Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

EΔΩ ΒΟΛΟΣ


zymaraki40

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Viki μαλλον εχουμε τον ιδιο γιατρο?και μενα εχει ο γιατρος μου μαια στον Πολυζο αναφερεσε?Ολα ηταν πολυ καλα στην κλινικη, τα κοριτσια πολυ καλα, το φαγητο καλο και πολυ καθαρα.να επιλεξεις δωματιο που εχει δικο του μπανιο.

Ναι vickoyla τον Πολυζο ειχα και γω στην πρώτη μου γέννα.Τωρα στο 2ο παιδάκι που γέννησα,πήγα στον Πολύζο μεχρι και την Β' επιπέδου και μετα συνέχισα στο Πανεπιστημιακό Λάρισας.Δυστυχώς ήταν λίγο δύσκολα με τα οικονομικα μας για να γεννούσα πάλι σε ιδιωτική κλινική σύν τα χρήματα που επερνε ο γιατρός.Στο Νοσοκομείο πλήρωνα μεν τις επισκέψεις στο γιατρό αλλα η γέννα μου βγήκε τζάμπα και έμεινα και εκει αρκετα ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

καλημερα κοριτσια και απο εμενα! εγω κοριτσια μενω λαρισα και θα κανω βαπτιση στο πηλιο. ηθελα να ρωτησω εαν ξερετε καποιο καλο κετερινγκ στο βολο η εκει κοντα. ή καποιο μαγαζι εαν εχετε σαν προταση. οπως και να εχει σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Αν και δεν ειμαι Βολιώτισσα, αγαπώ την πόλη αυτή.Εζησα εκει τα 10 καλύτερα χρόνια της ζωής μου (2000-2010).Πηγα φοιτητρια, εκανα σχεσεις ζωης, εζησα 10 υπεροχα χρονια, γνωρισα τον αντρα μου, παντρευτηκαμε, περασαμε ονειρικα.Δυστυχως πλεον πηγαινω 1-2 φορες το χρονο για κανα ΣΚ μονο.Βεβαια εχω αφησει πίσω καποιους απο τους καλυτερους φίλους μου και οσο μπορω δεν θελω να κοψω τις επαφες με την πολη αυτη.Καθε φορα που την επισκεφτομαι συγκινουμαι βαθια.


zh9bp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

Καλησπέρα και από εμένα!!!! Και εγώ λόγο δουλειάς μένω εδώ και 3 χρόνια στον Βόλο, δεν είμαστε και από πολύ μακριά, εδώ δίπλα από την Σκόπελο, εγώ προσωπικά γεννήθηκα στον Βόλο, μεγάλωσα στην Σκόπελο και τώρα πια ζω στον ωραίο Βόλο, πανέμορφη πόλη!!!


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Βολιωτισες μανουλες που χαθηκατε ολες;; Δηλαδη και γω χαθηκα αλλα δωστε κανα σημειο ζωης βρε να μαζευτει παλι η παρεα.Ευχομαι σε ολες σας καλο καλοκαιρι και να περνατε οσο πιο ομορφα μπορειτε με τις οικογενειες σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...