Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Recommended Posts

καλησπερα.αλλιως ειχα φανταστει αυτο το βραδυ σημερα...θα ετοιμαζομουνα για αυριο..για τη μεγαλη μερα..για το μωρο μου...αντι για αυτο..ειμαι σπιτι χαζευω..κλαιω...τρωω και καπνιζω και τιποτα αλλο.εχουν περασει σχεδον 4 μηνες απ την αποβολη...και εγω ειμαι χαλια....φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσω ποτε να κανω παιδι....οταν πηγαμε στο γιατρο στις αρχες μας εδωσε πητ 3 μαιου αλλα επειδη θα κανα καισαρικη κανονισαμε 23-4-14.και σκεφτηκα οτι τι καλα που θα ναι...θα γεννηθει το μωρακι μας του αγιου γεωργιου και μαλιστα στην επετειο μας...νομιζα οτι ηταν σημαδιακο.....αυριο θα παω να του αναψω ενα κερακι και ελπιζω συντομα να εχω ενα παιδακι στην αγκαλια μου:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.αλλιως ειχα φανταστει αυτο το βραδυ σημερα...θα ετοιμαζομουνα για αυριο..για τη μεγαλη μερα..για το μωρο μου...αντι για αυτο..ειμαι σπιτι χαζευω..κλαιω...τρωω και καπνιζω και τιποτα αλλο.εχουν περασει σχεδον 4 μηνες απ την αποβολη...και εγω ειμαι χαλια....φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσω ποτε να κανω παιδι....οταν πηγαμε στο γιατρο στις αρχες μας εδωσε πητ 3 μαιου αλλα επειδη θα κανα καισαρικη κανονισαμε 23-4-14.και σκεφτηκα οτι τι καλα που θα ναι...θα γεννηθει το μωρακι μας του αγιου γεωργιου και μαλιστα στην επετειο μας...νομιζα οτι ηταν σημαδιακο.....αυριο θα παω να του αναψω ενα κερακι και ελπιζω συντομα να εχω ενα παιδακι στην αγκαλια μου:confused:

Κοπέλα μου πραγματικά δεν ξερω τι να σου γράψω.....μονο να εχεις δύναμη και πίστη μεσα σου!ολα γίνονται για κάποιο λόγο...κανε κουράγιο και σκέψου οτι μπορει του χρόνου τέτοια εποχή να κρατάς ενα μπεμπακι στην αγκαλιά σου!ξερω οτι ειναι δύσκολο όλο αυτο που περνάς...προσπάθησε να γίνεις δυνατή και μην το βάζεις κάτω!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειχα παθει στην πρωτη αποβολη μαη του 13 απεβαλλα .γενναρη του 14 θα γεννιοταν .ελεγατου χρονου τετοια εποχη θα χω αλλο...και στην ημερομηνια που θα γεννιοταν το πρωτο..απεβαλα το δευτερο...και σαν αυριο θα γεννιοταν το δευτερο...και τιποτα.......ουτε περιοδο κανονικη δεν εχω ακομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σερενάτα.... Μην ακούς για τυχαία γεγονότα... Ναι οκ παίΕι η πιθανότητα του τυχαίου πάντα όμως είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό για να το αφήσουμε στγν τύχη του!!!! Γνώμη μου να κάνεις οπωσδήποτε εξέταση θρομβοφιλίας, καμπύλη ζαχάρου και θυροειδη!!!! Τα βασικά δηλαδή!!! Πριν ένα χρόνο έχασα το γιο μου λόγω σακχάρου!!! Τώρα είμαι 7 μηνών έγκυος και προς το παρόν όλα πάνε καλά. Ποτέ δε μείναμε στο τυχαίο ούτε κ γω ούτε και ο γιατρός μου αν και θα μπορούσαμε μιας ούτε οστορικό έχω κ είμαι μόλις 28 ετών!!! Μην αφήνεις κορίτσι μου τέτοια πράγματα στην τύχη!!! Το χασα στις 26 εβδομάδες και ξέρω τι σημαίνει!!!! Ψάξε, πάρε κ άλλη γνώμη !!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

απο σακχαρο ειμαι οκ ρυθμισμενη-εχω διαβητη και απο πριν οποτε το ηξερα και το προσεχα πολυ.και απο θυροειδη ειμα ενταξει.εκανα μονη μου καλλιεργειες κολπικου υγρου δεν εδειξαν τιποτα.μονο λεω να κανω και εξετασεις θρομβοφιλιας αλλα λεει ο γυναικολογος δεν μπορει να τις γραψει και τωρα δεν ειμαι οικονομικα καλα να παω και σε αιματολογο.εκτος και αν υπαρχει του ικα..θα κανω και εναν υπερηχο τη δευτερα να δω τι γινεται.δεν ξερω τι αλλο να κανω.δεν θελω να παω στα κεντρα αποβολων..φοβαμαι οτι θα με μουρλανουν.δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Οι εξετάσεις θρομβοφιλίας όντως κοστίζουν και δεν συνταγογραφούνται! Μπορείς να βρεις ιδιωτικά εργαστήρια με πιο χαμηλό κόστος αλλά και στο αρεταίειο ο μοριακός έλεγχος κοστίζει 100 ευρω!!! Έχεις δίκιο με τις πολλές γνώμες είναι δίκοπο μαχαίρι αλλά δυστυχώς δύσκολα θα βρεις δύο γιατρούς να πούνε το ίδιο!!!! Έχε υπόψιν σου και το άγχος κορίτσι μου είναι καθοριστικός παράγοντας... Είναι δύσκολο αλλά πρέπει να βρεις τρόπο να χαλαρώσεις... Ασε την ψυχή σου να πενθήσει όσο χρειαστεί μην πιέζεσαι να πας παρακάτω.... Θα έρθει το μωρό σου είναι κοντά!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σερενάτα.... Μην ακούς για τυχαία γεγονότα... Ναι οκ παίΕι η πιθανότητα του τυχαίου πάντα όμως είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό για να το αφήσουμε στγν τύχη του!!!! Γνώμη μου να κάνεις οπωσδήποτε εξέταση θρομβοφιλίας, καμπύλη ζαχάρου και θυροειδη!!!! Τα βασικά δηλαδή!!! Πριν ένα χρόνο έχασα το γιο μου λόγω σακχάρου!!! Τώρα είμαι 7 μηνών έγκυος και προς το παρόν όλα πάνε καλά. Ποτέ δε μείναμε στο τυχαίο ούτε κ γω ούτε και ο γιατρός μου αν και θα μπορούσαμε μιας ούτε οστορικό έχω κ είμαι μόλις 28 ετών!!! Μην αφήνεις κορίτσι μου τέτοια πράγματα στην τύχη!!! Το χασα στις 26 εβδομάδες και ξέρω τι σημαίνει!!!! Ψάξε, πάρε κ άλλη γνώμη !!!

Συμφωνώ οσο δεν παει αλλο.......


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

με αγχωνει λιγο και το θεμα ηλικιας..ειμαι 37.και με εχουν μουρλανει ο καθενας με τα δικα του..θα κανω εναν υπερηχο για αρχη και μετα ισως δω και το αρεταιειο..ο αντρας μου εχει μιζεριασει.βλεπει μωρα στο δρομο και κλαιει.και κρατιεται να μην τον δω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με αγχωνει λιγο και το θεμα ηλικιας..ειμαι 37.και με εχουν μουρλανει ο καθενας με τα δικα του..θα κανω εναν υπερηχο για αρχη και μετα ισως δω και το αρεταιειο..ο αντρας μου εχει μιζεριασει.βλεπει μωρα στο δρομο και κλαιει.και κρατιεται να μην τον δω..

Να πάρεις και δεύτερη και Τρίτη γνώμη!η ηλικία σου ειναι μια χαρα!κανε τις απαραίτητες κινήσεις και ολα θα πανε καλα...χρειάζεται,όμως,ψυχραιμία!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...