Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

  1. αερισα ολο το σπιτι
  2. εστρωσα κρεβατια
  3. ξεκινησα γενικη απο το παιδικο εβγαλα το χαλι κ το πατακι εξω
  4. τα τιναξα
  5. εκανα μπαλκονοπορτα κ τζαμια
  6. καθαρισα τα κρεβατια με βετεξ
  7. εκανα με ενα βετεξ που εχω γι αυτητη δουλεια ολες τις γωνιες του δωματιου στο πατωμα
  8. καθαρισα φωτιστικο
  9. ταισα κοιμησα το μικρο
  10. εβαλα το φαγακι να γινετε
  11. εβγαλα τις κουρτινες απο παιδικο και πλειρουμ και πλενονται
  12. εκανα ταβανι και τουβαρια
  13. καθαρισα τη πορτα
  14. ολα τα διακοσμητικα
  15. εφτιαξα τη συρταριερα και τη μικρη με τις πετσετες
  16. σκουπισα -σφουγγαρισα
  17. ταισα αλλαξα το μικρο
  18. εστρωσα ξανα τα χαλια
  19. πλειρουμ εκανα τζαμια
  20. τραβηξα το κρεβατι που εχω μεσα
  21. εβγαλα ολα τα παιχνιδια εξω
  22. εβγαλα χαλι κ τιναξα
  23. σκουπισα-σφουγγαρισα
  24. εκανα ενα κεικ για τα αγορια μου
  25. κρεμασα κουρτινες


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κουκλες,

καταρχην Γιωτα σου ευχομαι τα καλυτερα φανταζομαι οτι το πονας το μαγαζι σου αλλα πιστευω οτι ψυχολογικα θα εισαι καλυτερα αφου η δουλεια δεν "πηγαινε" ξερω καλα κι εγω στον κατασκευαστικο κλαδο ειμαι και τα πραγματα ειναι :?

Ενα μεγαλο μπραβο στον αντρουλη σου που σε στηριζει τοσο πολυ,πολυ συγκινουμαι οταν διαβαζω τετοια,φτου σας!

Εγω πανω που ελεγα οτι ειμαι χαλαρη ειχα φερει και το σιδερο σε μια σειρα τι ειδα σημερα στο κεφαλι της μικρης μου ψειρα:shock:,αχ κοριτσια τα νευρα μου τις μισω τις ψειρες,θα μου πεις και ποιος τις συμπαθει?Τα βγαλα ολα για πλυσιμο,της εβαλα φαρμακο την ελουσα τη χτενισα με την ψιλη και τωρα θα την παρακολουθω.:evil:

Βικ καλη επιτυχια στην επεμβαση σου ολα καλα να πανε.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γεια σας! μετα απο πολυ σκεψη κ ενα γεγονος που εγινε την παρασκευη, εχω να σας κανω μια ανακοινωση, τελικα το κλεινουμε το μαγαζι, δεν παει αλλο, θα μου παρει κανα μηνα γιατι ειναι πολλα τα διαδικαστηκα κ ελπιζω να πανε καλα κ να ξεμπερδεψω. αναμικτα συναισθηματα, απο την μια στεναχωριεμαι κ απο την αλλη νιωθω ανακουφιση.

μετα απο καποιες κουβεντες κ αποφασεις που πηραμε με τον αντρα μου ενα θα πω, τι θα εκανα αν δεν τον ειχα!!!! με εχει στηριξει παρα πολυ, μα παρα πολυ ομως... δεν μπορω να πω λεπτομερειες, αλλα ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος....

Μην στενοχωριέσαι Γιώτα μου! Να είσαστε καλά αυτό έχει πια σημασία.....και εφοσον θεωρείται ότι είναι καλύτερο να κλείσει τότε σωστά πράττεται!

Link to comment
Share on other sites

Ax Margio οταν ξεκινησε η κορη μου σταθμο επειδη το ειχα αγχος μην μου φερει καμια ψειρουλα πηρα το μηλοξυδο του κορρε και της ψεκαζω τα μαλλακια..

Το απογευματακι πηγαμε μιαβολτουλα με τα κοριτσια και πηρα και ενα λουλουδακι,μια διπλαδενια ανθισμενη..τωρα καναμε τα μπανακια μας οικογενειακως και η μεγαλη κοιμηθηκε και η μικρη θηλαζει..ελπιζω να κοιμηθει και να εχουμε ηρεμο βραδυ..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας προκομένες μάνες! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

Το πρόγραμμα είχε τις εξής δουλειες που έγιναν με μεγάλη επιτυχία :)

Μπαλκόνια, μαγείρεμα, καθαρισμα μπάνια αλλαγμα πετσέτες πατακια και αλλαγή σεντόνια, πλύθηκαν και άπλωσα 3 πλυντήρια!

Ήρθε φιλαρακι του γιου σπίτι για παιχνίδι και έφαγαν και μεσημεριανό παρέα αφού κανένα απο τα δυο δεν ήθελε να αποχωριστούν :)

16:30 βγήκαμε για πατίνι και παιδική χαρά, στις 18:00 και μια φιλενάδα του μετά το μπαλέτο της και κάτσαμε μέχρι τις 19:00 μετά γυρίσαμε μαμά και κόρη με το αυτοκίνητο Μένουν λίγο μακρυά εκείνες και η μικρή ήταν κουρασμένη οπότε προσφερθήκαμε αφού το δικό μας σπίτι ήταν κοντά στο σημείο που βρισκόμασταν να το πάρουμε και να τις πάμε, τον έκανα και μια βόλτα με το αυτοκίνητο που τόσο του αρέσει, βάλαμε και βενζίνη και κατα τις 20:00 μπήκαμε σπίτι... μετά ξέρετε μπάνιο και φαγητό. Τώρα είανι με το μπαμπα του ο οποίος προσπαθεί να τον πείσει να κομηθεί, ακόμα φαίνεται δεν έχουμε προσαρμοστεί στην αλλαγή της ώρας :)

Διάβασα τα νέα σας και μετά τη Σοφία που πλεόν το αγοράκι της δεν ειναι αρρωστούλι και την Ειρήνη που είναι περδίκι πια και χαίρομαι θέλω να πω στη Γιώτα ότι εύχομαι να τελειώσει με τη γραφειοκρατία για το κλεισιμο όσο πιο ανώδυνα και γρήγορα γίνεται και να μην στεναχωριέσαι διότι απο τη στιγμή που μια επειχείρηση είναι ζημιογόνα θα ξελαφρώσετε! δες το σαν μια ευκαιρία να κάνεις άλλα πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια! τι κανετε?

εμεις γυρισαμε απο τον καφε στις 8,30, ποσο καιρο ειχαμε να βγουμε οι δυο μας..... πολυ το ευχαριστηθηκα, γελασαμε πολυ!

μαζεψα την μικρη μου, την ταισα κ μεχρι να παει 10 να την βαλω για υπνο καθαρισα γαυρο κ τον εβαλα σε 2 μεριδες στην καταψυξη, επλυνα κ διαφορα στον νεροχυτη κ ο αντρας μου πηγε να ετοιμασει την μικρη, την κοιμησα κ τωρα τσιμπησαμε λιγακι κ πινουμε ενα ποτηρακι κοκκινο κρασι. νυσταζω παρα πολυ κ τωρα με το κρασι δεν βλεπω μπροστα μου!!!

απο οτι καταλαβατε ουτε σκουπισα ουτε σιδερο εκανα κ ουτε αυριο προβλεπεται γιατι αυριο το πρωι θα κατεβω γραφειο κ το απογευμα θα παω στην τελετη. αχ πως το σκεφτομαι....:(

καλο βραδυ κοριτσακια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσάκια!

Σαν σήμερα (2/4) πριν 3 χρόνια, στις 3:45 τα ξημερώματα γεννήθηκε η κόρη μας :D! The first day of the rest of my life, που λένε και οι Placebo. Απίστευτο μου φαίνεται που το σπόρι έγινε ανθρωπέλι και το μόνο που εύχομαι είναι να είναι καλά και να βρει τον τρόπο της να είναι ευτυχισμένη...

Είχαμε μια γεμάτη μέρα. Κάναμε τη βόλτα μας το απόγευμα, πήγαμε και πήραμε την τούρτα της που είχαμε παραγγείλει για το σταθμό αύριο, γυρίσαμε σπίτι μας, φτιάξαμε παρέα τα δωράκια για τους φίλους της και γλυκό για να κεράσουμε εγώ κι ο μπαμπάς της στις δουλειές μας. Μετά είχε τόσο ωραία βραδιά που καθίσαμε στο μπαλκόνι, οπότε η μικρή κατέληξε για ύπνο στις 12. Ελπίζω να μην "λιώσει" αύριο πάνω στην τούρτα :rolleyes:. Το σπίτι μου θα το σουλουπώσω όπως μπορώ αύριο το μεσημέρι μετά τη δουλειά...ελπίζω :rolleyes:.

Σας καληνυχτώ, ιντερνετική παρεούλα!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Κιτκη να τα εκατοστησει η κορουλα σου να την χαιρεσαι να ειναι παντα καλα και ευτυχισμενη!!

Χθες βραδυ αφου κοιμηθηκαν οι κορες εβαψα τα νυχακια μου,φορεσα τις πυτζαμουλες μου και χαλαρωσα διαβαζοντας το βιβλιο μου..σημερα σηκωθηκα ετοιμασα την μεγαλη για το σχολειο,εστρωσα κρεβατια ,τιναξα τα ριχταρια και επειδη ξυπνησε το ζουζουνι μου παω να παιξω μαζι της και συνεχιζω μολις κοιμηθει..εχω να παω και λαικη σημερα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

Πολύχρονη αι ευτυχισμένη να είναι πάντα η κορούλα σας Κική!

Ξύπνησα στις 6! και απο τότε γυρνάω μέσα στο σπίτι σαν το φάντασμα με εξαίρεση ενα 20' που ετοιμάστηκε ο σύζυγος να φυγει για το γραφείο και ηπιαμε καφέ παρέα!

Πάω να κάνω καμια δουλεια και θα αρχίσω απο το να μαζέψω τα στεγνά ρούχα!

Καλημέρα και πάλι ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?

εμεις σηκωθηκαμε, ο αντρας μου εφυγε κ εγω ετοιμασα το παιδι, το ταισα κ εβαλα να μαγειρεψω, φασολαδα για εμας κ μακαρονακι με κοτοπουλο για την μικρη. εβαλα κ κατι πιατα στο πλυντηριο κ τωρα θελω να παω να πλυνω κατι κατσαρολες . να μαζευτω γυρω γυρω κ μολις κοιμησω το παιδι να παω στο γραφειο. ο αντρας μου εχει βγει για εξωτερικες δουλειες κ εγω πρεπει να κανω αρκετα πραγματα που πρεπει να γινουν σημερα. το ευτυχημα ειναι οτι κλεινοντας το μαγαζι θα συνεχισω να δουλευω αλλιως θα φρικαρα!!!

κικη να χαιρεσαι το αστερακι σου! να ειναι γερη κ να σας κανει ευτυχισμενους!!!

παω να συνεχισω κ τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Κική να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! Πολύχρονη να ειναι και πάντα χαρουμενη και ευτυχισμένη!

Γιωτα ,μπραβο σας που κανονισατε καφεδακι!Παντα τετοια!

4U,πάλι βολτιτσες ειχατε ,τελεια!

Εχθες πήγα το πιτσιρικι μου καρατε και μετα για περπάτημα με την κουμπάρα μου.Επιστρεψαμε σπίτι και ηρθε η μια ξαδερφη του και παιξανε λιγακι.

Σημερα μας πήρε ο υπνος και αργησαμε να πάμε σχολειο.Τον πήγα επεστρεψα ,εστρωσα κρεβατια,εβγαλα εξω τα παπλωματα ,εβαλα ενα πλυντηριο, και πρεπει οπωσδηποτε να βαλω σιδερο γιατι γινεται χαμός!Δεν ξερω καν πόσα εχω!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γεια σας! μετα απο πολυ σκεψη κ ενα γεγονος που εγινε την παρασκευη, εχω να σας κανω μια ανακοινωση, τελικα το κλεινουμε το μαγαζι, δεν παει αλλο, θα μου παρει κανα μηνα γιατι ειναι πολλα τα διαδικαστηκα κ ελπιζω να πανε καλα κ να ξεμπερδεψω. αναμικτα συναισθηματα, απο την μια στεναχωριεμαι κ απο την αλλη νιωθω ανακουφιση.

μετα απο καποιες κουβεντες κ αποφασεις που πηραμε με τον αντρα μου ενα θα πω, τι θα εκανα αν δεν τον ειχα!!!! με εχει στηριξει παρα πολυ, μα παρα πολυ ομως... δεν μπορω να πω λεπτομερειες, αλλα ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος....

σας διαβασα στα πεταχτα γιατι εχω διαφορα στο μυαλο μου

ειρηνη μου ζηλευω το μπαλκονι σου, εμας ειναι χαλια... (βαφουμε καγκελα κ επικρατει πανικος!)

χαρα μου περαστηκα, εισαι καλυτερα?

βικ καλη επιτυχια με την επεμβαση, να πανε ολα καλα!

μολις ταισα κ αλλαξα την μικρη, παω να κανω καμια δουλιτσα κ επανερχομαι!

Yotoula μου, ευχομαι ολα να πάνε μια χαρά!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια σήμερα απο το σπιτι...

Η μαμα μου δεν μπορουσε να έρθει...

Επομενως αρχισα δουλιτσες πρωι-πρωι...και τώρα πρέπει να παω με τον μικρο στο φαρμακειο...σας φιλω και τα λέμε μετά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...