Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

η Renita κρατησε αγκαλια τον παιδαρο της


Recommended Posts

13587.jpg

5/11/2013 ειναι μια ημερομηνια που δεν θα ξεχασεις πλεον ποτε

ηρθε ο παιδαρος σου στην αγκαλια σου,και τι παιδαρος ,4500 κιλα

ρενιτακι μου ,γλυκια μανουλα πλεον,να ειστε καλα,να ειναι γερος και να τον καμαρωνετε παντα.

γρηγορα στο σπιτακι σας να απολαυσεις πολλες αγκαλιες ,φιλια και μωρουδοσκονη,οτι ονειρευοσουν παντα και για το οποιο παλεψες πολυ.

καθε ευτυχια σε σενα ,το" μικρο"παιδαρο και το μπαμπα 13614.gif


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4500 κιλα??? ιησους χριστος τι το ταιζες ρενιτα μου???να σου ζησει να ναι γερο κ καλοτυχο καλο σαραντισμο να εχετε?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcRtubnGq-CYuZSva9YpzwqbMPiBRRqfqS1fUfiZ9umghmNAOJlu

Ρενιτάκι μου γλυκό να μας ζήσει ο παίδαρος!! Να είναι γερός και καλότυχος!! Καλό 40μό και σε σένα γλυκιά μανούλα και γρήγορα να γιάνει η καισαρική γιατί το 4.500 αγάπη μου δεν είναι παίξε γέλασε!! χιχιχι!

Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας :D:D


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

9738985521685b9522c9.gif

a.jpgbaby-boyballoons.jpg

Ρενιτάκι μου γλυκό........έγινες ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz: Επιτέλους άγγιξες αυτό το μικρό πλασματάκι που θα σας χαρίσει ευτυχία και θα δώσει νόημα στη ζωή σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:grin: Να σας ζήσει και να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι όοσ την πρώτη στιγμή που αντικρύσατε το αντράκι της ζωής σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz:

Καλό σαραντισμό και καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας....οι τρεις σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz:

2545945474.gif2545945474.gif2545945474.gif2545945474.gif4144464487.gif4144464487.gif4144464487.gif4035837523.gif4035837523.gif1770303465.gif1770303465.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρενιτάκι μου γλυκό..

Επιτέλους, έφθασε και η δική σου ώρα.. Έγινες μανούλα και κρατάς στην αγκαλιά σου το παιδάκι σου.. Ξέρω ακριβώς πως αισθάνεσαι.. είσαι πλημμυρισμένη από ευτυχία και αγάπη.. Και το αξίζεις κοριτσάκι μου..

Νομίζω πως δικαιωματικά ανήκει στο γιο σου ο τίτλος "παίδαρος".. Άκου 4.500 κιλά.. Νομίζω πως είναι το μεγαλύτερο μωρό εδώ μέσα..

Καλό σαραντισμό κοριτσάκι μου και καλά αναθρέμματα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

O,τι και να ευχυθω θα φαινεται μικρο στην ευτυχια σου μπροστα........περασες απεναντι και εσυ ....εεεεεεεεεεναααααααααα θα σου πω φιλεναδααααααααα θα πηξεις!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα ετοιμασου,....μπουαχαχαχαχααχα........

φιλακιααααααααα στον κουκλοοοοοοοοο.......


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας και απο μενα!Ρενιτακι μου γλυκο να σου ζησει ο γιοκας σου και να τον δεις οπως επιθυμεις!Καλο σαραντισμο να εχεις και καλη δυναμη στον ομορφο ρολο της μαμας!


o7Pyp2.png Jrrzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Ρενιτάκι μου, κοριτσάκι μου .....

Κρατάς Αγκαλιά τον Πρίγκιπα σου, Το Όνειρο Σου !!!

Φαντάζομαι δάκρυα χαράς να τρέχουν στο πρόσωπο σου και οι στιγμές μοναδικές !!!

Η Ευχή μου, Ο Πρίγκιπας σου να είναι πάντα Γερός, Υγιής, Δυνατός, Ευτυχισμένος και

Ποτέ να μην γνωρίσει την λύπη στην Ζωούλα του !!!

Στο σπίτι σας μόνο δάκρυα χαράς και Ευτυχίας, Να Τον Καμαρώσετε όπως Επιθυμείτε !!!

Πάντα Αγάπη Στην Ζωή Του !!!!

Πολλά πολλά φιλάκιααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...