Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Φακελάκι σε δημόσιο


ελενα 000

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω το φακελάκι που ζητάει για τον τοκετό ο γιατρός του το δίνουμε με το εξιτήριο η απο πριν; Αν δεν δώσω τι γίνεται; :(


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

το φακελάκι είναι κάτι παράνομο. εάν θέλεις βοήθεια, ρωτα για το πως μπορείς να το καταγγείλεις. δεν νομίζω ότι επιτρέπεται σε μία ιστοσελίδα γενικά, να δινονται οδηγίες γιά κάτι παράνομο.

για το τι θα γίνει αν δεν δώσεις, μπορεί να σε αφήσουν και σύξυλη στο χειρουργείο, ανάλογα με το σε τί στάδιο στο ζητήσουν. .

αυτοί είναι οι "άνθρωποι" σε κάποια δημόσια νοσοκομεία.

πάρε τηλέφωνο απο πριν λοιπόν, σε δημοσιο φορέα, να καταγγείλεις τι σου είπαν ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ. μετά , ΤΕΛΟΣ.

το τηλέφωνο το έχει παντού δίπλα στο παρεντσ.οργ.γρ σε κάτι ανακοινώσεις,

πχ στις ενότητες συγχαρητήρια/καταγγελίες κ στους γιατρούς. αν το βρω θα στο βαλω.

το βρήκα στο διαδικτυο :

Για καταγγελίες ανάλογων περιστατικών, οι πολίτες μπορούν να επικοινωνούν, καθʼ όλο το 24ωρο, στο τηλέφωνο 210 8779700 της Διεύθυνσης Εσωτερικών Υποθέσεων της ΕΛ.ΑΣ.


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Νομίζω πως το βασικό είναι να βρεις ένα γιατρό που εμπιστεύεσαι και μπορείτε να συζητήσετε τα πάντα. Μιλάμε για νόμιμη αμοιβή γιατρού που συνεργάζεται με δημόσιο νοσοκομείο ή για γκανγκστερ;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Ο γιατρος που εργαζεται στο δημοσιο νοσοκομειο νομιμη αμοιβη παιρνει απο το κρατος.οτι του δωσιυμε εμεις ειναι παρανομο κ μαυρα.γι αυτο κ δε δινει αποδειξη

Ναι δίκιο έχεις, απλώς εγώ μιλούσα για την περίπτωση που ο γιατρός είναι Πανεπιστημιακός, οπότε μπορεί να διατηρεί και ιδιωτικό ιατρείο και να χειρουργεί παράλληλα στο δημόσιο. Σε αυτή την περίπτωση είναι απολύτως νόμιμος και κόβει και αποδείξεις. Η κουμπάρα μου γέννησε με έναν τέτοιον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξερω οτι οι καθηγητες μπορουν να εχουν κ ι.ιατρεια.αν σε παρακολουθει ομως στο δημοσιο δινεις 5€στα πρωινα κ καπου στα 80€στα απογευματινα.το χειρουργειο μπορει να το κανονισει μερα κ ωρα που θα δουλευε κανονικα οποτε δε χρειαζεται επιπλεον χρηματα.οπως κ αν γεννησεις στο νοσοκομειο.ειδικα αν πας προγραμματισμενη καισαρικη οταν τον βολευει ειναι τραγικο να ζηταει κ λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...