Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ-ΧΕΙΜΩΝΑΣ για κορίτσια 4-8χρ


Recommended Posts

Γειά σας!Ανοίγω κι εγώ το θέμα μου με ρούχα για κοριτσάκια!

Όλα είναι σε άριστη κατάσταση,καθαρά κι επώνυμα!Μπορείτε να τσεκάρετε τις εταιρείες και να δείτε τιμές στο ιντερνετ.....

Δεν τα κατάφερα καλά με τις φωτο.....αδικούνται τα χρώματα,αλλά μπορώ να σας στείλω φωτο φορεμένα η΄μη στο μειλ σας αν σας ενδιαφέρει κάποιο κομμάτι......

Παρακαλώ η επικοινωνία μας να γίνεται με πμ για να μη πλατιάζει η αγγελία....

Στέλνω με δικά μου έξοδα μετα από κατάθεση σε γιουρομπανκ......οι τιμές είναι αυτές που αναφέρω σε κάθε φωτο...

Ξεκινάω λοιπόν!

2.Μπουφάν CATIMINI size 6,φούξια με επένδυση και αποσπώμενη κουκούλα 30 ευρώ

SAM_3086.jpg

SAM_3088.jpg

SAM_3087.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13.Αδιάβροχο KIDORABLE 4-5χρ 112cm χωρίς επένδυση,με τρισδιάστατα φτερά στην πλάτη,για αληθινές νεραιδούλες 15 ευρώ

SAM_3150.jpg

SAM_3151.jpg

Στην πρώτη φωτο το χρώμα το κανονικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15.Μποτάκια PRIMIGI size 30 φορεμένα 3 φορές,άθικτα,μαύρα.....20 ευρώ

SAM_3117.jpg

SAM_3118.jpg

16.Φόρεμα CUSTO BARCELONA size 6 με τις ταμπέλες του,υπέροχο χειμωνιάτικο παρολο το κοντό μανίκι βελουτέ,δεν δείχνει το πόσο λαμπερό είναι το χρώμα.......30 ευρώ

SAM_3121.jpg

SAM_3122.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα εχουμε πει και σε πμ.αλλα να σε ευχαριστησω ακομη μια φορα δημοσια για την αψογη συνεργασια και τα τελεια ρουχακια που μας δινεις καθε φορα!:D

ευχαριστωωωωω


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...