Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

542878va075jry2z.gif

καλημερα μαγειροκοριτσια!!!

χθες ειχα ολη μερα τον ντεξτερ στο σπιτι και ετσι δεν ημουν πολυ στο καφε

ειδα ειχατε θεμα τραπεζι-μαγειρεμα-μαμαδες

λοιπον οποτε τους εχω τραπεζι συνιθως πρωτοχρονια τους κανω περιεργα φαγητα και οποιος θελει τρωει(ετσι μου ελεγε η μανα μου οταν μαγειρευε κατι που δεν μου αρεσε!)

προπερσι τους ειχα φτιαξει κολοκυθοσουπα με 1κουτ.γιαουρτι, μια σαλατα με μαρουλι και φρουτα απο οτι θυμαμαι και 2 ρολο κοτοπουλο , ενα με γεμιση δαμασκηνα-βερυκοκα και ενα με μπεικον-τυρι

μια χαρα τα εφαγαν

και περσι τους εφτιαξα πατατοσουπα, μια σαλατα παλι με μαρουλι και δεν θυμαμαι τι αλλο:rolleyes: και φιλετο μοσχαρι με σος καστανου και μυρτιλου

παλι τα εφαγαν ολα

βεβαιως βεβαιως η πεθερα μου το εχει "χουϊ"να φτιαχνει και τα δικα της

να σας πω τι εγινε? τελικα ολοι εφαγαν τα δικα μου και τα σνιτσελακια της περισσεψαν :mrgreen::mrgreen::mrgreen:! αν εφαγε μονο ο ντεξτερ για να τιμησει τη μαμακα του...

εντιτ: τελικα χθες φαγαμε τη φασολαδα απο την καταψυξη , σημερα παμε στην πεθερα για φαι (νομιζω θα μας κανει σπεσιαλ κοτοπουλο= γεμιστα με ζαμπον τυρι , παναρισμενα και τηγανισμενα)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ 504 η χοριακη μια χαρα!!!!!!!:D

Χαρα στο κουραγιο σας με το τσουρεκι εμενα το φτιαχνει ο συζηγος καθε μεγαλο σαββατο καθοτι πολιτης και κανει πολιτικη συνταγη!

Καταρχήν ΜΠΡΑΒΟ για την χοριακή !!!!! Καλοστερέωτο να είναι το σπορίδιον και από βδομάδα να πας και στον γυν/γο να σε τσεκάρει ε ???? Φιλάκια

...Ζήλεψα - με την καλή έννοια - το πολίτικο τσουρέκι αν και, μάλλον ξέρω από πού να το βρω !:cool:

φεφι διαφορα ανεβαζω, οχι μονο συνταγες. εχω και την σελιδα για τα παιδια και την σελιδα για την υποτονια... και τα προγραμματιζω να βγαινουν 1-2 αρθρα καθε ημερα γιατι δεν προλαβαινω καθε μερα να περναω κειμενα.

Μπράβο σου Ταζουλίνι που έχεις ευαισθητοποιηθεί και ανεβάζεις τόσο χρήσιμες πληροφορίες ! Είσαι πολυπράγμων ! Μου αρέσεις !;)

Ουυφφφφ!!!!!!!

Επιτελους καθομαι!!!!!!

Σημερα ηταν μια κουραστικη μερα.....

Σας φιλω ολες.

Φιλιά Δωράκι μας και πες μας όταν θυμηθείς : όλα καλά με τον γυν/γο ???

Γυρίσαμε και εμείς..όλα καλα η μικρη το γαλατσκι μου είναι θρεπτικο έφτασε τα 3520 και 53π. Μια χαρα συνεχίζουμε έτσι και η Παιδιατρος πολυ θετική στο θηλασμο Αυτή τη φορά!!!χάρηκα παρα πολυ που πήρε βάρος ..

Χίλια Μπράβο στην Άννια μας που προσθαθεί, επιμένει και ΤΑ ΚΑΤΕΦΕΡΝΕΙ ! Δεν υπάρχει τπτ πιο πολύτιμο από το μητρικό ! Εύγε κοριτσάκι μου !

Στα δικά μας τώρα.

Για σήμερα έφτιαξα μια ωραία ψαρόσουπα. Έλιωσα μέσα στο ζουμί και λίγες πατατούλες και ήρθε κι έγινε σούπερ ! Μετά, μου ήρθε ιδέα σε ένα πυρέξ έκανα μια στρώση πατάτες, από πάνω, καρότα και κολοκυθάκια, στον 3ο όροφο το ψαράκι και για ομορφιά / γεύση μια στρώση μαγιονέζα !!!!! Τα παιδιά μου το κάνανε ναααα ! 1η φορά είδα την Σεμίνα να τρώει με τόση όρεξη ψάρι... :shock: Πού θα πάει ? τα πρώτα 100 δεν είναι τα δύσκολα ? θα μάθω :rolleyes:

Φιλάκια πολλά σε όλες τις μαγειρο-φιλενάδες ! Καλό Σαββατοκύριακο !

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά Δωράκι μας και πες μας όταν θυμηθείς : όλα καλά με τον γυν/γο ???

Γεια σου καντυ μου.

Τα νεα του γυναικουλογου...(παραγερασα και ξεχναω!!!!:rolleyes:)..ειναι καλα.

Ομως μιας και διανυω το 35ο ετως της ηλικιας μου....(και παω για το 36 εντως ολιγου)...μου εγραψε να κανω μαστογραφια και υπερηχο μαστων γιατι οπως μου ειπε....προσεχουμε για να εχουμε!!!("θεριζει αυτο το διαστημα η αρρωστια".....μου ειπε!!!!!)Τον ρωτησα και για ενδεχομενη εγκυμοσυνη,τι φοβος υπαρχει για προωρο τοκετο και για αιμαρογια και μου ειπε καμμια!!!!!Αλλη εγκυμοσυνη η μια αλλη η αλλη......ευτυχως δλδ γιατι μια ανησυχια την ειχα σε αυτο τον τομεα!!!!!

Στα δικά μας τώρα.

Για σήμερα έφτιαξα μια ωραία ψαρόσουπα. Έλιωσα μέσα στο ζουμί και λίγες πατατούλες και ήρθε κι έγινε σούπερ ! Μετά, μου ήρθε ιδέα σε ένα πυρέξ έκανα μια στρώση πατάτες, από πάνω, καρότα και κολοκυθάκια, στον 3ο όροφο το ψαράκι και για ομορφιά / γεύση μια στρώση μαγιονέζα !!!!! Τα παιδιά μου το κάνανε ναααα ! 1η φορά είδα την Σεμίνα να τρώει με τόση όρεξη ψάρι... :shock: Πού θα πάει ? τα πρώτα 100 δεν είναι τα δύσκολα ? θα μάθω :rolleyes:Μπραβο στη Σεμινα!!!!!

Να σου στειλω και τον θησαυρο μπας και ζηλεψει απο τα ζουζουνια σου και φαει επιτελους σαν ανθρωπος;

Φιλάκια πολλά σε όλες τις μαγειρο-φιλενάδες ! Καλό Σαββατοκύριακο !

Φιλακιααααααα καλο σκ!!!!!!

ξεμεσιάστηκες μαρή συμπεθέρα!

εγώ ένα πλυντήριο έβαλα κ το άπλωσα, πλάκωσα τα τηλέφωνα, τάισα, πήγαμε σ.μ. κ ζαχαροπλαστείο με την ρύπα γιατί ήθελε παγωτό κ της πήρα σαμπλεδάκια.Αχ ασε,με πεθανε η πλατη και η μεση μου......δεν μπορω να σταθω.Αρχισα παλι τα χαπια!!

Φιλια πολλα στο αγαπακι σου!!!!

1 λίτρο γάλα, 1 αβγό, 2 βανίλιες, 4 κουταλιές της σούπας γεμάτες αλεύρι, μια κουταλιά της σούπας γεματη βούτυρο, ζάχαρη αν θέλεις, όση θέλεις. ξεκίνα με 1-2 κουταλιές της σούπας κ δοκιμάζοντας ποσότητα, το κάνεις τόσο γλυκό όσο θέλεις.

εκτέλεση; ζεσταίνεις το γάλα στην κατσαρόλα κ αφού χτυπήσεις το αβγουλάκι το ρίχνεις ανακατεύοντας. μετά ρίχνεις το αλεύρι κ ανακατεύεις, ακολουθεί το βούτυρο. ανακατεύεις κ όταν αρχίζει να πήζει προσθέτεις βανίλιες κ ζάχαρη, μέχρι να γίνει κρέμα. αν θέλεις στο σερβίρισμα προσθέτεις κανέλα στα μπολ. πολύ ωραίο γίνεται κ με ξύσμα από πορτοκάλι.

έχω κάνει κ παραλλαγή με κακάο. καλή όρεξη!

Πεινασα παλι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue:

!

Γυρίσαμε και εμείς..όλα καλα η μικρη το γαλατσκι μου είναι θρεπτικο έφτασε τα 3520 και 53π. Μια χαρα συνεχίζουμε έτσι και η Παιδιατρος πολυ θετική στο θηλασμο Αυτή τη φορά!!!χάρηκα παρα πολυ που πήρε βάρος γιατί το είχα ένα άγχος όσο να ναι..τώρα μου είπε ότι θέλει να μας ξαναδεί όταν σαραντισουμε με το καλο..

Μπραβο κοριτσαρα μου.Μα τι παιδι εισαι εσυ;Σκορδα!!!!!!!

Καλησπερουδια.

Ειμαι ερηπιο.Παντου ποναω με επικεντρο..(σαν τους σεισμους ενα πραγμμα)...την πλατη.Αναπνεω και ποναω.....

Σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με κρυθαρακι.Ωραιο εγινε........

Σε λιγο παω ξανα ΣΜ γιατι ξεμεινα απο απορυπαντικα,και στον μασουτη εχουν το Ski@p προσφορα μονο 11 ευρω.Θα παρω και για τον θησαυρο και μαλακτικα.

Τωρα παω να τον αλλαξω γιατι ειναι μουσκεμα......οπως παντα οταν κοιμαται!

Φιλια σε ολες....Φεφη-περιστερω-καντυ-αννια-αννα-ελενη-ελεν αγγλια-ταζ-φωτεινη-εβιρη-μαρια-ντιντι-Παστακια-αγγελικουλα-αφροδιτη-ζωπυρουλα...(απουσια)....ε.....χμ........και γενικα σε ΟΛΕΣ!!!!!!ειμαστε και πολλες ζωη να χουμε....;):lol:.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο σ/κ σε ολες !!!!!

φεφι τα εβαλα στην υπογραφη μου

Πολύ ενδιαφέροντα ταζ μου και τα τρία

Και ασχολείσαι εσύ με αυτά ολομόναχη βρε θηρίο;

Μπράβο σου...

Θα τα ...ψαχουλέψω σιγά σιγά, να δω πραγματάκια

Ειμαι ερηπιο.Παντου ποναω με επικεντρο..(σαν τους σεισμους ενα πραγμμα)...την πλατη.Αναπνεω και ποναω.....

.

Κρυωματάκι μήπως;

Καλά τα νέα σου με τον γυναικολόγο

Πέρυσι είχα κάνει υπέρηχο μαστών και ήταν μια χαρα,μαστογραφία μου είπε μέχρι τα 40 να εχω κάνει τουλάχιστον μία

Ενας λόγος που τα έχω πάρει με την εξέλιξη των δικών μου θεμάτων,είναι αν θα μπορεσω να κάνω ξανα παιδάκι

Αυτό σκέφτομαι από χθες και είμαι σκαστή

Μεχρι να ρυθμιστεί το θέμα,θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...

Αννια μου,μεγαλώνει η μικρή μπουμπού ικανοποιητικότατα

Μπράβο στο άξια μανούλα

Δεν θα βαρεθώ να σου λέω πόσο σε θαυμάζω

Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια

Δεν εχω διαβασει παρα ελάχιστα νεα σας

Δεν είμαι και στα καλύτερά μου

Αλλά το ξέρετε ότι σας αγαπώ και σας νοιάζομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρυωματάκι μήπως;Μαλλον απο τις δουλειες που εκανα χθες...παρακουραστικα....και με το θεμα της μεσης ηρθε και εδεσε!!!!:rolleyes::|

Καλά τα νέα σου με τον γυναικολόγο Ναι ευτυχως!

Πέρυσι είχα κάνει υπέρηχο μαστών και ήταν μια χαρα,μαστογραφία μου είπε μέχρι τα 40 να εχω κάνει τουλάχιστον μία Εμενα μου ειπε οτι επρεπε να ειχα κανει ηδη....:?

Ενας λόγος που τα έχω πάρει με την εξέλιξη των δικών μου θεμάτων,είναι αν θα μπορεσω να κάνω ξανα παιδάκι Μη σκεφτεσαι ετσι καλο μου,φυσικα και θα ξαναγινεις μανουλα......ολα θα γινουν...θα το δεις!!!!!

Αυτό σκέφτομαι από χθες και είμαι σκαστή Να βγαλεις καθε αρνητικη σκεψη απο το μυαλλο σου...ΤΩΡΑ!!!!!!

Μεχρι να ρυθμιστεί το θέμα,θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...

Ολα θα γινουν....ΟΛΑ!!!!

Δεν εχω διαβασει παρα ελάχιστα νεα σας

Δεν είμαι και στα καλύτερά μου

Γιατι αγαπη μου;Τι εχεις;

Αλλά το ξέρετε ότι σας αγαπώ και σας νοιάζομαι

Κι εμεις σε αγαπαμε ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μας έχω την μικρή και θηλαζει..ενέδωσα στο πειρασμό και έδωσα τα μικρά να κοιμηθούν στην πεθερα μου να χαλάρωσω λίγο..καλε με αυτά που λέτε με κάνετε και κόκκινιζω δεν κάνω κατι παραπάνω απο ότι θα έκανε κάθε Μαμα-γυναίκα για την οικογένεια της..!σημερα φάγαμε φακες τα παιδιά και ο Τ και εγω έφαγα παστιτσιο γιατι φοβήθηκα να φάω όσπρια.


:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

να εχουμε μια ομορφη κυριακη.

εγω σε λιγο θα βαλω μπρος το παστιτσιο να τελειωνω

σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια για τις σελιδες μου. ειναι η μοναδικη δικη μου ασχολια για να μην νιωθω αχρηστη τωρα που ειμαι ανεργη. :(


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ταζούλα. θα τα μελετήσω με την ησυχία μου.

μπράβο Άννια! είσαι συλλεκτικό κομμάτι. τυχερός ο Τ!!!!

καλά έκανες με τα μεγάλα!

κάντυ μου θειϊκή ιδέα για ψαράκι. μπράβο στην κοριτσάρα σου.

ντίντι, σωστή η μανούλα σου. πεθερά-ντίντι 0-1!

Δώρα, καλά σου είπε ο γιατρός. χαίρομαι που όλα είναι καλά.

περιστέρω μου, μη σε παίρνει από κάτω. πληζ! θα έρθει όταν είναι η σωστή ώρα! είσαι νέα! χώνεψέ το!

χθες έκανα κέηκ βανίλιας κ μπουρεκάκια. φάγαμε σουπίτσες. ο φέφος λιγκουίνι με μπέηκον, κρέμα γάλακτος κ κάρυ. σπεσιαλιτέ της πεθερούλας μου.

το μεσημέρι, λέμε να πάμε γκούντιζ, απαίτηση της κόρης, που νομίζει ότι το γκούντιζ έχει καφέ. από τη διαφήμιση. αααα, θέλει κ μπύρα!!! νομίζει μάλλον ότι τρώγεται..

χθες έπεσε πολύ πλυντήριο, κ σιδέρωμα.από το κανονικό, γιατί ακόμα παριστάνω την μύξαμπελ!

φιλάκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας,....Εχω χωσει την πεθερα για τα καλα,της ειπα να μαγειρεψει και ετσι εγω χαλαρουιτα..Χτες σιδερωσα και μαζεψα κουζινα εβαλα ενα πλυντηριο το οποιο θα ζητησω απο τον Τ να το απλωσει και εχω κατι λιγα πιατα για πλυσιμο...Ετσι να ειμαι πιο ησυχη σημερα....Φεφη εσκασα στα γελια με το μυξαμπελ...ακομα να σου περασει?Ωχ ξυπνησε η ξανθουλα εφυγαααααα


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1665611bxkgp5iq4m.gif

Για σήμερα έφτιαξα μια ωραία ψαρόσουπα. Έλιωσα μέσα στο ζουμί και λίγες πατατούλες και ήρθε κι έγινε σούπερ ! Μετά, μου ήρθε ιδέα σε ένα πυρέξ έκανα μια στρώση πατάτες, από πάνω, καρότα και κολοκυθάκια, στον 3ο όροφο το ψαράκι και για ομορφιά / γεύση μια στρώση μαγιονέζα !!!!! Τα παιδιά μου το κάνανε ναααα ! 1η φορά είδα την Σεμίνα να τρώει με τόση όρεξη ψάρι... :shock: Πού θα πάει ? τα πρώτα 100 δεν είναι τα δύσκολα ? θα μάθω :rolleyes:

!

καλημερα!!! καντυ μου το ψαρακι πως το εβαλες απο πανω , να υποθεσω καθαρισμενο και σε ψιχα ε?

πολυ νοστιμο μου φανηκε το ...αχ πως λεγεται αυτο που φτιαχνουν οι αγγλοι και βαζουν στρωσεις???(παντεσπανια κρεμες, σιροπια, φρουτα, σαντιγεςκτλ κτλ)

και εμεις χθες το βραδυ πηγαμε να φαμε ψαρακι και το πρωι ζυγιστικα +0,5 κιλο! πως γινεται να παχαινεις με ψαρακι???(μαλλον θα φταινε και οι 5-6 καβουροκροκετες που εφαγα:rolleyes:)

Ειμαι ερηπιο.Παντου ποναω με επικεντρο..(σαν τους σεισμους ενα πραγμμα)...την πλατη.Αναπνεω και ποναω.....

.

περαστικα σου!941300jo0y28otus.gif

Ενας λόγος που τα έχω πάρει με την εξέλιξη των δικών μου θεμάτων,είναι αν θα μπορεσω να κάνω ξανα παιδάκι

Αυτό σκέφτομαι από χθες και είμαι σκαστή

Μεχρι να ρυθμιστεί το θέμα,θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...

ευχομαι συντομα στην κοιλιτσα σου να ερθει το σπορακι και να μεγαλωνει καθε μερα και σε 9 μηνες ο μικρος σου θησαυρος να εχει παρεα αλλο ενα θησαυρουλι!

εγω σε λιγο θα βαλω μπρος το παστιτσιο να τελειωνω

σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια για τις σελιδες μου. ειναι η μοναδικη δικη μου ασχολια για να μην νιωθω αχρηστη τωρα που ειμαι ανεργη. :(

τελειο το φαγακι σου!!! και μην στεναχωριεσαι που εισαι ανεργη , εχεις ετσι απεριοριστο χρονο για το γιοκα σου!!!

. πεθερά-ντίντι 0-1! θελω κι αλλα τετοια οποτε κερδιζω μαχες:D:D:Dπλακα κανω ειπαμε η πεθερα μου ειναι καλη(προς το παρον οπως μου ειχες πει φεφικο μια φορα)

χθες έκανα κέηκ βανίλιας κ μπουρεκάκια. φάγαμε σουπίτσες. ο φέφος λιγκουίνι με μπέηκον, κρέμα γάλακτος κ κάρυ. σπεσιαλιτέ της πεθερούλας μου.

το μεσημέρι, λέμε να πάμε γκούντιζ, απαίτηση της κόρης, που νομίζει ότι το γκούντιζ έχει καφέ. από τη διαφήμιση. αααα, θέλει κ μπύρα!!! νομίζει μάλλον ότι τρώγεται..

χθες έπεσε πολύ πλυντήριο, κ σιδέρωμα.από το κανονικό, γιατί ακόμα παριστάνω την μύξαμπελ!

φιλάκια σε όλες!

κι εγω θα φτιαξω κεικ σημερα ! παρασυρθηκα απο τα καπ κεικς που λεγαμε και την επικαλυψη μερεντα με ινδικη καρυδα(που αρεσε και στην εβιρι:D)

αυτα τα λιγκουινι που εφαγε ο φεφος μου ετρεξαν τα σαλια πρωι πρωι!

ααα τι τελεια θα πατε γκουντις!!!! φαε ενα τσιζ για εμενα:tongue:

περαστικα και με τις μυξουλες σου!!!

Ωχ ξυπνησε η ξανθουλα εφυγαααααα

τι γλυκοοοοοοοοο :D:D:D:D αυτο το μωρουδιακο-νεογεννητου κλαμα ειναι υπεροχο:D:D:D(θα λεω το ιδιο οταν με ξυπναει 3 η ωρα τη νυχτα???:rolleyes::rolleyes:)

αχ ενα φιλακι στην ξανθουλα!!!!!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Εχουμε μια υπέροχη Κυριακή εδώ,με τέλειο ήλιο και την σωστή θερμοκρασία,αλλά εγώ εχω κλειστεί μέσα και κάνω κάποιες δουλίτσες.

Εχω στείλει και τα αγόρια μου βόλτα για να είμαι πιο χαλαρή

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

εντιτ: ξεχασα να πω τι μαγειρευουμε σημερα!!!

για σημερα κατεβασα απο καταψυξη 2 κομματια μουσακα και επειδη εχω και 2 μελιτζανες στο ψυγειο για να μην χαλασουν θα τις φτιαξω κατι δεν εχω σκεφτει ακομη τι:rolleyes:

αλλα θα φτιαξω και κεικ με επικαλυψη μερεντα(ισως και ινδικη καρυδα ή ζαχαρη αχνη πανω απο τη μερεντα)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι

ντιντι μπορεις να τις κανεις με φετα στο φουρνο

περιστερακι καλες δουλειες

εγω τελειωσα με το φαγητο και τις δουλειες. τωρα θα ντυθουμε για να βγουμε με τον μικρο. θα παμε παιδικη χαρα και θα γυρισουμε για φαγητο και υπνο


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι

ντιντι μπορεις να τις κανεις με φετα στο φουρνο

περιστερακι καλες δουλειες

εγω τελειωσα με το φαγητο και τις δουλειες. τωρα θα ντυθουμε για να βγουμε με τον μικρο. θα παμε παιδικη χαρα και θα γυρισουμε για φαγητο και υπνο

αποφασισα κατι παρομοιο με αυτο που ειπες θα φτιαξω θεσσαλονικη μελιτζανοσαλατα με φετα και καρυδια


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...