Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

γεννησατε στην ιδιωτικη κλινικη της κομοτηνης


georgiasamar

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ ανοιξα αυτο το θεμα επειδη σκεφτομαι να γεννησω στην θεομητωρ.μνω αλεξανδρουπολη και ειμαι δευτερη φορα εγγυος,την πρωτη φορα γεννησα στην αλεξανδρουπολη και η εμπειρια μου ηταν χαλια!σκεφτομαι να με ξεγεννησει ο βασσαρας που ειναι και ο γιατρος μου,ακομη δεν μιλησαμε θα παω σε λιγες μερες για τον πρωτο υπερηχο αλλα ειμαι παρα πολυ αγχωμενη με το θεμα της γεννας, εχω τραυματικη εμπειρια και τρεμω μονο στην σκεψη.αν γνωριζει καποια πληροφοριες ας με διαφωτισει.σορυ για το σεντονακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ ανοιξα αυτο το θεμα επειδη σκεφτομαι να γεννησω στην θεομητωρ.μνω αλεξανδρουπολη και ειμαι δευτερη φορα εγγυος,την πρωτη φορα γεννησα στην αλεξανδρουπολη και η εμπειρια μου ηταν χαλια!σκεφτομαι να με ξεγεννησει ο βασσαρας που ειναι και ο γιατρος μου,ακομη δεν μιλησαμε θα παω σε λιγες μερες για τον πρωτο υπερηχο αλλα ειμαι παρα πολυ αγχωμενη με το θεμα της γεννας, εχω τραυματικη εμπειρια και τρεμω μονο στην σκεψη.αν γνωριζει καποια πληροφοριες ας με διαφωτισει.σορυ για το σεντονακι!

Καλησπέρα. Μένω κι εγώ Αλεξ/πολη και πρόκειται να γεννήσω στην κλινική της Κομοτηνής με τον Σπαθόπουλο. Το πρώτο παιδάκι μου το γέννησα στην κλινική εδώ και είχα μια απίστευτα όμορφη εμπειρία τοκετού χωρίς κανένα άγχος. Βέβαια οι εγκαταστάσεις δεν ήταν και ο,τι καλύτερο αλλά άξιζε τον κόπο. Πήγα χθες στην Κομοτηνή για να δω την κλινική και μου φάνηκε μια χαρά. Τιμές και τέτοια δεν ξέρω αλλά υπολόγιζε κανένα χιλιάρικο για 3 διανυκτερεύσεις μαζί με τα φάρμακα. Έξτρα γιατρός, μαία, αναισθησιολόγος.

Αν επιτρέπεται γιατί ήταν τόσο τραυματικός ο τοκετός; Στο νοσοκομείο ήταν;


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα η κακη εμπειρια μου οφειλεται στο οτι το νοσοκομειο της αλεξ/πολης ειχε τρομερες ελλειψεις σε προσωπικο απο την ωρα που τελειωνει η πρωινη βαρδια των νοσοκομων στις αιθουσες τοκετων μενει μονο 1 μαια!!!εγω εμεινα 1 ωρα ολοκληρη αβοηθητη με φρικτους πονους να φωναζω βοηθεια (με επιασαν σπασμοι απο την προκληση τοκετου).ολα εκει γινονται για το χρημα...σε βλεπουν σαν πελατη δυστυχως...εγω εν τελει ατυχησα αυτη η εγκυμοσυνη μου δεν ητανε γραφτο να συνεχιστει:-( ενημερωτικα απο κοπελα που γεννησε προσφατα στην κομοτηνη εμεινε παρα πολυ ευχαριστημενη απο ολους και ολα.σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια καλη γεννα.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...