Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες από Καλλιθέα;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
κοριτσια καλησπερα, και εγω μενω κοντα στην πλατεια Κυπρου.

Εχετε αποψη για τον σταθμο της Ρετζεπη? Λεω να γραψω την μικρη μου.

Σας ευχαριστω πολυ!

Καλημέρα!!

Έγραψα και παραπάνω!!!

Ο γιος μου άρχισε 2,5 χρονών στη Ρεντζέπη και "αποφοίτησε" από το νήπιο.

Η κόρη μου πάει κι αυτή για τρίτο χρόνο (προνήπιο) και θα πάει και του χρόνου (νήπιο).

Είναι ο 6ος χρόνος συνεργασίας με το συγκεκριμένο σταθμό και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Πολύ ωραίες εγκαταστάσεις, ο κήπος πολύ μεγάλος (ειδικά για τα δεδομένα της Καλλιθέας), οι κοπέλες εξαιρετικές μία προς μία.

Και τα δύο μου παιδιά πέρασαν (και περνάει η μικρή μου) πολύ ωραία στο συγκεκριμένο σταθμό.

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Πόσο χρονών είναι η μικρή σου;;

Αν πας τελικά, να κανονίσουμε να βρεθούμε!!! (με πι-μι φυσικά τα στοιχεία μας!!!)


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριλινα μου σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση, η μικρη μου ειναι 3 και λεω να την γραψω απο τον αλλο μηνα. μου εχει κανει και εμενα καλη εντυπωση και το σκεφτομαι! Αν την γραψω θα σου στειλω πμ οπωσδηποτε να πιουμε καφεδακι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα σας, μολις εφτασα στην δουλεια και ειμαι πολυ σοκαρισμενη απο κατι που εγινε στον παιδικο σταθμο.

Σας παρακαλω οσοι γονεις στελνετε τα παιδακια σας στον σταθμο της Μαρης Ρεντζεπη καντε ενα κοπο να μου στειλετε ενα προσωπικο μηνυμα να δουμε σε ποιο τμημα πατε γιατι εγινε κατι μπροστα στα ματια μου που δεν μου αρεσε καθολου. Θελω να το συζητησουμε, Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα Μανουλες,

Σχετικα με τους παιδικούς σταθμους (Ιδιωτικούς) οποία ενδιαφέρεστε έχω να προτείνω στο Φάληρο το Οιων&Αρίων!!!!Στέλνω εδώ κ ενα χρονο τον γιο μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!Καινουργιος σταθμος,ωραιο κτήριο με μεγαλο κήπο και το κυριότερο οι δασκάλες καθώς και η ιδιοκτήτρια άψογες!!!Απο Καλλιθέα επι 2 χρόνια εψαχνα αλλά κανένας δεν μου άρεσε, μονο ο Αρλεκίνος μου φάνηκε συμπαθητικός!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
KALHMERA EGV MENV KALLIUEA ALLA THN MIKRH MOY THN EGRACA APO ARXES MARTIOY NA PHGENEI STO MOSXATO SE BREFIKO STAUMO EINAI POLLH KALO AMA UES NA SOY TO PROTEINO DEN JERV GIA THS KALLIUEAS UA SOY PV CEMATA

Καλησπέρα, αν μπορείτε μου στέλνετε μηνυμα για το συγκεκριμένο σταθμό που λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...