως εχετε καμοια ιδεα να μου προτινετε??

Βαζω αγγελια..??Και οχι τιποτα αλλο πιο πολυ για το παιδι μου..πω πω εχω ανγχωθει ηδη απο τωρα γιατι μεχρι να τον βρω να δεχτει..Θα πρεπει να παω να κλεισω εκκλησια (γιατι δεν εχω κλεισει ακομα)επειδη φοβαμαι μηπως και δεν βρω κανεναν..να κοιταξω νυφικο..να κλεισω μπομπονιερες..καλα για τραπεζι ουτε καν δεν το σκεφτομαστε...λογω οικονομικων..!!!και ολα αυτα θα πρεπει να τα κανω πριν το τελος του χρονου 2015 γιατι μετα (Δεκεμβρη) παω για δουλεια..!!!

Σας παρακαλω θελω την βοηθεια σας....!!!

Σας ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερων.

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΩΣ! Εμείς πάντως από όλους τους νονούς κάναμε εξ αρχής συμφωνία, ΟΛΑ τα έξοδα δικά μας, μα ΟΛΑ! Θελετε να πάρετε δώρο του παιδιού στο μέλλον, λαμπάδα,οτιδήποτε, καλοδεχούμενα αν μπορείτε αλλιώς θα το κάνουμε εμείς δεν τίθεται θέμα κανένα. Έτσι, δεν το σκέφτονται να είναι κοντά στο παιδί, ούτε σκέφτονται να μην έρθουν επίσκεψη γιατί δεν έχουν δώρο. Εξάλλου τους επιλέξαμε για τον ρόλο κι όχι για το πορτοφόλι κι ούτε κατά διάνοια δεν θα τους βαρύνουμε ποτέ με καμιά απαίτηση. Δεν μπορώ να καταλάβω δηλαδή πώς μπορώ να έχω τέτοια απάιτηση από οποιονδήποτε άνθρωπο, να τον υποχρεώσω οικονομικά να αγοράσει έχει-δεν έχει σταυρό κτλ για να βαφτίσω εγώ το παιδί μου? Και περιμένω μετά, τέτοιες εποχές τι, να έχω καλή σχέση με έναν άνθρωπο που τον έχω γδάρει οικονομικά?

Ποσο καλα κανατε δεν λεγεται παιδια χιλια μπραβο, χρονια τωρα θελω να βαπτισω μωρακι κ παντα αυτο το οικονομικο μας κραταει πισω οπως ολο τον κοσμο, να εχεις τοση αγαπη να δωσεις κ αυτο το κομματι να σε κραταει πισω, εγω την μικρη μ την βαπτισα πριν κανα μηνα 3 νονες η αδερφη μ κ 2 φιλες της κ αναλαβαμε το 90% των εξοδων εμεις 2 πραγματα πηραν οι κοπελες επειδη εκεινες επεμειναν..εμας μας ενδιαφερει η σχεση τους με το μωρακι μας οχι τα δωρα αλλα η αγαπη τους ..Εγω απο την νονα μου εχω παρει τοση αγαπη ακομη κ σε αυτη την ηλικια που πραγματικα δεν εχω λογια..

Μπεμπακος γιατι δεν προτεινετε κ σεις σε καποιον πολυ κοντινο συγγενη αναλαμβανοντας μαζι τα εξοδα?? Ετσι ισως δεχοταν καποιος πιο ευκολα, το θεμα ειναι το μετα να ειναι κοντα στο παιδι κ να το αγαπαει κ οχι το οικονομικο κομματι της βαπτισης, που μπορει να ρυθμιστει σε συνεργασια με γονεις παππουδες κτλ..

οσο για το 2πλο μυστηριο εμεις λογω οικονομικων το αναβαλαμε, κ σ ενα ξωκλησι παντρευομαστε ανα πασα στιγμη με λιγους φιλους μονο κ ειναι κ πιο ρομαντικο,..χαχα

Ειναι δυσκολο να βρεις κουμπαρο για ενα μυστηριο ποσο μαλλον για 2..


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...