Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ραγαδες εξαφανιζολ


σερενατα

Recommended Posts

γεια σας....ειμαι πολυ υπερηφανη με την ανακαλυψη μου και ειπα να το μοιραστω μαζι σας............οσο μα και οσο απιστευτο και αν φαιναιται υπαρχει λυση///////μου ειχαν πει για τριψιμο με αλοη 2 φορες τη μερα επι 3 μηνες και το εκανα πειραματικα σε ενα μονο σημεειοο και εξαφανιστηκαν απ τη βαρεμαρα μου δεν το εκανα παντου και κακως γιατι τωρα θα ειχα ξεμπερδεψει αλλα θα ξεκινησω τωρα και ως το σεμπτεβρη θα μαι οκ...γλαστρα βρισκουμε στο ανθοπωλειο η στη λαικη..5-6 ευρω εχει.......Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ΟΧΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΑΛΟΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΙΣΧΥΡΟ Ε Κ Τ Ρ Ω Τ Ι Κ Ο .........ας κανουμε τα μωρακια μας και μετα.......:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας....ειμαι πολυ υπερηφανη με την ανακαλυψη μου και ειπα να το μοιραστω μαζι σας............οσο μα και οσο απιστευτο και αν φαιναιται υπαρχει λυση///////μου ειχαν πει για τριψιμο με αλοη 2 φορες τη μερα επι 3 μηνες και το εκανα πειραματικα σε ενα μονο σημεειοο και εξαφανιστηκαν απ τη βαρεμαρα μου δεν το εκανα παντου και κακως γιατι τωρα θα ειχα ξεμπερδεψει αλλα θα ξεκινησω τωρα και ως το σεμπτεβρη θα μαι οκ...γλαστρα βρισκουμε στο ανθοπωλειο η στη λαικη..5-6 ευρω εχει.......Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ΟΧΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΑΛΟΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΙΣΧΥΡΟ Ε Κ Τ Ρ Ω Τ Ι Κ Ο .........ας κανουμε τα μωρακια μας και μετα.......:tongue:

Καλησπερα σερενατα.

Να κανω μια ερωτηση. Οταν λες τριψιμο, εννοεις με το τζελ της αλοης η με το φυλο της ολοκληρο;

Οσο για το αλλο θεμα σου. Θα σου πω του χρονου θα εισαι μαμα. Δες την θρομβοφυλια

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι πειραζει για το θηλασμο.το προβλημα της αλοης ειναι οτι ειναι ισχυρο μητροσυσπαστικο γιαυτο και αποφευγεται στην εγκυμοσυνη,καλυτερα ομως να περιμενεις λιγο να ρωτησω τη γιαγια ενος φιλου που τα ξερει ολα τα γιατροσοφια...ειναι απο τη σμυρνη,επεισεις οταν τη βαζεις στο δερμα δεν απορροφαται τοσο πολυ οσο αν τη φας οποτε μαλλον ειναι οκ..αλλα περιμενε..αυτο που ξερω για το θηλασμο ειναι οτι το γλυκανισσο κατεβαζει γαλα...η το πινεις σε τσαι η το μασουλας τους σπορους αλλα μπαινει μς τα δοντια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα...μηπως να ανοιξεις ενα θεμα γιατροσοφια;;το λεω γιατι εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα..χρησιμοποιω κι εγω διαφορες πατεντες μεχρι και για φυσικα φαρμακα καθαρισμου μιας και ειμαι αλλεργικη στα χημικα

Link to comment
Share on other sites

ναι να το κανεις-ειναι αποδεδειγμενο-ξεκινησα και γω-απλα θελει καιρο και υπομονη αλλα ολα τα πρεγματα ετσι ειναι--------εχεις δικιο για τα γοατροσοφια και γω τιποτα δεν αγοραζω απο απορρυπαντικα--και στην εγκυμοσυνη ουτε αφρολουτρα σαμπουαν κτλ-τα εφιαχνα ολα εγω-και γω χαλια απ τις αλλεργιες και γιαυτο και μετα λεω---οχι ρε γαμωτο να χρυσοπληρωνουμε τα απορρυπαντικα και τα σαμπουαν να ναι τιγκα στο χημικο και να μας κανουν και κακο???θα ανοιξουμε θεμα γιατρισιφια--εχω πολλες συνταγες:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες σας!!! Τελικά θα ανοίξετε θέμα με γιατροσόφια να παρακολουθούμε κι εμείς που δεν ξέρουμε που παν τα τέσσερα απο αυτά?

Κάτι για κυταρρίτιδα? Εγώ είμαι τυχερή στο θέμα με τις ραγάδες αλλά................... απο κυταρρίτιδα... "να φαν και οι κότες" που λένε και στο χωριό μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια τι εννοείται με το φύλλο έτσι οπώς είναι το φύλλο το κόβω στην μέση και τριβω με το απο μέσα και τι σχέση έχει η θρομβοφυλια ρωταω γιατί νομιζω οτι έχω


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Αγόρασα και εγώ μια αλόη αλλά μυρίζει πολύ άσχημα ιδιαίτερα οι καφετί απολήξεις του φύλλου. Λέτε να μην έχω πάρει τη σωστή ποικιλία, για ποια αλόη μιλάμε γιατί υπα΄ρχουν πολλά είδη...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...