Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


SEFI1911

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλη την παρέα

τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και παρόλο που υπάρχει ένα θεματάκι με την γρίπη κτλ κτλ (αν και τελικά μια φούσκα ήταν...) λέω να μη σπάσουμε την παράδοση και να διοργανώσουμε ένα Χριστουγεννιάτικο παρτάκι όπως και πέρισυ που ομολογώ οτι είχε φοβερό σουξέ!!!!!Θυμάστε τι είχε γίνει ε????Μπορούμε ή καλύτερα έχουμε την διάθεση για κάτι παρόμοιο φέτος???

Περιμένω ανταπόκριση και προτάσεις φυσικά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α βρε Σέφη ξεσηκώστρα!!!!! Το άνοιξές όμως το θεματάκι λίγο καθυστερημένα ....

Τέλος πάντων εγώ είμαι μέσα. Χριστούγεννα χωρίς εσάς δεν γίνονται!!!

(Αλλά πολύ φοβάμαι ότι εδώ στο καφέ δεν θα το δούνε όλες...)

Λοιπόν Σεφάκι για πότε λέμε και για που???

τι θα κάνουμε???

Τι λέτε για Φαντασία?? (αρκεί να μην έχει πάρτυ).

ΑΑΑΑΑΑΑ άνοιξε και ένας ωραίος παιδότοπος με Playmobill κοντά στην ΕΤ3 (αν έχω καταλάβει καλά.)

Άντε κορίτσια ξεσηκωθείτεεεεεεεεεεεεεε

Έτσι και για να θυμηθούμε τα παλιά και να ξεσηκωθούν οι νεώτερες δείτε το λινκ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=31103&page=18

Επεξεργάστηκαν by daffy
Link to comment
Share on other sites

οι 2 τρελες εγραψαν ας γραψει και η τριτη

χααχαχαχα

Σεφακι μου αγαπη μου ξεχασα να σου πω χρονια πολλα στο Θωμακο σου

να τον χαιρεσαι θα σε παρω τηλ να μιλησουμε

Λοιπον νομιζω οτι εμεις και εμεις θα ειμαστε οι γνωστες τρελαμενες αρα οποτε θελετε και οπου θελετε εγω ειμαι μεσα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νταφυ μολις εριξα μια ματια στο λινκ που εβαλες.

ΑΧ τι ωραια που ειχαμε περασει!!!!!!! φανταστειτε ειχαμε μαζευτει 30 παιδακια και 30 γονεις.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η μεγαλυτερη συναντηση μας αλλα δεν νομιζω να την ξαναπετυχουμε δυστυχως...:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προσθεστε αλλη μια τρελλη που σας ανακαλυψε χαρη στο facebook.:P Εγω ειμαι μεσα αν σκεφτεστε να το κανετε μετα τα Χριστουγεννα:tongue::tongue: Θα λειπουμε 17-26/12.Φετος ειπαμε να γιορτασουμε οικογενειακως εκτος Θεσσαλονικης και ετσι θα παμε ταξιδακι.Αν συναντηθειτε την εβδομαδα αναμεσα Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια ειμαι μεσα.Πολλα φιλια σε ολες και στα ζουζουνια σας.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν φιλεναδίτσες μου που σας πεθύμισα πολύ,

εγώ έχω μόνο ένα προβληματάκι με τις ημερομηνίες δλδ. 24-30/12 τον μικρό θα τον έχει ο πατέρας του οπότε μπορώ πριν τις 24/12 γιατί για μετά δεν νομίζω να έχει νόημα.....

πάντως η αλήθεια είναι οτι δεν βλέπω συμμετοχή και στεναχωριέμαι (σκέφτηκα να το βάλω στο παλιό parents αλλά είμαι σίγουρη οτι θα μεταφερόταν εδώ από τους admin)

Τι να κάνουμε άραγε για να μαζευτούμε πολλές όπως τον παλιό καλό καιρό...?????

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

και εγω ειμαι αν και νομιζω οτι για 8 μηνων μωρο ο παιδοτοπος δεν ειναι λιγο επιφοβος?

στη χειροτερη των περιπτωσεων με δεχεστε χωρις το μωρο? :)

Επεξεργάστηκαν by xxx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια,

η συνάντηση κανονίστηκε για τις 16/12/09 από τις 18.00 το απόγευμα και μετά στον παιδότοπο PLAYMOBIL (κοντά στην ΕΤ3 είναι) για περισσότερες πληροφορίες θα μιλήσουμε από Δευτέρα.

Όπως και πέρισυ έτσι και φέτος λέμε να δώσουμε και δωράκια στα ζουζούνια μας πχ. πέρσυ είχε αγοράσει η κάθε μανούλα ένα παραμύθι ή βιβλίο Χριστουγεννιάτικο για το παιδάκι της(κάτι οικονομικό), είχε γράψει πάνω το όνομά του και τα είχαμε βάλει όλα μαζί σε έναν μεγάλο ΑγιοΒασιλίτικο σάκκο και τους τα έδινε ο Αγιος Βασίλης (ναι! είχαμε και Αγιο Βασίλη στην παρέα μας) φέτος τι λέτε κάνουμε κάτι παρόμοιο????

Προς το παρών ξεκινάω λίστα

1.SEFI + 1 παιδί

2.DAFFY + 2 παιδιά

3.NANTIA + 1 παιδί

4.ASTERAKI + 2 παιδιά

5.MITAKI + 1 παιδί

6.EVI MIK + 1παιδί

7.NANO + 1 παιδί

8.PEPI + 1 παιδί

Link to comment
Share on other sites

αχβρε κοριτσια...δυστυχως δε θα μπορεσω εχω αλλη μια βδομαδα εξεταστικης..κριμα..και ηθελα να σας γνωρισω..να παιξει και ο μικρος..καλα να περασετε κοριτσια!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δυστυχώς μεσοβδόμαδα και απόγευμα είναι αδύνατον για μένα!!!δουλεύω από δευτέρα εως παρασκευή 4-11.μονο σαββατοκύριακα θα μπορούσα να συμμετέχω!!κρίμα και η ετ3 ειναι κοντά στο σπιτι μου!:(

καλά να περάσετε όσες πάτε!!!!!φιλιά!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...