Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γέννα στο Αλεξάνδρα με το γιατρό της εφημερίας


elion

Recommended Posts

Ήθελα να πάρω πληροφορίες από όποια κοπέλα γέννησε σε δημόσιο νοσοκομείο και αν είναι δυνατόν στο Αλεξάνδρα,με τον γιατρό της εφημερίας. Κάθε πληροφορία πολύτιμη και όσο πιο πρόσφατη τόσο καλύτερο.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!Δύο πολύ καλές μου φίλες γέννησαν στο Αλεξανδρας κ οι δύο με τον ίδιο γιατρό.Δεν ξέρω αν ήταν γιατρός εφημερίας.Αυτό που ξέρω είναι ότι λέγεται Κουτρουμανης.Θα μπορούσες να πας από εκεί κ να σε δει έστω κ μια φορά πριν γεννήσεις..Είναι από τα καλύτερα δημόσια από όσο γνωρίζω...Στη γέννα αν δεν κάνω λάθος του δίνεις ότι θέλεις!Ελπίζω να σε βοήθησα έστω κ λίγο..Με το καλό το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

σε ευχαριστώ πολύ,

το πρώτο μου παιδί το γέννησα στο Αλεξάνδρα,

έμεινα υπερ ευχαριστημένη, αλλά χρειάστηκε να δώσω

τότε, το 2010, φακελακι 1500 ευρώ, τώρα δεν υπάρχει η δυνατότητα και ήθελα να μάθω τις σημερινές συνθήκες.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...