Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

μαμαδες απο περιφερεια καβαλας


roylitsa3

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο Καρακιτης ειναι καλος γιατρος και ο Μπερμπερογλου αλλα εχει αναμονη για τον Σολειμτζιδη εχω να πω τα καλυτερα αλλα μην περιμενετε στο δημοσιο νοσοκομειο να ερθει ι γιατρος η μαια η εστω ο αντρας σας να σας κραταει το χερι λιγο πριν γεννησετε..σε σχεση με την κλινικη πρεπει να εχεις μαζι σου ολα τα απαραιτητα για το μωρο και φυσικα το εχεις αποκλειστικα στο δωματιο

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρακιτης ειναι καλος γιατρος και ο Μπερμπερογλου αλλα εχει αναμονη για τον Σολειμτζιδη εχω να πω τα καλυτερα αλλα μην περιμενετε στο δημοσιο νοσοκομειο να ερθει ι γιατρος η μαια η εστω ο αντρας σας να σας κραταει το χερι λιγο πριν γεννησετε..σε σχεση με την κλινικη πρεπει να εχεις μαζι σου ολα τα απαραιτητα για το μωρο και φυσικα το εχεις αποκλειστικα στο δωματιο

Φυσικά και στο δημόσιο επειδή δεν τα σκαρ (θεωρητικά πάντα) στον γιατρό δεν έχεις την αντιμετώπιση του ιδιωτικού γιατρού. Ωστόσο όταν δεν γίνονται ούτε τα βασικά στα προγραμματισμένα απογευματινά (άρα επί πληρωμή) ραντεβού τότε αυτό είναι είτε πρόβλημα του γιατρού είτε πρόβλημα του συστήματος γενικά.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρακιτης ειναι καλος γιατρος και ο Μπερμπερογλου αλλα εχει αναμονη για τον Σολειμτζιδη εχω να πω τα καλυτερα αλλα μην περιμενετε στο δημοσιο νοσοκομειο να ερθει ι γιατρος η μαια η εστω ο αντρας σας να σας κραταει το χερι λιγο πριν γεννησετε..σε σχεση με την κλινικη πρεπει να εχεις μαζι σου ολα τα απαραιτητα για το μωρο και φυσικα το εχεις αποκλειστικα στο δωματιο

Δεν επιτρέπεται να είναι ο αντρας μέσα κατα τη διάρκεια της γέννας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Καλησπέρααααα μανούλες!!!! Επειδη ακούω πάρα πολλα τον τελευταιο καιρο. Θα μπορουσε οποια γνωρίζει να μου πει εμπειριες και απόψεις από τους παρακατω παιδιατρους στην Καβαλα?

Αργυρίου

Λαπόρδα

Γαβριηλίδου

Καλαμούκος

Link to comment
Share on other sites

Για τους 3 από αυτους δεν γνωρίζω και πολλα..

Αυτον που θα απέφευγα με τα χίλια είναι ο κύριος Καλ... γιατί παραλίγο να τρελαθούμε μεσα σε διάστημα 4 μηνών. Εγω δεν ειμαι από την Καβάλα. Αλλα περάσαμε ενα χρόνο εκει λόγω της απόσπασης που πήρε ο άντρας μου. Μου σύστησαν τον συγκεκριμένο γιατρό οπότε ξεκινήσαμε με αυτόν. Με τα λίγα και τα πολλα το παιδί κόντεψε παραλίγο να το στείλει στο παίδων Αγίας Σοφιας στην Αθηνα!!! Ενω το παιδι δεν είχε απολύτως τίποτα. Εχασα την γη κατω από τα πόδια μου.Φάρμακα και πάλι φάρμακα.. Δεν κοιμόμασταν για 4 μήνες. Ξενυχτούσα με την έννοια του γιου μου πάνω από την κούνια του.! Ας μην τα θυμάμαι όμως όλα αυτά. Εχουμε φυγει πλεόν από την πόλη και εχουμε τον πάλιο μας γιατρο ο οποίος όταν του δείξαμε τις εξετασεις και του ειπαμε την ιστορια μας τρελάθηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρααααα μανούλες!!!! Επειδη ακούω πάρα πολλα τον τελευταιο καιρο. Θα μπορουσε οποια γνωρίζει να μου πει εμπειριες και απόψεις από τους παρακατω παιδιατρους στην Καβαλα?

Αργυρίου

Λαπόρδα

Γαβριηλίδου

Καλαμούκος

Για τον αργυριου εχω ακουσει οτι δινει πολυ βαση στον θηλασμο.στη λαπορδα εχουμε παει μια φορα και μου φανηκε καλη κι ευγενικη,ο καλαμουκος μου εχουν πει οτι ειναι αυστηρος και μη συννενοησιμος.την γαβριηλιδου δεν την εχω ουτε ακουστα.

Υπαρχει καμια μαμα που να γεννησε με τον Δουρο?η εμπειρια σας??

Link to comment
Share on other sites

  • 6 χρόνια μετά...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...