Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ


mamina

Recommended Posts

Καλησπέρα μανουλες απο ανατολική Θεσσαλονίκη,

Θελετε να συναντηθούμε αυτή την Παρασκευή σε ενα παιδότοπο μαζί με τα μωράκια μας για να γνωριστούμε ? Σκεφτηκα ή στο Πύργο των θαυμάτων Αρετσού ή Κοκολίμπο στη Πλατεία Υδρας.

Γραψτε προτάσεις ή σχόλια

Φιλάκιαααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου mammina είσαι η πρώτη που γραφώ εύχομαι και γούρικη!!!!!!;). Μπήκα και εγώ στην παρέα σας, για πές μου πόσα ζουζουνάκια έχεις? Πάντος έχω καλύτερη πρόταση για παιδότοπο γιατί τους έχω γυρίσει όλους. Τον Peter Pan τον έχεις ακουστά?

Φιλιά Olina

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια είμαι η Ολίνα, νέα στην παρέα και είπα μήπως θέλετε να σας πω για έναν παιδότοπο που έχει πολύ έυκολη πρόσβαση και εύκολο πάρκιν και είναι πεντακάθαρος και φοβερός. Η χώρα του Peter Pan στον Αγιο Ιωάννη πίσω σχεδόν απο την Φενα. Απλά το αναφέρω για μια αλλαγή και βλέπω ότι ψάχνετε για μέρος συνάντησης. Άντε κανονίστε το θά έρθω και εγώ με τα ζουζούνια μου.

Το μετέφερα από το άλλο post.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου mammina είσαι η πρώτη που γραφώ εύχομαι και γούρικη!!!!!!;). Μπήκα και εγώ στην παρέα σας, για πές μου πόσα ζουζουνάκια έχεις? Πάντος έχω καλύτερη πρόταση για παιδότοπο γιατί τους έχω γυρίσει όλους. Τον Peter Pan τον έχεις ακουστά?

Φιλιά Olina

Καλως ήρθες Ολινα στη παρέα ,

Θα ή θελα 3 ζουζούνια αλλά έχω μόνο ένα την Λιλα 3,5 χρ.

Στο Πιτερ Παν έχω πάει καλα είναι απλώς δεν μου φάνικαν οι κοπέλες οτι ασχολούνται ιδιαίτερα με τα μικρά. Εγώ δεν έχω προβλημα γιατί ή κορη μου είναι μεγάλη αλλά τα άλλα κορίτσια μήπως προτιμάνε ένα μέρος οπου θα τους κρατάνε λίγο τα μικρά για να πιούνε καφέ με την ησυχεία τους.

Να ακούσουμε και τις άλλες φωνούλες και αποφασίζουμε καλά ?

φιλακια σε όλες


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.

Πράγματι ο δικός μου είναι πολύ μικρούλης και δεν θα μ' αφήσει σε ησυχία, αν δεν έχει κοπέλα να τον απασχολήσει.

Οχι ότι αν παίζει θα με αφήσει δηλ.

Πρώτη φορά πήγαμε σε παιδότοπο τις απόκριες, και δεν ευχαριστήθηκα και πολύ.

Πήγαμε στον Παιζώτοπο απέναντι από το cosmos, αλλά συνέχεια ήθελε να βγαίνει και να τριγυρνάει εκτός ειδικού χώρου. Μάλλον δεν θα μπορεί να είναι με τα υπόλοιπα παιδάκια σας :(

Ας περιμένω να δω κι εγώ τι θα αποφασίσετε και θα πράξω ανάλογα.

Δεν βλέπω όμως συμμετοχή.

Αντε βρε κορίτσια, οι υπόλοιπες! Δεν έχετε καμία διάθεση για βολτούλα????


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Θελετε Μαελενι , Ολινα να βρεθούμε εμείς οι τρείς αύριο κατα τις 6 στο Πιτερ Παν ?

θα σας στείλω πμ με το τηλ μου για να κανονίσουμε.

Φιλάκια


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια..δε θα καταφερω παλι..γυρανω απο εξωτερικο την παρασκευη 5 μαρτιου..την επομενη δηλαδη..καιι γενναω μετα τις 15 μαρτιου..κανονιστε κατι και για κεινη την εβδομαδα καπου ανατολικα να σας γνωρισω κι εγω που δε τα καταφερα ως τωρα..κλαψ

καλα να περασετε σημερα στη συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια..δε θα καταφερω παλι..γυρανω απο εξωτερικο την παρασκευη 5 μαρτιου..την επομενη δηλαδη..καιι γενναω μετα τις 15 μαρτιου..κανονιστε κατι και για κεινη την εβδομαδα καπου ανατολικα να σας γνωρισω κι εγω που δε τα καταφερα ως τωρα..κλαψ

καλα να περασετε σημερα στη συναντηση!

Καλά εσύ με την κοιλιά στο στόμα ταξιδεύεις και ονειρεύεσαι και εξόδους????

Κρίμα που δεν θα μπορέσουμε να τα πούμε ούτε σήμερα.

Γύρνα εσύ με το καλό και βλέπουμε για τότε.

Καλά να περάσεις πάντως όπου κι αν πάς :)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να κανω θελει και ο μικρος μου τις εξοδους του..κι εγω βεβαια θελω τον αερα μου!!και οσο να ναι!μετα τη γεννα κομμεωες οι εξοδοι!γι αυτο θελω να εκμεταλλευτω αυτη τη βδομαδα και να διασκεδασουμε μανα-γιος!!

Link to comment
Share on other sites

Hello poylaki, min anisixeis tha kanonisoyme kai allo kafe.

Simera stis 7 exo rendez vouz stin Aretsoy sto Pirgo ton thavmaton me tin Maeleni kai ton Gregory. An kapoia diavazei to minima kathysterimena as erthei kai pio meta, ekei tha eimaste.

Tin alli vdomada kanonizoyme pali den yparxei provlima.

Filakiaa


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μας,

είμαστε λίγο μικρούλες (8,5 μηνών) και δε ξέρουμε αν μας παίζετε. Είμαστε και εμείς ανατολικά, και θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε. Επίσης δεν ε΄χουμε πάει ποτέ σε παιδότοπο, με τον φόβο της γρίπης, αλλά ελπίζουμε τώρα που θα φτιάξει ο καιρός να μπορέσουμε να σας συναντήσουμε!


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μας,

είμαστε λίγο μικρούλες (8,5 μηνών) και δε ξέρουμε αν μας παίζετε. Είμαστε και εμείς ανατολικά, και θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε. Επίσης δεν ε΄χουμε πάει ποτέ σε παιδότοπο, με τον φόβο της γρίπης, αλλά ελπίζουμε τώρα που θα φτιάξει ο καιρός να μπορέσουμε να σας συναντήσουμε!

Καλησπέρα και σε σας. Κι εμείς μικρούληδες είμαστε, σχετικά και ήταν η 2η μας φορά σε παιδότοπο. Περάσαμε super! Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα και όπως λες μόλις ανοίξει ο καιρός.....ποιός μας πιάνει ;)

Θα κάνουμε κι άλλη συνάντηση, εννοείται, ίσως πριν γεννήσει το πουλάκι! Για να μαζέψει ενέργεια για τις μέρες της κλεισούρας!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...