Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

μαμαδες απο περιφερεια καβαλας


roylitsa3

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας

ειμαι απο Σερρες αλλα εδω και πολλα χρονια εχουμε σπιτι στην Περαμο και καθε καλοκαιρακι ειμαστε εκει για οσες μερες μας επιτρεπουν οι δουλειες μας

να μπω στη παρεα σας?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

βατραχακι φιλεναδα! εμεις κανουμε παρεα στις μανουλες ιουνιου-ιουλιου!

ωραια η περαμος.τα καλοκαιρια παμε καμια βολτα το βραδυ.αντε να βρεθουμε φετος!;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου credo!!!

ξεκινησαμε ανακαινιση το σπιτι μας στην Περαμο και φετος θα καθισουμε για ενα μηναααααααααααααααααααα!!!

ειμαι τοσο χαρουμενη

εχω πηξει στην κλεισουρα και περυσι το καλοκαιρι δεν το ευχαριστηθηκα

και φετος θα αναπληρωσουμε με τον μπεμπουκο μου!!!

ευχαριστως και να βρεθουμε!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα μανούλες.Γράφω εδώ μπας και βγάλω άκρη. Είμαι από Καβάλα αλλά μέναμε Αθήνα και τώρα σιγα σιγα ανεβαίνουμε προς τα πάνω. Είμαι έγκυος τέλη 3ου μήνα και θέλω πληροφορίες σχετικά με γυναικολόγους εκεί. Έγραψα και στο σχετικό θέμα στο πάρεντς αλλά απάντηση δεν πήρα.Προφανώς δεν γεννάει πια ο κόσμος εκεί :)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες.Γράφω εδώ μπας και βγάλω άκρη. Είμαι από Καβάλα αλλά μέναμε Αθήνα και τώρα σιγα σιγα ανεβαίνουμε προς τα πάνω. Είμαι έγκυος τέλη 3ου μήνα και θέλω πληροφορίες σχετικά με γυναικολόγους εκεί. Έγραψα και στο σχετικό θέμα στο πάρεντς αλλά απάντηση δεν πήρα.Προφανώς δεν γεννάει πια ο κόσμος εκεί :)

οneiraki...ειμαστε σχεδον γειτονισσες..εγω ειμαι απο Δραμα..για καβαλα ξερω σιγουρα τον Αρη..σουπερ γιατρος...το επιθετο ξεχναω αλλα αν ενδιαφερεσαι θα το ψαξω..οσο για Δραμα..Δερετζης Χαραλαμπος ειναι ο δικος μου ...κι αυτος πολυ καλος!!!

Ελπιζω να βοηθησα...καλως μας ηρθες;)


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...