Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

μπουφαν,παπουτσια,μποτακια,ρουχα-ολα χειμερινα σε χαμιλες τιμουλες.


Recommended Posts

1)ειχαμε αγορασει αυτες της μποτουλες ειναι ολοκαινουργια και δεν φορεθηκαν ποτε ομως! θα τα δωσω 20 ευρω-της αγορασαμε 30 στο τελος της σεζον. το νουμερο 27

αυτες εδω ειναι

68jr.jpg

jtjp.jpg

2)μποτουλες σε αριστη κατασταση.

ν.26 δεν προλαβαμε να τα φορεσουμε-ειναι μια το πολυ 2 φορες φορεμενα- 13 ευρω

0qh3.jpg

q53y.jpg2pru.jpg

3) μπαλαρινουλες σε υπεραριστη κατασταση νουμερο 25 ανετο(της φορεσαμε και για 26) - 8 ευρω

qnf8.jpg

4) υπεροχες μπαλαρινουλες κοραλι λουστρινακι σε αριστη κατασταση νουμερο- 26 - 8ευρω(δωρακι ιδια κοραλι μπλουζιτσα με καρδια για 3-4 χρονων)

uwux.jpg

5) αφορετες μπαλαρινουλες μαυρο- νουμερο (γραφει 26 αλλα ειναι για 24)- 7 ευρω

wq34.jpg

6)γουνακι τελειο με δερματινη ζωνη στα 20 ευρω+ δωρο το καπελλο ιδιου χρωματος.+ μπουφανακι τζιν που εχω στην φοτογραφια παρακατω

oykj.jpg

lky2.jpg

97ta.jpg

9af0.jpg

7) πιτζαμουλα φουξια για 3ετων- 3 ευρω

au4m.jpg

:cool:τζιν H&M για 3 ετων(γραφει 2-3) αλλα ειναι για 3 ετων- 6 ευρω

fwge.jpg

9)μπλουζοφορεμα κοκκινο για 2 ετων- 6 ευρω

sgfq.jpg

10)φορεμμα πλεκτο παρα πολυ ζεστο για 3 ετων- 10 ευρω

n0xh.jpg

11) μπλουζακι με κουκουλα ζεστη για 3 ετων -6 ευρω

qfcl.jpg

12)φορεμα πολυ ομορφο μαζι με το καλτσονακι για 2-3 ετων- 10 ευρω

nsvq.jpg

13)φορεμα χειμονιατικο για καλο μπαλουν-στρωνει απιθανα- για 3 ετων -10 ευρω (δωρο ιδιου χρωμματως καλτσον βαμβακερο)

gqdg.jpg

14) πουκαμισο ασιμι (δεν ειναι γκρι,ειναι με γιαλιστερες ασιμι γραμμες) για 3 ετων -6 ευρω

3301.jpgzvhe.jpg

15) μπλουζακι απο "ορχιστρα" μαζι με παντελονι κοτλε μαυρο ιδιας μαρκας για 3 ετων -10 ευρω μαζι και τα 2

4u6b.jpg43q3.jpg

16)μπλουζοφορεμα για 2 ετων πολυ ζεστο- 6 ευρω

u3jp.jpg

υπαρχουν και αλα ρουχακια που θα σταλουν δωρακι οποιες παρουν πανω απο 2 κομματια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

1)ειχαμε αγορασει αυτες της μποτουλες ειναι ολοκαινουργια και δεν φορεθηκαν ποτε ομως! θα τα δωσω 20 ευρω-της αγορασαμε 30 στο τελος της σεζον. το νουμερο 27

αυτες εδω ειναι

68jr.jpg

jtjp.jpg

2)μποτουλες σε αριστη κατασταση.

ν.26 δεν προλαβαμε να τα φορεσουμε-ειναι μια το πολυ 2 φορες φορεμενα- 13 ευρω

0qh3.jpg

q53y.jpg2pru.jpg

3) μπαλαρινουλες σε υπεραριστη κατασταση νουμερο 25 ανετο(της φορεσαμε και για 26) - 8 ευρω

qnf8.jpg

4) υπεροχες μπαλαρινουλες κοραλι λουστρινακι σε αριστη κατασταση νουμερο- 26 - 8ευρω(δωρακι ιδια κοραλι μπλουζιτσα με καρδια για 3-4 χρονων)

uwux.jpg

5) αφορετες μπαλαρινουλες μαυρο- νουμερο (γραφει 26 αλλα ειναι για 24)- 7 ευρω

wq34.jpg

6)γουνακι τελειο με δερματινη ζωνη στα 20 ευρω+ δωρο το καπελλο ιδιου χρωματος.+ μπουφανακι τζιν που εχω στην φοτογραφια παρακατω

oykj.jpg

lky2.jpg

97ta.jpg

9af0.jpg

7) πιτζαμουλα φουξια για 3ετων- 3 ευρω

au4m.jpg

:cool:τζιν H&M για 3 ετων(γραφει 2-3) αλλα ειναι για 3 ετων- 6 ευρω

fwge.jpg

9)μπλουζοφορεμα κοκκινο για 2 ετων- 6 ευρω

sgfq.jpg

10)φορεμμα πλεκτο παρα πολυ ζεστο για 3 ετων- 10 ευρω

n0xh.jpg

11) μπλουζακι με κουκουλα ζεστη για 3 ετων -6 ευρω

qfcl.jpg

12)φορεμα πολυ ομορφο μαζι με το καλτσονακι για 2-3 ετων- 10 ευρω

nsvq.jpg

13)φορεμα χειμονιατικο για καλο μπαλουν-στρωνει απιθανα- για 3 ετων -10 ευρω (δωρο ιδιου χρωμματως καλτσον βαμβακερο)

gqdg.jpg

14) πουκαμισο ασιμι (δεν ειναι γκρι,ειναι με γιαλιστερες ασιμι γραμμες) για 3 ετων -6 ευρω

3301.jpgzvhe.jpg

15) μπλουζακι απο "ορχιστρα" μαζι με παντελονι κοτλε μαυρο ιδιας μαρκας για 3 ετων -10 ευρω μαζι και τα 2

4u6b.jpg43q3.jpg

16)μπλουζοφορεμα για 2 ετων πολυ ζεστο- 6 ευρω

u3jp.jpg

υπαρχουν και αλα ρουχακια που θα σταλουν δωρακι οποιες παρουν πανω απο 2 κομματια.

καλημέρα σας,

θα μπορούσατε να με ενημερώσετε το γουνάκι για ποια ηλικία είναι και αν υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

είδα την αγγελία σας με τα ρούχα και παπούτσια και ενδιαφέρομαι για το γουνάκι και τα λουστρίνια μαύρα 26Ν. μπορείς να με ενημερώσεις καταρχήν αν υπάρχουν και τι νούμερο είναι το γουνάκι. ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...