Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Για Babylino εχω καιρο να δω προσφορα.

Εχουμε κατι υποψιν?

Καλησπέρα, σήμερα πήρα τηλ στο Σκλαβενίτη στο Χαιδάρι και μου είπαν οτι έχουν μέχρι το Σάββατο τις μεγάλες συσκευασίες -4 ευρω στίκερ κ τις μικρές -2,5 αύριο θα πάω για επιβεβαίωση κ θα σας πω σίγουρα


eNortjKzUjI0trQ0M1CyBlwwFasC2Q,,88.png
Link to comment
Share on other sites

Για τα libero carrefour: εννοεί 40% εκπτωση στο καθένα, αρκεί να πάρεις 2 συσκευασίες.

Ξέρει κανείς αν έχει κάπου προσφορά σε pampers ?

Ο Βερόπουλος μόνο το Σάββατο 10/3 θα έχει όλες τις πάνες Pampers baby dry -20%

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

οσων αφορα τις πανες Babylino πηρα τηλ. την εταιρια με ενημερωσαν οτι δεν τρεχει καποια προσφορα στα σουπερμαρκετ. Τηλ. στο σκλαβενιτη καλλιθεα το ιδιο, τι να πω μπορει στο καταστημα Χα'ι'δαριου να εχουν μεινει απο το Φεβρουριο πακετα με στικερ.

Κριμα κ χαρηκα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πηγε ο αντρας μου σημερα στο σκλαβενιτη χαιδαρι,εχει προωθητρια κ δινει κουπονι με μεγαλη ημερ.ληξης -4 ευρω η μεγαλη κ -2,5 η μικρη δεν εχει στικερ λαθος μου ειπαν στο τηλεφωνο.11,30 βγαινει η μεγαλη κ 4,7 νομιζω η μικρη.


eNortjKzUjI0trQ0M1CyBlwwFasC2Q,,88.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα στο μαρινοπουλο στο κορωπι μου παιρνουν πάντα τα κουπόνια. ρώτησα το σάββατο την κοπέλα στο ταμείο για αυτό το θέμα και μου είπε ότι όταν η έκπτωση γίνεται στο τέλος με την κερδοκάρτα το σύστημα το περνάει το κουπόνι. αλλα και όταν δεν το περναει έχουν πλέον ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ να ακυρώνουν την έκπτωση να περνανε το κουπόνι και αφού πληρώσεις να κόψουν για το ποσό της εκπτωσης πιστωτικό και να επιστρέψουν τα χρήματα επιτόπου.Απλά πολύ υπάλληλοι δεν το λένε γιατι είναι μια διαδικασία. Οπότε αν σας πουν δεν γίνεται ρωτήστε τους και πείτε ότι σας είπαν σε άλλο κατάστημα ότι υπάρχει σχετικη εντολή απο τα ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια στο μαρινοπουλο τα pampers baby dry Νο4 12,60? μεχρι 24/03, καλη ευκαιρια κ εαν δεχονται κ κουπονια ουυυυυυυυυυυυυ θα κανω παρτι, χαχαχαχα

ειναι μονο για το ν4 η και για τα αλλα νουμερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...