Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

σχεδον ολο το φορουμ εχει διαβασει τα ρεζιλικια μας:(

(1150 εμφανισεις στο θεμα μου κ 50 απαντησεις δια του παροντος.)

εκανα μακακια που το εβαλα? αλλα επρεπε να δω τι θα πουν κ αλλοι (ξενοι) πανω στο θεμα μας, γιατι ολοι οι γνωστοι μας, μας λενε οτι εχουμε ανεχτει κ παρα πολλα. κ ειδικοτερα εγω, ασε που κατι φιλοι με φωναζουν ιωβ!

οι μονοι που μου λενε να μην μιλαω κ να κανω πισω μονιμως ειναι οι γονεις μου!:confused:


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kάποιο δίκιο έχουν που τα λένε.Στο ξαναλέω: το απόλυτο ΤΡΟΠΑΙΟ για τους παππούδες είναι το ΟΝΟΜΑ τους.Με κάθε μέσο, θεμιτό, ή αθέμιτο, θα προσπαθήσουν να το κατακτήσουν.εμενα η μάνα μου έδωσε σχεδόν όλη της την περιουσία στην αδερφή μου την πρώτη επειδή θα της έβγαζε το όνομα της.Και πρόσεξε πρώτα το βάφτησαν και ΜΕΤΑ τα έδωσε.Εδώ και τα δικά μου θέλει σ΄αυτήν να τ΄αφήσω, ως άκληρη.Τι μου λες.

Κοιτάχτε το καλύτερο για εσάς, αλλά σε εκβιασμούς μην υποκύπτετε-ως αρχή στη ζωή σας. Εγώ δε θα έκανα τέτοιο χατήρι σε έναν άνθρωπο που δε με στήριξε.Μια κολλητή μου έκανε το ίδιο, και η πεθερά ούτε καν ήρθε στο μαιευτήριο να δει το παιδί όταν γεννήθηκε, ούτε και το εχει δει ποτέ, και η κοπέλα ένα μάλαμα.Γιατί; γιατί τους πέταξε και μέχρι απ΄το σπίτι η πεθερά και χίλια άλλα δυο.Και τους πέταξε με κλητήρα.Να σου έρχεται ο κλητήρας στα καλά καθούμενα και να σου λέει φύγε γιατί σε διώχνει η πεθερά σου.Να σου κρατάει το ταχυδρομείο την αλληλογραφία καιτους λογαριασμούς, και όταν παραπονέθηκε στον ταχυδρόμο της λέει : μα μας είπε η πεθερά σου πόσο στρίγγλα είσαι, και καλά κάνουμε και τα δίνουμε σ΄αυτή τα γράμματα κι όχι σ΄εσένα.

Ακαδημαϊκά στα γράφω Tzini για να δεις η πεθερά ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!!!!!!

και άπειρες τέτοιες ιστορίες θα υπάρχουν.δεν το συζητάμε.Μη της δώσετε όμως το τρόπαιο.Και μην αισθάνεσαι άσχημα επειδή το μοιράζεσαι.Πως αλλιώς θα πάρεις πέντε γνώμες αντικειμενικές; οι γερμανοί λένε το εξής: μοιρασμένη χαρά ίσον διπλή χαρά και μοιρασμένη θλίψη ίσον μισή θλίψη.

γκουντ μόρνινγκ εβριμπόντι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς προσπαθούμε κάπως να βρούμε το ρυθμό μας... Ευτυχώς ο άντρας μου δε φαίνεται να το έχει πάρει πολύ βαριά...

Τζίνι κορίτσι μου εγώ έχοντας ζήσει περίεργες παρόμοιες καταστάσεις έθεσα βέτο στον άντρα μου (άσε που το έβαλε αυτός πρώτος). Όποιος προκαλεί πρόβλημα στο σπίτι μας δεν ξαναμπαίνει μέσα! Απλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς προσπαθούμε κάπως να βρούμε το ρυθμό μας... Ευτυχώς ο άντρας μου δε φαίνεται να το έχει πάρει πολύ βαριά...

Τζίνι κορίτσι μου εγώ έχοντας ζήσει περίεργες παρόμοιες καταστάσεις έθεσα βέτο στον άντρα μου (άσε που το έβαλε αυτός πρώτος). Όποιος προκαλεί πρόβλημα στο σπίτι μας δεν ξαναμπαίνει μέσα! Απλά πράγματα!

πολυ σωστη σε βρισκω! για να δουμε τι θα γινει κ με τη δικη μας ιστορια!

εκανα την κινηση κ πηρα τφ στην ανδρο. ειχα ξαναπαρει κ στο παρελθον, αλλα δεν πετυχαινα κανεναν. διακρινα συγκινηση κ χαρα απ την γυναικα του πεθερου μου, κ μας περιμενει με ανοιχτες αγκαλες. δεν το ειπε στον πεθερο, γιατι θα του ερθει αποτομο (εχει καποιες αριθμιες) κ ηταν σε αθλια ψυχολογικη κατασταση για το θεμα του προσκλητηριου.:(

εκανε μεγαλη μακακια τοτε ο αντρας μου, του το ελεγα αλλα δεν με ακουγε!:(


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ σωστη σε βρισκω! για να δουμε τι θα γινει κ με τη δικη μας ιστορια!

εκανα την κινηση κ πηρα τφ στην ανδρο. ειχα ξαναπαρει κ στο παρελθον, αλλα δεν πετυχαινα κανεναν. διακρινα συγκινηση κ χαρα απ την γυναικα του πεθερου μου, κ μας περιμενει με ανοιχτες αγκαλες. δεν το ειπε στον πεθερο, γιατι θα του ερθει αποτομο (εχει καποιες αριθμιες) κ ηταν σε αθλια ψυχολογικη κατασταση για το θεμα του προσκλητηριου.:(

εκανε μεγαλη μακακια τοτε ο αντρας μου, του το ελεγα αλλα δεν με ακουγε!:(

Πολύ καλά έκανες!

Link to comment
Share on other sites

Καλή Ανάσταση! Καλό Πάσχα! Πολλές ευχές σε όσους ταξιδεύουν σε όλο τον κόσμο για ήρεμες θάλασσες! Καλή επάνοδο στα σπίτια τους να έχουν οι ναυτικοί μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αληθώς ανέστη φιλεναδίτσες μου!

Σας έχω συνταρακτικά νέα! Ο καλός μου έκανε το θαύμα του πασχαλιάτικα. Ίσως θυμάστε που σας είπα ότι θα ερχόταν ανήμερα Πάσχα να γνωρίσει τους δικούς μου στο σπίτι. Ο πατέρας μου αποφάσισε να πάει διακοπές με την δεύτερη σύζυγό του (θα το αναλύσω σε άλλο επεισόδιο αυτό πονεμένη ιστορία - ευτυχώς δεν έχουν παιδιά - είμαι μοναχοπαίδι) και γι αυτό τον λόγο η μητέρα μου για να φαινόμαστε πολλοί κάλεσε γιαγιάδες, θείους και ξαδέρφια να φάνε μαζί μας.

Ήρθε ο καλός μου με τα λουλούδια του και τα γλυκά του και για την πρώτη ώρα δεν έβγαζε άχνα..αφού οι θείες μου νόμιζαν ότι είναι μουγκός :D

Να μην σας τα πολυλογώ από το άγχος που είχε κατέβασε δύο μπουκάλια κρασί μόνος του..κάποια στιγμή βγάζει από την τσέπη ένα κουτάκι γουρλώνω τα μάτια, σταματάει η μουσική και λέει στην μαμά μου που είχε ξεπατωθεί στον χορό και στα γέλια "ήθελα να είναι εδώ και ο πατέρας της αλλά ελπίζω να τον γνωρίσω στον αρραβώνα" λέει η μητέρα μου "μήπως τελείωσε το κρασί να φέρω κι άλλο" λέει ο δικός μου "δεν θέλω κρασί την Μαριάννα θέλω για γυναίκα μου" η μητέρα κόκκαλο καταπίνει την γλώσσα της, πετάγεται η γιαγιά μου "και βέβαια να την πάρεις..ολόκληρη, έλα να σε φιλήσω" η μάνα μου έκανε ένα τέταρτο να συνέλθει εγώ κανένα μισάωρο μέχρι να ξεμουδιάσω!!!

Μου πέρασε το πανέμορφο μου δαχτυλίδι στο αριστερό και ξέσπασα σε κλάμματα! Οι χοροί συνεχίστηκαν ως αργά το βράδυ..δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την μέρα!

Οι πρώτες μας φωτογραφίες ως λογοδοσμένοι είναι δίπλα στην σούβλα με το αρνί :D:D:D αλλά δεν με νοιάζει ήταν όλα τόσο όμορφα και νιώθω μια απέραντη ευτυχία! Δεν το περίμενα καθότι δεν είναι ο τύπος των εκπλήξεων!

Το ανακοινώσαμε μόνο σε λίγους φίλους και φυσικά θα έσκαγα αν δεν το μοιραζόμουν και μαζί σας γιατί ξέρω πόσο θα χαρείτε με την χαρά μου!

Ο πατέρας μου έχει σκάσει αλλά καλά να πάθει αφού προτίμησε να είναι μακριά από το παιδί του μια τέτοια μέρα..

Link to comment
Share on other sites

Αληθώς ανέστη φιλεναδίτσες μου!

Σας έχω συνταρακτικά νέα! Ο καλός μου έκανε το θαύμα του πασχαλιάτικα. Ίσως θυμάστε που σας είπα ότι θα ερχόταν ανήμερα Πάσχα να γνωρίσει τους δικούς μου στο σπίτι. Ο πατέρας μου αποφάσισε να πάει διακοπές με την δεύτερη σύζυγό του (θα το αναλύσω σε άλλο επεισόδιο αυτό πονεμένη ιστορία - ευτυχώς δεν έχουν παιδιά - είμαι μοναχοπαίδι) και γι αυτό τον λόγο η μητέρα μου για να φαινόμαστε πολλοί κάλεσε γιαγιάδες, θείους και ξαδέρφια να φάνε μαζί μας.

Ήρθε ο καλός μου με τα λουλούδια του και τα γλυκά του και για την πρώτη ώρα δεν έβγαζε άχνα..αφού οι θείες μου νόμιζαν ότι είναι μουγκός :D

Να μην σας τα πολυλογώ από το άγχος που είχε κατέβασε δύο μπουκάλια κρασί μόνος του..κάποια στιγμή βγάζει από την τσέπη ένα κουτάκι γουρλώνω τα μάτια, σταματάει η μουσική και λέει στην μαμά μου που είχε ξεπατωθεί στον χορό και στα γέλια "ήθελα να είναι εδώ και ο πατέρας της αλλά ελπίζω να τον γνωρίσω στον αρραβώνα" λέει η μητέρα μου "μήπως τελείωσε το κρασί να φέρω κι άλλο" λέει ο δικός μου "δεν θέλω κρασί την Μαριάννα θέλω για γυναίκα μου" η μητέρα κόκκαλο καταπίνει την γλώσσα της, πετάγεται η γιαγιά μου "και βέβαια να την πάρεις..ολόκληρη, έλα να σε φιλήσω" η μάνα μου έκανε ένα τέταρτο να συνέλθει εγώ κανένα μισάωρο μέχρι να ξεμουδιάσω!!!

Μου πέρασε το πανέμορφο μου δαχτυλίδι στο αριστερό και ξέσπασα σε κλάμματα! Οι χοροί συνεχίστηκαν ως αργά το βράδυ..δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την μέρα!

Οι πρώτες μας φωτογραφίες ως λογοδοσμένοι είναι δίπλα στην σούβλα με το αρνί :D:D:D αλλά δεν με νοιάζει ήταν όλα τόσο όμορφα και νιώθω μια απέραντη ευτυχία! Δεν το περίμενα καθότι δεν είναι ο τύπος των εκπλήξεων!

Το ανακοινώσαμε μόνο σε λίγους φίλους και φυσικά θα έσκαγα αν δεν το μοιραζόμουν και μαζί σας γιατί ξέρω πόσο θα χαρείτε με την χαρά μου!

Ο πατέρας μου έχει σκάσει αλλά καλά να πάθει αφού προτίμησε να είναι μακριά από το παιδί του μια τέτοια μέρα..

ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.

"ΑΞΙΑ!"

Mακάρι κάθε μέρα της ζωής σας να είναι τόσο ευτυχισμένη!Ωραία ατάκα είπε πάντως ο άντρας σου!:) :) Μαριαννούκω! ενα ποτό στην υγεία σας!!!γρήγορα και στα κουφέτα!!γεμιστά με σοκολάτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...