Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!


zoil

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα και απο μενα μολις εκανα εγγραφη εδω .Ελπιζω να τα λεμε κοριτσια ειμαι καινουρια εδω και δεν γνωριζω πολλα ελπιζω να βοηθατε.Ειμαι απο χαλκιδα .

Καλησπέρα. Χαλκίδα μένεις;;;;Και εγώ, αν και δεν είμαι από εδώ!:D


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλώς σας βρίσκω,

εγώ έχω γεννηθεί Χαλκίδα και μετά απο ένα 10χρονο διάλλειμμα στην Αθήνα ξαναγυρίζω όπως όλα δείχνουν στα πάτρια εδάφη μου..ΜΟΝΙΜΑ!

Μένω Αρτάκη προς το παρόν.Εγώ είμαι κάθε πρωί σε παιδική χαρά στην Αρτάκη ή στο Ζέφυρο και τώρα το καλοκαίρι για μπάνιο θα πηγαίνω στο Ζέφυρο με το γιό βέβαια.

Χαλκίδα κατεβαίνω συχνότατα.Οποια βαριέται ή μένει Αρτάκη ή μένει Χαλκίδα και θέλει να συναντηθούμε σε καμία παιδική χαρά ας μου πεί.Εγώ εξάλλου εκεί θα είμαι!!!!

Επίσης για την κοπέλα που θέλει να τη βοηθήσουμε ,ρώτα με ότι θές...Είμαστε καλοί άνθρωποι οι τρελονερίτες!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλώς σας βρίσκω,

εγώ έχω γεννηθεί Χαλκίδα και μετά απο ένα 10χρονο διάλλειμμα στην Αθήνα ξαναγυρίζω όπως όλα δείχνουν στα πάτρια εδάφη μου..ΜΟΝΙΜΑ!

Μένω Αρτάκη προς το παρόν.Εγώ είμαι κάθε πρωί σε παιδική χαρά στην Αρτάκη ή στο Ζέφυρο και τώρα το καλοκαίρι για μπάνιο θα πηγαίνω στο Ζέφυρο με το γιό βέβαια.

Χαλκίδα κατεβαίνω συχνότατα.Οποια βαριέται ή μένει Αρτάκη ή μένει Χαλκίδα και θέλει να συναντηθούμε σε καμία παιδική χαρά ας μου πεί.Εγώ εξάλλου εκεί θα είμαι!!!!

Επίσης για την κοπέλα που θέλει να τη βοηθήσουμε ,ρώτα με ότι θές...Είμαστε καλοί άνθρωποι οι τρελονερίτες!

Καλημέρα. Πόσο είναι ο μικρός;;Εγώ τόσο καιρό είχα χρονο για βόλτες το πρωί. Τώρα, έπιασα δουλειά πάλι.! Αλλά κάποια στιγμή μπορούμε να γνωριστούμε!!!:-P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πόσο είναι ο μικρός;;Εγώ τόσο καιρό είχα χρονο για βόλτες το πρωί. Τώρα, έπιασα δουλειά πάλι.! Αλλά κάποια στιγμή μπορούμε να γνωριστούμε!!!:-P

Eίναι 23 μηνών.Θα γνωριστούμε τα απογεύματα δεν πειράζει!Θα κανονίσουμε, γιατί μέσα στο σπίτι τώρα που άνοιξε ο καιρός δεν κρατιούνται μωρέ..Θα τα πούμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρααααα!! Εμείς μένουμε Λευκάντι εδω και δυο χρονια σχεδόν αλλα ακόμα προσπαθώ να μάθω τα κατατόπια και να κάνουμε κύκλο!!

Ισως να μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι. Ψάχνω να βρω μήπως υπάρχει κάποια πισίνα με μαθήματα κολύμβησης σε βρέφη. Οσο κι αν ψάχνω δεν εχω βρεί κάτι. Το θέμα μου είναι πως δεν έχω καταλάβει αν εγώ δεν ψάχνω σωστά ή αν όντως δεν υπαρχει τέτοια δυνατότητα εδω. Μήπως κάποια μανούλα γνωρίζει κάτι σχετικά;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααα!! Εμείς μένουμε Λευκάντι εδω και δυο χρονια σχεδόν αλλα ακόμα προσπαθώ να μάθω τα κατατόπια και να κάνουμε κύκλο!!

Ισως να μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι. Ψάχνω να βρω μήπως υπάρχει κάποια πισίνα με μαθήματα κολύμβησης σε βρέφη. Οσο κι αν ψάχνω δεν εχω βρεί κάτι. Το θέμα μου είναι πως δεν έχω καταλάβει αν εγώ δεν ψάχνω σωστά ή αν όντως δεν υπαρχει τέτοια δυνατότητα εδω. Μήπως κάποια μανούλα γνωρίζει κάτι σχετικά;

Καλησπέρα! απ΄όσο ξέρω στη Χακλίδα γενικά δεν υπάρχει κάτι σχετκό. μόνο Αθήνα. Ήθελα και εγώ, αλλά...:-(


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!! Σέυχαριστώ για την απάντηση!! Μακάρι να υπήρχε θα ήταν καλό και για την μπεμπούλα μου και για εμένα!!! Και γυμναστική και θα κάναμε παρέα με αλλες μαμάδες και μπεμπάκια!!!!! :(


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ, έτσι είναι. Και εγώ το ήθελα πάρα πολύ...:-(

Κατεβαίνεις Χαλκίδα ή τη βγάζεις αστο Λευκαντι; Πόσο είναι το μωράκι σου;;; (γιατί δεν φαίνονται τα ticker μας;;; ):confused::confused:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η βατραχίνα μου στις 20 του μηνός θα είναι 3 μηνών!!!! Πότε πέρασαν... Το αγορακι σου ποσο ειναι; Κουκλάκι είναι να σου ζήσει!!

Πηγαίνω Χαλκίδα κυρίως πρωινά για δουλειές και περπάτημα στα μαγαζιά!!! (Οχι πως ψωνίζω κάτι, αλλα ετσι να περνάει ο χρόνος) Οι κύριες βόλτες μας ειναι στο Λευκαντί στην θάλασσα!!!!

Τώρα το κατάλαβα για τα τικερ!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΗ. ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΛΑΜΨΑΚΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΛΕΩ. ΕΧΩ 2 ΚΟΡΤΣΙΑ 8 ΚΑΙ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΓΙΑΤΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

ΟΠΟΙΑ ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΕ.

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΧ 13 ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρααααα!! Εμείς μένουμε Λευκάντι εδω και δυο χρονια σχεδόν αλλα ακόμα προσπαθώ να μάθω τα κατατόπια και να κάνουμε κύκλο!!

Ισως να μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι. Ψάχνω να βρω μήπως υπάρχει κάποια πισίνα με μαθήματα κολύμβησης σε βρέφη. Οσο κι αν ψάχνω δεν εχω βρεί κάτι. Το θέμα μου είναι πως δεν έχω καταλάβει αν εγώ δεν ψάχνω σωστά ή αν όντως δεν υπαρχει τέτοια δυνατότητα εδω. Μήπως κάποια μανούλα γνωρίζει κάτι σχετικά;

ρε συ mariamg ειμαστε πολυ κοντα!! Βασιλικο προς Μπουρτζι μενω εγω!! Αντε τωρα που θα ανοιξει ο καιρος τα απογευματακια(πρωι δουλευω) να τα πηγαινουμε μαζι βολτα τα πιτσιρικια μας!!! Περιμενω νεααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΗ. ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΛΑΜΨΑΚΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΛΕΩ. ΕΧΩ 2 ΚΟΡΤΣΙΑ 8 ΚΑΙ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΓΙΑΤΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

ΟΠΟΙΑ ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΕ.

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΧ 13 ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

συνονοματη στελλιτσα χαιρετω κ εσενα οπως εγραψα και στη mariamg ειμαστε πολυ κοντα! αντε να γνωριστουμε να βολταρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...