Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

χορος εξ. για παιδικο παρτη/θεσ/νικη?


ina..

Recommended Posts

για σας σε ολες. ψαχνω εναν παιδοτοπο η εξ.χορο για τα γενεθλεια της μικρης μου. εγω πολα ατομα-70 και μπορω να μιωσω μονο 10. παντου ομως υπαρχουν προσφορες μονο για 50 ατομα+5 ευρω για καθε επιπλεον. ενω δεν θελω να ξεπερασω μαζι με την τουρτα τα 250 ευρω. στον παιζοτοπο κοσμος δεν παω με τιποτα-2 χρονιες εκει και καθε φορα χρεωση οτι να'ναι+ χαναμε δωρα και φυσικα τα παιδια μας. πιρα τηλ. στο ραπουζελ(προεκταση λαμπρακη) και στο λολιποπ(δελφον) που ειχαν πολυ καλη προσφορα. εχετε να προτινετε κατι αλλο στην αν.θεσ/νικη? ξερει καμια για το αναψυκτιριο ν.ρεδεστου? συγνωμη αν ρωταω ολα μαζι,απλα αν ξερει καμια και μπορει να βοηθισει-ευχαριστω πολυ!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα. έχουμε σχολή χορού στον Εύοσμο και διοργανώνουμε σ αυτη και παιδικα πάρτυ. Ειναι προτοτυπος τροπος για να γιορτασεται κ τα παιδια περνανε φοβερα. μερικες απο τις δραστηριοτητες που γινονται ειναι line dance με χορευτες, bodypainting, caraoke και φυσικα πολυ χορος. στο τελευταιο παρτυ χορευαν μεχρι τις 12 zumba....οι ενηλικες! :)

η προσφορα που ισχυει αυτη τη στιγμη ειναι στα μολις 4ευρω το ατομο και συμπεριλαμβανει ολες τις δραστηριοτητες καθως και τα μενου παιδιων κ ενηλικων. για περισσοτερες λεπτομερειες μπορω να σου στειλω πμ

Οπως και να εχει χρονια σας πολλα να περασετε υπεροχα!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...