Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

ποτε αρχισαν τα πρωτα συμτωματα εγκυμοσυνης


Recommended Posts

Κοριτσάκια γεια σας μου αρέσει να ανοίγουμε τέτοια θέματα αλήθεια ποτε ξεκίνησαν για σας τα πρωτα συμπτώματα εγκυμοσύνης και ποια ηταν αυτά;;;;;;;;;;: :tongue:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 εβδομαδων και πηγα και πηρα απευθειας τεστ γιατι μου ηρθε αναγουλα πανω απο το αγαπημενο μου φαγητο:P:p:p λεω δε μπορει κατι παιζει εδω .....και επαιξε την υπεροχη κορακλα μου;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ νά σου ζησει το αστέρι σου :-) :-) :-) :-) :-) :-) !!!!!!! Εγω περιμένω περίοδο 8 άλλα αισθάνομαι λίγο διαφορετικά ήρθα σε επαφη 19/8 και μετα απο λιγες μέρες είχα τσιμπήματα και μέχρι τώρα 37.2 κάθε απόγευμα,πριξιμο και πονους περιοδου απο λιγο καθε μερα θέλω να είμαι εγκυος άλλα φοβάμαι γιατί πριν ενα χρονο γεννησα τα οικονομικά περίεργα και ΚΙΛΑ οι δικοί μου σίγουρα δεν θα χαρούν με την ιδεα :-( :sad: :-(


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αχ νά σου ζησει το αστέρι σου :-) :-) :-) :-) :-) :-) !!!!!!! Εγω περιμένω περίοδο 8 άλλα αισθάνομαι λίγο διαφορετικά ήρθα σε επαφη 19/8 και μετα απο λιγες μέρες είχα τσιμπήματα και μέχρι τώρα 37.2 κάθε απόγευμα,πριξιμο και πονους περιοδου απο λιγο καθε μερα θέλω να είμαι εγκυος άλλα φοβάμαι γιατί πριν ενα χρονο γεννησα τα οικονομικά περίεργα και ΚΙΛΑ οι δικοί μου σίγουρα δεν θα χαρούν με την ιδεα :-( :sad: :-(

αχχχχ τι μου λες τωρα:( θελω και εγω πολυ εντονα να χαρισω αδερφακι στην μικρη μου αλλα τα οικονομικα δεν το επιτρεπουνε;););) ειμαστε και οι δυο ανεργοι αστα να πανε...ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος αφου το τηεσ και αν υπαρχει εστω και μια δουλιτσα τοτε ολα καλα:P οσο για τα κιλα θα τα χασεισ ολα μαζι::D:D:D και γιατι να μην χαρουν με την ιδεα:confused::confused::confused:παιδι θα φερεισ στο κοσμο οτι πιο ιερο.καταλαβαινω τισ δυσκολιεσ αλλα υπαρχουν και χειροτερα απο οτι βλεπεις...εγω παιρνω δυναμη τεραστια απο το παιδι μου και δεν με νοιαζει τιποτε αλλο ........πραγματικα ομως;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Πόλυ για την συμπαραστάτη και για ολά ο άντρας μου δουλεύει για 600 ευρώ της προ αλλες είπα στην αδερφή μου απ εξω απ εξω οτι μπορεί και να είμαι εγκυος και μου είπε πω ελπίζω να μην είσαι τώρα γιατί δεν θα τα καταφέρεται και ο μπαμπάς και η μαμά θα θυμωσουν και στεναχωρεθηκα που μου το ειπε αυτο θελω μια φορα να γινει αυτο που βλεπω στα εργα που το ανακοινωνουν και κανουν ολοι σαν τρελοι :rolleyes: η επαφη εγίνε δεκαεννέα Αυγούστου μας έσπασε το προφυλακτικό :oops: γι αυτό και γνωρίζω την ημερομηνία δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να χαρώ και δεν με αφήνουν :-( δυο παιδιά;;;;;; μονο που το σκέφτομαι δακρυζω πεθαίνω χαιρομαι ολά μάζι τα ευχάριστα συναισθήματα :D άλλα δεν θέλω να ξεφισανε όταν τους το πω γιατί τους ξέρω να σου ζησει το παιδάκι σου με υγεια και μια καλη τύχη :D μην νομίζεις και ο άντρας μου άνεργος ηταν για καποιο καιρο και ξέρω πως ειναι εύχομαι μια καλη δουλεια γρήγορα κουκλιτσα μουυυυυυυυ


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!να σας πω και εγω τον πονο μου!αυτο τον μηνα εκανα προσπαθειες με τον αντρα μου για μωρακι.γενικοτερα δεν εχω σταθερο κυκλο λογο πολυκυστικων.στισ 18 περιμενω να μου ερθει.εδω και 5 μερες εχω εντονο και μονιμο πονο στο στηθος(ενω καθε μηνα με ποναει λιγο 3-4 μερες νωριτερα),καποιοες ενοχλησεις χαμηλα και καποιες φορες βαρος στο στομαχι.εκανα εχθες χοριακη γιατι δεν αντεχα αλλα τιποτα.ηταν πολυ νωρισ να δειξει?(10 μερες νωριτερα).

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι :D κοιτά μπορεί και να είσαι άλλα θα σου πω το σπαστικο γιατί έτσι πρεπει...είναι Πόλυ πολύ νωρίς ακόμα θα σου πω Εγω που κατάλαβα οτι είναι έγκυος οτάν εκανα ερωτα μετα τον οργασμό είχα φοβερό πόνο χαμηλά στις σάλπιγγες τυληγομουν για λίγο και μετα πέρναγε ειχα νεύρα και ένοιωθα να κουνιουνται τα έντερα μου που και που σας και άσχημη γεύση αλλά όχι αυτό το είχα μετα το τεστ οπώς και να έχει ελπίζω να βοηθησα μην ανυσηχεις θα σου κάνουμε παρέα μέχρι να κανεις τεστ άλλα μετα την καθηστερηση το τεστ:D


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες!!! Να σας πώ τον καημό μου γιατί θα σκάσω!!!Είμαστε στην πρώτη προσπάθεια και εμείς είμαι και εγώ άνεργη και άστα να πάνε. Ήθελα πολύ καιρό μωράκι αλλά συνέχεια το αναβάλλαμε λόγω οικονομικών. Δεν άντεχα όμως άλλο. Το κακό είναι ότι περίμανα πολύ καιρό και τώρα δεν έχω καθόλου υπομονή.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε μέρα παρα μέρα επαφές, αλλά δεν έχω πολύ σταθερό κύκλο και δεν ξέρω πότε έχω ωορρηξία. Περιμένω να αδιαθετήσω απο 12 έως 15 του μηνός:shock::shock:. Μέχρι σήμερα δεν είχα τα κλασικά συμπτώματα που είχα όταν ήταν να αδιαθετήσω και χαιρώμουν λιγάκι. Μόνο το στήθος μου είχε πρηστεί αλλά λίγο σε σχέση με άλλες φορές και ξύπναγα το βράδυ για τουαλέτα που δεν το'χω ξανακάνει. Σήμερα όμως σηκώθηκα και το στήθος μου δεν με ενοχλεί όπως τις άλλες μέρες και πολύ φοβάμαι οτι θα αδιαθετήσω....:(


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιγο υπομονή γλυκεία μου αν εχεις υγρά και λιγο ανεβασμενη θερμοκρασια που ειναι η λεγομενη ωορηξια(γόνιμες μερες)κάν το ξανα με τον άντρα σου στο λέω γιατί όταν δεν εχούμε σταθερό κυκλο κάπως έτσι βρίσκεις τις γόνιμες μέρες σου εύχομαι τα καλυτερα:D:D:D


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Εγω το μόνο "σύμπτωμα" πριν την καθυστέρηση, ηταν που δεν ήθελα να φάω σοκολάτα! Να εξηγήσω τι εννοώ. Κάθε μήνα (για 12 χρόνια που έχω περίοδο) έτρωγα τουλάχιστον 2 σοκολάτες μια με δυο μέρες πριν την περίοδο. Τον Φεβρουάριο ήταν ο μοναδικός μήνας που δεν ήθελα καθόλου να φάω σοκολάτα, δεν τραβούσε καθόλου! Απο εκεί κατάλαβα οτι κάτι τρέχει και έκανα τεστ και είχε βγει θετικο! Τωρα περιμένω το αγόρι μου!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σωστο παντα θέλουμε σοκολάτα στην περίοδο ναι και εμένα θα μου έμπαιναν υποψίες με αυτό :tongue::tongue::tongue:μιαμ μιαμ


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...