Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε;;;!!!!!

βαλεντινη μου, ξερω οτι το θεωρεις πολυ σημαντικο το θεμα του ονοματος....αλλα με το να μην το συζητας με τον συζυγο σου, μονο σε σενα κανεις κακο....κ στο μωρο σου...μην το κρατας μεσα σου...πες του το κ κανε μαζι του μια ξεκαθαρη, ειλικρινη κουβεντα, οχι με τελεσιγραφα....εξεφρασε του κ συ τις επιθυμιες σου....κ βρειτε απο κοινου μια λυση που να ικανοποιει κ τους δυο σας....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης να παρετε κ 2-3 ρουχαλακια μεγαλυτερου μεγεθους...για 3+ μηνων....ειδικα αν ψωνισετε απο τα jumpo, γιατι η φορμα τους ειναι μικρη κ αν το μωρακι ειναι μεγαλοσωμο, δεν θα του κανουν!!!!!!!!την επαθα γι'αυτο σας το λεω!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης να παρετε κ 2-3 ρουχαλακια μεγαλυτερου μεγεθους...για 3+ μηνων....ειδικα αν ψωνισετε απο τα jumpo, γιατι η φορμα τους ειναι μικρη κ αν το μωρακι ειναι μεγαλοσωμο, δεν θα του κανουν!!!!!!!!την επαθα γι'αυτο σας το λεω!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

στην αρχη δλδ παιρνουμε 0-3 κ καποια 3+ ?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στην αρχη δλδ παιρνουμε 0-3 κ καποια 3+ ?

κοιτα εγω τα ειχα παρει ολα 0μηνων, λογικα....αλλα ευτυχως ειχα περει κ μερικα για 3μηνων, επειδη μου αρεσαν τα σχεδια....γιατι γεννηθηκε το μικρο κ τα ρουχα που ειχα μαζι μου δεν του εκαναν!!!!!!!!!!κ ετρεχε ο αντρας μου 12 το βραδυ στο σπιτι να φερει ρουχα για να ντυσουμε το μικρο!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω τα ειχα παρει ολα 0μηνων, λογικα....αλλα ευτυχως ειχα περει κ μερικα για 3μηνων, επειδη μου αρεσαν τα σχεδια....γιατι γεννηθηκε το μικρο κ τα ρουχα που ειχα μαζι μου δεν του εκαναν!!!!!!!!!!κ ετρεχε ο αντρας μου 12 το βραδυ στο σπιτι να φερει ρουχα για να ντυσουμε το μικρο!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

αχ αρχισα ν αγχωνομαι

σκεφτομαι απ τον επομενο μηνα να παιρνουμε κ απο κατι μικρο

τον ενα μηνα μπιμπερο τον επομενο φορμακια κ παει λεγοντας


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ αρχισα ν αγχωνομαι

σκεφτομαι απ τον επομενο μηνα να παιρνουμε κ απο κατι μικρο

τον ενα μηνα μπιμπερο τον επομενο φορμακια κ παει λεγοντας

οχι μην αγχωνεσαι!!!!!!!!ολα σιγα σιγα!!!!!τα ρουχαλακια ειναι οικονομικα στα jumpo κ μην ξεχνας οτι θα σου φερουν κ πολλα!!!!!!αν εχεις κ καμια φιλη που εχει κρατησει ρουχαλακια απο το δικο της παιδακι, μην ντραπεις να της τα ζητησεις!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια δεν σας εχω διαβασει θα το κανω ομως σε λιγο τωρα κανω λιγες δουλιτσες μπηκα να σας πω τα νεα για το γιατρο

ολα καλα με το σποριδιο ακουσαμε καρδουλα εχω βεβαια μια μικρη αποκοληση και θα περνω προγεστερονι καθε οχτω ωρες αλλα ειναι μικρο απλα λιγο θα προσεχω και θα ξαναπαω στις 25 του μηνα

το ιδανικο για να γεννησω ειναι στις 15 απριλη που θα ειμαι 38 εβδομαδων αν καταφερω να φτασω ομως γιατι εγω εχω θεμα προωροτητας και το δευτερο το εκανα στις 34 εβδομαδες οποτε και μετα τις20 μαρτη να γεννησω ο γιατρος θα ειναι ευχαρηστημενος βεβαια θα μπουμε θερμοκιτοιδα αν γινει κατι τετοιο παντως δε πρεπει να γεννησω νωριτερα επισης θα κανουμε παλι αργοτερα ομως τις ενεσις για τα πνευμονια για να ειμαστε σιγουρη


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια, εφτυχοσ που σασ εχω και σασ..... προσπαθω να κατσω να συζητισω με τον αντρα μου ειναι ομοσ πολυ ξεροκεφαλοσ..... του μπικε τωρα ιδεα να το βγαλει Μανολησ και τελοσ!!!! δεν ξερω τι να κανω...... :(:(:( πειτε μου καμια ιδεα πωσ αλλιωσ μπορω να το φοναζω.... το Εμανουηλ μαρεσει αλλα στην κρητη κανενασ δεν προκεται να τον φοναζει ετσι, ολοι λενε ελα βρε Μανολη/////// το ακουω και διαοληζομαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια δεν σας εχω διαβασει θα το κανω ομως σε λιγο τωρα κανω λιγες δουλιτσες μπηκα να σας πω τα νεα για το γιατρο

ολα καλα με το σποριδιο ακουσαμε καρδουλα εχω βεβαια μια μικρη αποκοληση και θα περνω προγεστερονι καθε οχτω ωρες αλλα ειναι μικρο απλα λιγο θα προσεχω και θα ξαναπαω στις 25 του μηνα

το ιδανικο για να γεννησω ειναι στις 15 απριλη που θα ειμαι 38 εβδομαδων αν καταφερω να φτασω ομως γιατι εγω εχω θεμα προωροτητας και το δευτερο το εκανα στις 34 εβδομαδες οποτε και μετα τις20 μαρτη να γεννησω ο γιατρος θα ειναι ευχαρηστημενος βεβαια θα μπουμε θερμοκιτοιδα αν γινει κατι τετοιο παντως δε πρεπει να γεννησω νωριτερα επισης θα κανουμε παλι αργοτερα ομως τις ενεσις για τα πνευμονια για να ειμαστε σιγουρη

Μπράβο, κοπέλα μου! Συγχαρητήρια.....σου εύχομαι ένα τελειόμηνο, υγιές μωράκι...μην αγχώνεσαι. Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά μην σκέφτεσαι αυτό που σου συνέβη, αλλά αυτό που πρόκειται να συμβεί....όσο για την αποκόλληση, θα περάσει. Και εγώ έχω και παίρνω Utro κάθε 8 ώρες.....όλα καλά θα πάνε....θετικές σκέψεις......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακια μου... Πως εισαστε σημερα..??? εγω ξυπνησα με ζαλαδες... πω πω.. κλεινω 12ωρα τωρα... !!! αλλα το ευχαριστιεμαι...!!!

Λοιπον.. εγω αρχισα να στελνω Mail, εστειλα σε nuk,babylino,chicco... πηρα τηλεφωνο και στην care direct.. στη care dirrect μου ειπαν οτι μολις κλεισω τον 6ο.. μετα απο 1-1 1/2 μηνα θα μου στειλουν το βαλιτσακι...!!ειναι το ιδιο βαλιτσακι με την mothercare... και επειδη απο οτι φαινετε θα παμε σε δημοσιο τελικα, λογο οτι μπορει να ερθει η γιατρος μου εκει(χαριστηκα επειδη ειμαι εγω)... δεν δινουν τιποτα στα δημοσια....

επισης στην nutricia.. θα μου στειλουν εναν φακελο να βαζω τους υπερυχους του μωρου μου..!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια, εφτυχοσ που σασ εχω και σασ..... προσπαθω να κατσω να συζητισω με τον αντρα μου ειναι ομοσ πολυ ξεροκεφαλοσ..... του μπικε τωρα ιδεα να το βγαλει Μανολησ και τελοσ!!!! δεν ξερω τι να κανω...... :(:(:( πειτε μου καμια ιδεα πωσ αλλιωσ μπορω να το φοναζω.... το Εμανουηλ μαρεσει αλλα στην κρητη κανενασ δεν προκεται να τον φοναζει ετσι, ολοι λενε ελα βρε Μανολη/////// το ακουω και διαοληζομαι!!!!!

δε γινεται να του βαλετε 2 ονοματα? μανωλης κ κατι αλλο που θες εσυ


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια, εφτυχοσ που σασ εχω και σασ..... προσπαθω να κατσω να συζητισω με τον αντρα μου ειναι ομοσ πολυ ξεροκεφαλοσ..... του μπικε τωρα ιδεα να το βγαλει Μανολησ και τελοσ!!!! δεν ξερω τι να κανω...... :(:(:( πειτε μου καμια ιδεα πωσ αλλιωσ μπορω να το φοναζω.... το Εμανουηλ μαρεσει αλλα στην κρητη κανενασ δεν προκεται να τον φοναζει ετσι, ολοι λενε ελα βρε Μανολη/////// το ακουω και διαοληζομαι!!!!!

Καλημερα Βαλεντινα.. Λοιπον.. μπορειτε να τον λετε η Μανο η Ακη.. και στην τελικη μην ξεχνας, οτι οπως το φωναζεις εσυ θα ακουει....


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακια μου... Πως εισαστε σημερα..??? εγω ξυπνησα με ζαλαδες... πω πω.. κλεινω 12ωρα τωρα... !!! αλλα το ευχαριστιεμαι...!!!

Λοιπον.. εγω αρχισα να στελνω Mail, εστειλα σε nuk,babylino,chicco... πηρα τηλεφωνο και στην care direct.. στη care dirrect μου ειπαν οτι μολις κλεισω τον 6ο.. μετα απο 1-1 1/2 μηνα θα μου στειλουν το βαλιτσακι...!!ειναι το ιδιο βαλιτσακι με την mothercare... και επειδη απο οτι φαινετε θα παμε σε δημοσιο τελικα, λογο οτι μπορει να ερθει η γιατρος μου εκει(χαριστηκα επειδη ειμαι εγω)... δεν δινουν τιποτα στα δημοσια....

επισης στην nutricia.. θα μου στειλουν εναν φακελο να βαζω τους υπερυχους του μωρου μου..!!!

α πολυ γρηγορη σε βρισκω μπραβο


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...