Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημερα!!!

Εχω μια απορια γιατι δεν μας εχετε ακομα ανοιξει καφε γιατις μανουλες του Απριλιου 2011???

Ευχαριστω πολυ

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχα και εγω την ιδια απορια ειχα απριλη μαιο δεν ειχε καθολου και προσπαθουσα να το ανοιξω και δεν με αφηνε ! αννα τι κανεις μολις το ειδα ! δεν εχουμε αλλες ??????


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους !!!!!!!!!! ουφ ....λέω κι εγω , εμείς δε θα έχουμε καφέ ?

Μπράβο , βρε Αννα !!!!!

Με γεια το καφέ μας !!!!!!!!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως την Κιττυ αντε να λεμε απο εδω τα της εγκυμοσυνης!!!!

Θα στηλω μηνυμα και στην Τζουλι να μπαινει απο εδω αφου με ειχε ρωτησει.

Εγω σημερα δεν θα γραψω και πολυ καλα νεα...Ειχα παει σουπερ και με επιασε ενας απιστευτος πονος στα κοκκαλα της λεκανης που εκλεγα μου εφεραν οι ανθρωποι καρεκλα να κατσω ηρθε και ο αντρας μου και με πηρε σηκωτη....πηγα στον γιατρο και ολα αυτα ειναι επειδη ανοιγει η λεκανη και επισης οταν ημουν εγκυος στην Εβελινα ειχα πεσει στον εννατο και ειχα πασει θλαση στην λεκανη οποτε ειναι ευαισθητη και γι αυτο ποναω τοσο πολυ...

Απο δευτερα παω και για ελεγχο τραχηλου μηπως εχει χαλαρωσει και χρειαστει να κανω περιδεση...Οποτε ξαπλα για αλλη μια φορα.....

Εσεις πως πατε?Κατβαλ β επιπεδου εκανες?Το ονομα σου ποιο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα , μακάρι να μην χρειαστεί !!!!

Εγω την Τετάρτη , έχω να πάω γιατρό να δούμε τον μπεμπούκο !!!

Είναι κάτι μέρες , που κάνει τούμπες ασταμάτητα......και εγω κάθομαι κ χαζεύω την κοιλιά μου που πετάγεται απο δω κ απο κει

Για πείτε βρε κορίτσια , ξέρετε καμιά κρέμα για τις ραγάδες ? και τι κάνω ? πρέπει να βάζουμε ούτως ή άλλως ?


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

αννα μου ευχομαι να μην χρειαστει και να ειναι ολα καλα αφου ειναι καλα το μπεμπε ολα καλα κατερινα με λενε

κιττυ για ραγαδες μπορεις να βαλεις βαζελινη και εγω εβαζα και μια αλλη κρεμα δεν θυμαμαι τωρα το ονομα την εχω στο σπιτι και ειμαι μαγαζι αλλα να σου πω την αληθεια σε εμενα δεν εκαναν τιποτα ειναι καθαρα θεμα δερματος μου ειπε ο γιατρος τωρα αν θες βαλε προληπτικα θα δω ονομα και θα σου πω

β επιπεδου εγω θα κανω την δευτερα εσεις κανατε?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

αννα μου ευχομαι να μην χρειαστει και να ειναι ολα καλα αφου ειναι καλα το μπεμπε ολα καλα κατερινα με λενε

κιττυ για ραγαδες μπορεις να βαλεις βαζελινη και εγω εβαζα και μια αλλη κρεμα δεν θυμαμαι τωρα το ονομα την εχω στο σπιτι και ειμαι μαγαζι αλλα να σου πω την αληθεια σε εμενα δεν εκαναν τιποτα ειναι καθαρα θεμα δερματος μου ειπε ο γιατρος τωρα αν θες βαλε προληπτικα θα δω ονομα και θα σου πω

β επιπεδου εγω θα κανω την δευτερα εσεις κανατε?

Να σου πω την αλήθεια Κατ μου , την σιχαίνομαι την βαζελίνη....είναι τόσο παχιά κ λιπαρή.

Δεν εχω για την ωρα , αλλά λέω ...μήπως βοηθήσει

Οκ. ευχαριστω θα περιμένω

Β επιπέδου , εγω έκανα στις 21 Δεκέμβρη

αα...την Δευτέρα ...άντε μπράβο !!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον την θυμηθηκα θα εσκαγα αν δεν το θυμομουν ειναι της frezyderm Prevenstria λεγετε δεν ειναι λιπαρη αυτη

Ευχαριστώ πολύ !!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον την θυμηθηκα θα εσκαγα αν δεν το θυμομουν ειναι της frezyderm Prevenstria λεγετε δεν ειναι λιπαρη αυτη

Και εγω αυτην εβαζα αλλα τιποτα δεν εκανε εμενα μου ειπαν και για το λαδι εχει πιο πολλες βιταμινες απο αυτες τις κρεμες και βοηθαει λενε αρκετα αλλα αν ειναι στο δερμα να ανοιξει θα ανοιξει οτι και να βαλεις....

Κοριτσακια σας ευχαριστω παντως θα τον παρω ξανα την δευτερα τηλ να παω να με δει να κανουμε και το β επιπεδου αν δεν εχει ραντεβου τοτε την τριτη.

Κατερινα ειπαμε εμεις παμε πακετο και μαζι με εμας και η τζουλη εχουμε ακριβως την ιδια πητ της εστηλα μηνυμα να μπει και αυτη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...