Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

Καλημέρα

Πολύ ωραιες πληροφοριες folegadros ,θα βοηθησουν πολύ τα υπολοιπα μελη ,εμας ελπιζω να μην μας ξαναχρειαστουν ποτε .

Α.παλ χαιρομαι που εισαι καλα 4 χρονια μετα ,μας δινεις δυναμη,εμας που δεν κλεισαμε ουτε χρονο μετα την εγχειρηση.Αngelstel προσπαθησε να μην εχεις φαει τιποτα τις δυο τελευταιες ωρες ,κι όταν ξυπνήσεις φαε κατι ελαφρυ ,δεν θα εχεις καθολου αναγουλα όταν παρεις το χαπι γιατι σου δινουν extra χαπια για τις παρενέργειες ,εγω ενιωθα αψογα μεσα στο δωματιο ,ξεκουραστικα ,ειδα ταινιες ,ηρεμισα ....Μπαινεις σε ένα δωματιο που είναι η αρχη του τελους ..Προσπαθησε να αλλαξεις ψυχολογια ,θα σε βοηθησει παρα πολύ .Ελάχιστοι εχουν παρενέργειες μεσα στο δωματιο ,προσωπικα δεν ειχα απολυτος καμια ,μερες μετα ειχα μονο αναγουλα κι ένα ελαφρυ πριξιμο το οποιο μετα από μια βδομαδα εφυγε .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω πολύ..ευχομαι να εισαι παντα καλα.. περιμενω καποιοι να ρ8ουν σε επαφη μαζι μου.. εστω και με μυνημα στο φμπυκ μ

https://www.facebook.com/parhs.kaplanos

Οι ρυθμισεις σου ειναι τετοιες που αν στειλω μηνυμα χωρις να γινουμε φιλοι, το μηνυμα θα παει στα spam.

Να στειλω???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Paris, εκανες το ιωδιο????? Πως εισαι?????Μολις μπορεσεις γραψε μας.

Εδω ή στο FB (σου εστειλα αιτημα)


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κορίτσια !!! καμια /κανεις που να ετοιμαζεται για ολοσωμο σπινθηρογρ όπως εγω? επίσης μου είπαν για ενα καινουργιο χαπακι θυροξινης -σε μορφη κάψουλας με gel- tirosin νομιζω....το ξερει κανεις σας?

Link to comment
Share on other sites

Παρουσα 7 Απριλιου εχω σπινθηρογράφημα εσυ ?

Πως ακριβως θα γινει ?την ιδια μερα που θα παμε στο νοσοκομειο θα παρουμε το χαπι?

Ο γιατρος τοτε μου ειχε πει μια με δυο μερες μακρια από παιδια ισχυει?

Οποια κοπελα γνωριζει ας γραψει...

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι που καναμε μαζι εγχειρηση

Από ότι γνωριζω στο Παπαγεωργιου κανουν ολοι στο ετησιο check up σπηνθηρογραφημα,οποτε μαλλον στις 7 Απριλου θα παω να παρω λιγη ακτινοβολια για να λαμπω το Πασχα!

Εχω πεσει αρκετα τωρα που πλησιαζει το ετησιο...

Εσυ ποτε εχεις ραντεβού ?

Πως αισθάνεσαι ψυχολογικα ?

Εγώ ήδη λάμπω... χαχαχα..... την πέμπτη θα κάνω το σπινθιρογράφημα, όλα τα υπόλοιπα τα έκανα. Η ψυχολογία είναι λίγο πεσμένη..... Αλλά πιστεύω οτι ξεμπέρδεψα.... Το εύχομαι δηλαδή..... Εσύ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια !!! καμια /κανεις που να ετοιμαζεται για ολοσωμο σπινθηρογρ όπως εγω? επίσης μου είπαν για ενα καινουργιο χαπακι θυροξινης -σε μορφη κάψουλας με gel- tirosin νομιζω....το ξερει κανεις σας?

Ηράκλεο θα το κάνεις? Εγώ πήρα το χαπάκι σήμερα και την πέμπτη θα κάνω το σπινθιρογράφημα.....

Link to comment
Share on other sites

efi1987, καλη επιτυχια στο χαπακι σου. Να καψει ολα τα κακα που βρισκονται μεσα σου και να ξεμπερδεψεις συντομα κι εσυ απο το θυροειδη.

Πες μας μερικες λεπτομερειες για τη διαμονη σου στο θαλαμο.

Περιγραφη δωματιου, ανεσεις,συμπτωματα, κλπ


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα!!! ευχαριστω για τις απαντησεις σας....ναι στο Ηρακλειο efi τελος απριλιου θα το κανω.Τι λεει με τις ενέσεις? σερνεσαι ? Liveloula ο γιατρός μου ειπε οτι πρωτα πέρνεις το χαπι και μετα απο 2 μερες πας για το σπινθηρογραφημα...μακρια απο παιδια μου είπε και μενα 1-2 μερες. εχετε ακουσει για το καινουργιο χαπι θυροξινης-tyrosin? το εχει δοκιμασει κανεις σας?

Link to comment
Share on other sites

Efi σου ευχομαι να ηταν το τελευταιο χαπακι ,να μην ξαναχρειαστεις άλλο..

Κι εγω πεσμενη είμαι ,ετσι δεν ημουν ουτε πριν μπω για ιωδιο ,ισως γιατι όλα κρινονται

μετα από 7 μηνες ..τοτε το ειδα δει πιο χαλαρα ...Όταν πηρα το ιωδιο εκανα σπινθηρογράφημα πριν παρω εξιτηριο ,εσυ Εφη ?

Υπαρχει περιπτωση να μου το κανουν την ημερα που θα παρω το χαπι ?

Ποσες μερες σου ειπαν μακρια από παιδια ?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!! ευχαριστω για τις απαντησεις σας....ναι στο Ηρακλειο efi τελος απριλιου θα το κανω.Τι λεει με τις ενέσεις? σερνεσαι ? Liveloula ο γιατρός μου ειπε οτι πρωτα πέρνεις το χαπι και μετα απο 2 μερες πας για το σπινθηρογραφημα...μακρια απο παιδια μου είπε και μενα 1-2 μερες. εχετε ακουσει για το καινουργιο χαπι θυροξινης-tyrosin? το εχει δοκιμασει κανεις σας?

Να εισαι καλα κοπελα μου ευχαριστω για την απαντηση

Να κανω τουλάχιστον Ανασταση με τα παιδια μου ,το χαπι θα το παρω μαλλον Μ.Τριτη .

Δεν εχω ακουσει τιποταγια το νέο χαπι ,αν πειραματιστουν πανω μου θα σας το γραψω :)

Link to comment
Share on other sites

efi1987, καλη επιτυχια στο χαπακι σου. Να καψει ολα τα κακα που βρισκονται μεσα σου και να ξεμπερδεψεις συντομα κι εσυ απο το θυροειδη.

Πες μας μερικες λεπτομερειες για τη διαμονη σου στο θαλαμο.

Περιγραφη δωματιου, ανεσεις,συμπτωματα, κλπ

Αυτό το χαπάκι το είχα πάρει τον ιούνιο..... τώρα πήρα την πολύ μικρή δόση, 5mc, για να κάνω το σπινθιρογράφημα που θα δείξει αν κάηκαν όλα...... Σας ευχαριστώ πάντως.... Τις λεπτομέρειες για το μεγάλο ιώδιο που είχα κάνει τις είχα γράψει μετά που βγήκα.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!! ευχαριστω για τις απαντησεις σας....ναι στο Ηρακλειο efi τελος απριλιου θα το κανω.Τι λεει με τις ενέσεις? σερνεσαι ? Liveloula ο γιατρός μου ειπε οτι πρωτα πέρνεις το χαπι και μετα απο 2 μερες πας για το σπινθηρογραφημα...μακρια απο παιδια μου είπε και μενα 1-2 μερες. εχετε ακουσει για το καινουργιο χαπι θυροξινης-tyrosin? το εχει δοκιμασει κανεις σας?

Ψιλοπέφτεις αλλά την παλεύεις.... καμία σχέση με όταν κόβεις το χάπι.... Ούτε εγώ έχω ακούσει τπτ γι' αυτό το χάπι που λες..... Που θα κάνεις τις ενέσεις? Παγνή θα κάνεις το σπινθιρογράφημα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...