Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημέρα,

Υπάρχει η Ομάδα Εθελοντών και Υποστηρικτών Μητρικού Θηλασμού και Μητρότητας Πάτρας https://www.facebook.com/groups/302821203112268/

Σε περιμένουμε :-)

Ευτυχία

καλημερα κοπελα μου κ σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!!!!το βρηκα απο το internet μιας κ δεν εχω fb!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δυστυχώς η ομάδα κινείται μέσω facebook :-( Ωστόσο έχουμε και μέηλ για τις όποιες απορίες σου [email protected] απλα στην ομάδα υπάρχει πλήηηηθος αρχείων για διάβασμα... Θα σου πρότεινα να διαβάσεις το βιβλίο της Πατσούρου Θηλασμός μια Υπέροχη εμπειρία ή/και του Παπαβέντση Επιστροφή στο Μητρικό Θηλασμό. Επίσης στο ΙΑΚ Πατρών πραγματοποιούνται μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής: Νικολέτα Καϊαφα, Μαία, Μιαούλη 42 και Μαιζώνος τηλ 2610 323478

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς η ομάδα κινείται μέσω facebook :-( Ωστόσο έχουμε και μέηλ για τις όποιες απορίες σου [email protected] απλα στην ομάδα υπάρχει πλήηηηθος αρχείων για διάβασμα... Θα σου πρότεινα να διαβάσεις το βιβλίο της Πατσούρου Θηλασμός μια Υπέροχη εμπειρία ή/και του Παπαβέντση Επιστροφή στο Μητρικό Θηλασμό. Επίσης στο ΙΑΚ Πατρών πραγματοποιούνται μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής: Νικολέτα Καϊαφα, Μαία, Μιαούλη 42 και Μαιζώνος τηλ 2610 323478

κοριτσι μου, εισαι ΦΟΒΕΡΗ!!!!!!!σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημερα!!!Πωπω...Καλέ πως χαθηκαμε όλες έτσι?????Μήπως να ξαναμαζευόμασταν???Εγώ μετά απο τόσο καιρό έχω ευχάριστα......Είμαι ξανά έγκυος!!!!Ναι..ναι..κόντρα στην κρίση εγώ κάνω τρίτο...χαχαχα!!!Για ελάτε!!!!!!!!!!!!


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλημερα!!!Πωπω...Καλέ πως χαθηκαμε όλες έτσι?????Μήπως να ξαναμαζευόμασταν???Εγώ μετά απο τόσο καιρό έχω ευχάριστα......Είμαι ξανά έγκυος!!!!Ναι..ναι..κόντρα στην κρίση εγώ κάνω τρίτο...χαχαχα!!!Για ελάτε!!!!!!!!!!!!

:)χαχαχα!!!!............και όμως καποια στιγμη το περιμενα για σενα!!!...μπραβο ...με το καλο ..κατερινα μου!!!!.....εσυ πας για τριτο....εγω σε προλαβα.....και εχω το τεταρτο αγκαλια μου εδω και δυο μηνες!!!!;)!!!!!:-D.................δε πολύ μπαινω συχνα....αλλα ..πες νεα σου....ποσο εισαι ...τι μωρακι εχεις!!!!;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...