Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Άνω Ηλιούπολη - Θεσσαλονλικη


Τουριστρια

Recommended Posts

Καλημέρα σας !! Εγω ειμαι καινούρια στο φόρουμ και ακομη δεν ειμαι μαμα.. Παντρεμένη μερικούς μήνες και προσπαθούμε για μωράκι! Διαβάζω καιρό το forum σας βλεπω τις ανυσηχίες σας και τις συμβουλές που δίνετε η μια στην άλλη! Σήμερα αποφάσισα να κάνω εναν λογαριασμό, μπήκα και να με! Συστήθηκα!:D Ελπίζω σύντομα να λέμε και για το δικό μου μπεμπέ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου τουριστρια καλως ηρθες και εγω το διαβαζα πολυ καιρο και αποφασισα να γραφτω πριν λιγες μερες σου ευχομαι γρηγορα να εχεις τα νεα που περιμενεις και σαν μαμα ενος μωρου 6 μηνων σου λεω οτι δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να βλεπεις το μωρο σου να γελαει

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες τουριστρια αλλα αφου αποφασισες να μπεις και συ στο club των μαμαδων θα πρεπει να αλλαξεις ονομα(χι,χι,χι)σε κατι πιο μονιμο...ευχομαι να ακουσεις τα χαρμοσυνα νεα συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !! Εγω ειμαι καινούρια στο φόρουμ και ακομη δεν ειμαι μαμα.. Παντρεμένη μερικούς μήνες και προσπαθούμε για μωράκι! Διαβάζω καιρό το forum σας βλεπω τις ανυσηχίες σας και τις συμβουλές που δίνετε η μια στην άλλη! Σήμερα αποφάσισα να κάνω εναν λογαριασμό, μπήκα και να με! Συστήθηκα!:D Ελπίζω σύντομα να λέμε και για το δικό μου μπεμπέ!!

Να σου ευχηθώ και εγώ πολύ σύντομα να μιλάμε για την εγκυμοσύνη και για το μωράκι σου.

Εγώ είμαι απο Έυοσμο..........


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εαν ειναι να γίνω μανούλα αλλαζω το ονομα μου σε οτιδήποτε άλλο ... Νατασα απο το στομα σου και στου θυεου τ' αυτι!Pink panther ειμαι σιγουρη οτι δεν υπαρχει κατι πιο ομορφο απο αυτο.... ειμαι τοσο ανυπομονη να ζησω την καθε μερα της εγκυοσυνης μου αλλα και της ζωης του μωρου μου.. στεναχωριεμε τοσο που αργει :(

Εσεις εχετε ολες μπεμπε; - Ελπίζω να μην ειμαι ημικρότερη της παρεας!

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι να γίνω μανούλα αλλαζω το ονομα μου σε οτιδήποτε άλλο ... Νατασα απο το στομα σου και στου θυεου τ' αυτι!Pink panther ειμαι σιγουρη οτι δεν υπαρχει κατι πιο ομορφο απο αυτο.... ειμαι τοσο ανυπομονη να ζησω την καθε μερα της εγκυοσυνης μου αλλα και της ζωης του μωρου μου.. στεναχωριεμε τοσο που αργει :(

Εσεις εχετε ολες μπεμπε; - Ελπίζω να μην ειμαι ημικρότερη της παρεας!

Εγώ έχω 3 αγοράκια..................... και θα χαιρόμουν πολύ αν είμουν η μικρότερη.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...