Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

φραγκιδης γυναικολογος


ΚΙΤΣΑ

Recommended Posts

γειας σας σε ολους μενω στο πολυκαστρο κιλκις εδω κ 3 μηνες ,κ δεν γνωριζω καποιον καλο γυναικολογο μου ειπαν για τιν κυριο φραγκιδη στο κιλκις ,μηπως τον γνωριζει καποια απο σας ?ειναι καλος? παρακαλω εαν γνωριζεται κατι στειλτε μου e-mail [email protected] ευχαριστω εκ των προτερων . φιλικα κιτσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Κιτσα,πριν 28 μερες γεννησα με καισαρικη τομη ενα κοριτσακι.Γυναικολογος μου ηταν ο κ.Φραγγιδης.Ουτε εγω καταγομαι απο το Κιλκις και μου τον ειχαν συστησει.Εγω προσωπικα εμεινα ευχαριστημενη οποτε χρειαζομουν κατι επερνα τηλ. και αν δεν απαντουσε με επερνε πισω.Στην κλινικη ερχοταν καθε μερα και με εβλεπε.Σαν ανθρωπος ειναι ευχαριστος και συζητησιμος.Ως επιστημονας για μενα ειναι πολυ καλος αφου γεννησα ενα υγιεστατο κοριτσακι.....

Αλλα αυτα ειναι προσωπικες αποψεις.......Απο καποιους ακουσα και καποια αρνητικα τα οποια εγω προσωπικα δεν τα διαπιστωσα

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
koritsia geia sas eimai apo thessaloniki k pira tin apofasi na paw na gennisw sto kilkis ginaikologos mou einai o Michel saant einai dieuthidis sto maieutiko tmima sto nosokomeio kilkis.xerei kamia sas tipota?.......?euxaristw!

ΕΡΜΙΟΝΑΚΙ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΚΙΛΚΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα.Θα ηθελα να πω οτι εγω κατοικω εδω κ 3 χρονια στο Κιλκις κ οντως το νοσοκομειο της πολης δεν ειναι κ πολυ καλοφημησμενο απο ντοπιους που γνωριζω.μονο το ορθοπεδικο τους αξιζει κ το γνωριζω επειδη νοσηλευτηκε κ ο κουνιαδος μου για κατι αρκετα σοβαρο.Εγω καταγομαι απο γιαννιτσα,πολυ κοντα στο Κιλκις κ θα πηγαινω εκει οταν με το καλο μεινω εγκυος που ξερω κ τους γιατρους.Διαφορετικα θα σου προτεινα στη Θεσσαλονικη που εχεις κ περισσοτερες επιλογες κ στα δημοσια νοσοκομεια αν δεν μπορεις σε ιδιωτικα.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

wx twra koritsia den xerw ti na kanw....alloi lene oti kala einai na se xegenisei autos pu se parakolouthouse se oloi tin diarkeia tis kihshs,k oti den paizei rolo to pou.To provlima einai oti o kos. Michaei saant einai dieuthintis sto kilkis k den mporei na me xegenisei thessaloniki...tha skasw den xerw ti na kanw,eimai k ston mina mou oxi tipota allo prepei na parw mia apofasi.oso gia idiotiko maieutirio wste na ton parw mazi mou den paizei...euxaristw k pali gia tin grigori antapokrisi sas opoiadipote alli pliroforia exete tha mou itan xrisimi...

Link to comment
Share on other sites

Ερμιονακι μου γλυκο γεια σου κ παλι.Δεν θελω να αγχωθεις κ να γεννησεις νωριτερα εξαιτιας μας...:-D Συμφωνω σχετικα με το να σε ξεγεννησει αυτος που σε παρακολουθει απο την αρχη.Απο την στιγμη που ειναι ο ιδανικος για σενα δεν υπαρχει λογος να αλλαξεις γιατρο εξαιτιας του νοσοκομειου. Εγω αυτο που σου ειπα αφορα αποκλειστηκα για τον χωρο,αλλα αν ο γιατρος σου ειναι καλος δεν παιζει κ τοσο μεγαλο ρολο το που θα γινει η γεννα.Ο γιατρος παιζει τον μεγαλυτερο ρολο. Εγω προσωπικα για μενα το αποκλειω απο τωρα για το κιλκις,κ αυτο γιατι εχω την ευκαιρια κ την δυνατοτητα να γεννησω στην πολη μου που ειναι πολυ κοντα 'η μπορει κ στην θεσσαλονικη. Αντε με το καλο να ερθει το μωρουλινι σου κ ολα να πανε καλα.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Εγω παρα πολυ ευχαριστημενη εμεινα απο τον κ Τριανταφυλλιδη ο οποιος δυστυχως εκλεισε το ιατρειο του απο το κιλκις κ κρατησε μονο το αλλο στην θεσσαλονικη γιατι δεν προλαβαινε να κραταει και τα δυο αλλα δουλευει και στο ικα Κιλκις για οποια εχει αυτου του τυπου την ασφαλιση.Εγω επειδη δεν εχω ασφαλιση ΙΚΑ και μου ειναι ταλαιπωρια να πηγαινω θεσσσαλονικη πηγαινω πλεον στην Σαριδου Νινα στο Σαλατς ειναι πανω απο το φροντηστηριο Τοκατλιδου απεναντι απο το 1ο Ενιαιο Λυκειο παρα πολυ καλη ευγενικη υπεραναλυτικη μου εξηγησε τα παντα δεν μου αφησε ουτε μια απορια..δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερος/η γιατρος απο την ιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Το μόνο που εχω να πω για τον κύριο Φραγκιδη ειναι μονο τα καλυτερα και ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ γιατι ειχα μια πολυ επικυνδινη εγκυμοσινη και ηταν παντα διπλα μου και το μωρακι μου κινδυνεψε πολλες φορες οπως και εγω αλλα με τις σωστες διαγνωσεις που εκανε και τη σωστη αντιμετοπιση τωρα ειμαστε και οι δυο καλα.

Δεν τον αλλαζω και ερχομαι απο αλλου για αυτον δεν ειμαι απο Κιλκις.

Ειναι τρομερος ανθρωπος και επιστημονας σε ολα επεσε μεσα.

Επεσα στο θέμα ψαχνοντας για κατι αλλο και ήθελα να ενημερώσω.


,0ut5c3ijl.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!! Εγώ προσωπικά περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και όσο και αν σας κάνει εντύπωση έρχομαι από Θεσσαλονίκη στο Κιλκίς & ο λόγος που το κάνω είναι ο κύριος Χαραλαμπίδης! Η υπομονή του, η επιμονή του στο θέμα του φυσιολογικού τοκετού, η διάθεση για επεξηγήσεις που δίνει όποτε & αν του ζητηθούν με κάνουν να του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη!!! Σημείωνω πως ο κ. Χαραλαμπίδης με ξεγέννησε και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη & παρά τις όποιες δυσκολίες (που ήταν αρκετές) γέννησα φυσιολογικά :D Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!! Εγώ προσωπικά περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και όσο και αν σας κάνει εντύπωση έρχομαι από Θεσσαλονίκη στο Κιλκίς & ο λόγος που το κάνω είναι ο κύριος Χαραλαμπίδης! Η υπομονή του, η επιμονή του στο θέμα του φυσιολογικού τοκετού, η διάθεση για επεξηγήσεις που δίνει όποτε & αν του ζητηθούν με κάνουν να του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη!!! Σημείωνω πως ο κ. Χαραλαμπίδης με ξεγέννησε και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη & παρά τις όποιες δυσκολίες (που ήταν αρκετές) γέννησα φυσιολογικά :D Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!

ALEX 5 Καλημέρα,θέλω να σε ρωτήσω ο κ.Χαραλαμπίδης που ξεγεννάει ;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...