Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

ΚΥΣΤΙΚΟ ΜΟΡΦΩΜΑ ΩΟΘΗΚΗΣ ΕΊΧΕ ΚΑΜΙΑ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ?


Nina-Tom

Recommended Posts

Γειά σας.

Ήθελα να ρωτήσω εάν είχε καμία σας κυστικό μόρφωμα ωοθήκης και πώς το έχει αντιμετωπίσει. Είμαι ένα βήμα πριν την επέμβαση και ήθελα να ακούσω γνώμες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας.

Ήθελα να ρωτήσω εάν είχε καμία σας κυστικό μόρφωμα ωοθήκης και πώς το έχει αντιμετωπίσει. Είμαι ένα βήμα πριν την επέμβαση και ήθελα να ακούσω γνώμες.

γειά σου ...έχω και εγω τέτοιο....δεν θα το χειρουργήσω γιατί έχω κάνει πολλά χειρουργεία.....αλλά θα σου πω να το ψάξεις καλά...να βρείς καλό γιατρό....να πάρεις και άλλες γνώμες...και μετά να μπεις για χειρουργείο....είμαι καμμένη γιαυτό σου τα λέω ...πρόσεχε.....

Link to comment
Share on other sites

γειά σου ...έχω και εγω τέτοιο....δεν θα το χειρουργήσω γιατί έχω κάνει πολλά χειρουργεία.....αλλά θα σου πω να το ψάξεις καλά...να βρείς καλό γιατρό....να πάρεις και άλλες γνώμες...και μετά να μπεις για χειρουργείο....είμαι καμμένη γιαυτό σου τα λέω ...πρόσεχε.....

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές, αλλά για πες μου: δε σου είπε ο γιατρός ότι πρέπει να βγεί κάποια στιγμή? έτσι όπως μιλάς, μου φαίνεται ότι ξέρεις πολλά περί του θέματος... αν δεν θες να πεις από δω, στείλε μου σε παρακαλώ π.μ.

Link to comment
Share on other sites

morfakiax έχεις ένα δίκιο να δω και άλλους γιατρούς, αλλά φοβάμαι μην ακούσω πολλές διαφορετικές γνώμες και χειροτερέψω τα πράγματα! το σκέφτομαι ακόμα! ευχαριστώ για το μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...