Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

μεταχειρισμένα κάθε είδους στη θεσσαλονική


thios1

Recommended Posts

Καλημέρα! :-P

για όσους δεν γνωρίζουν και έχουν πράγματα που μπορούν να τα δώσουν,τα πάντα, ρούχα παπούτσια ,έπιπλα, τρόφιμα υπάρχει στη θεσααλονίκη οδό Βενιζέλου 70 στο κέντρο (πάνω από την εγνατία) αποθήκη της ARSIS (μη κυβερνητική οργάνωση, μπήτε στο site της για να δείτε), που αναλαμβάνει κια δίνει σε άπορεςς οικογένειες και άστεγους ότι έχουν άνάγκη! Είναι ανοιχτά Τρίτη και Πέμπτη 11-2 το πρωί.Μαζέψαμε κι εμείς από τη δουλέιά δεκάδες σακούλες με πράγματα και επειδή δεν μπορούσαμε να τα πάμε ήρθε από την ARSIS ένας κύριος και τα πήρε!!!!! αισθανθήκαμε υπέροχα!!! καταπληκτική προσφορά ειδικά για τις ημέρες που διανύουμε!!

επίσης εάν θέλετε, μπορέιτε να τα πάτε μόνοι σας οποιαδήποτε στιγμή. Το κατάστημα με τα παπούτσια δίπλα ανοίγει την αποθήκη και σας εξυπηρετεί!!!! ΈΜΑΘΑ ότι το Χαμόγελο του παιδιού κάποιες φορές που έχει πολλά ρούχα τα δίνει εκεί!

Έχει δώσει στην ΑΡΣΙΣ κανείς από σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...