Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΑΧΧΧΧΧΧ ΘΑ ΜΕ ΔΩΣΕΙΣ ΞΥΛΟ???????? Μ΄ΑΡΕΣΕΙ!!!!:tongue::tongue:

Κι εμενα ειναι κατα των φαρμακων αλλα μεχρι ενος οριου φιλεναδα!!!!

Βάλε την φόρμα που λέει η Τζές να φαίνεται καλά το κωλαράκι να τις φάς εκεί! Θα περάσω πρώτα απο την έκθεση που έλεγε η προσπ να πάρω ένα μαστίγιο και μετά θα το χαρίσω στον αντώνη για να ΣΕ αρέσει ακόμα περισσότερο...:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στην αυχενική δεν ήταν ορατό το ρινικό οστό (1ο στοιχείο), οι βιοχημικές ήταν 1:30.000 και μου είπε να ηρεμήσω, μετά στη β' επιπέδου το ρινικό οστό ήταν μιρκότερο του φυσιολογικού κ μια βαλβίδα στη καρδιά φαινόταν προβληματική και έτσι έκανα άμνιο

Εμένα ο γιατρός μου που είναι και διδάκτορας στο Αριστοτέλειο δεν μου έδωσε να κάνω αυχενική. Και τελικά το μικρότερο οστό και η βαλβίδα τί ήταν ? Λάθος του υπέρηχου? Γίνεται δηλ να βγει με down με πιθανότητα 1:30.000?

Μή μου πείτε τώρα ένα παιδάκι στα τριάντα χιλιάδες! εννοώ υπάρχει ανησυχία με τέτοια πιθανότητα?


Link to comment
Share on other sites

Βάλε την φόρμα που λέει η Τζές να φαίνεται καλά το κωλαράκι να τις φάς εκεί! Θα περάσω πρώτα απο την έκθεση που έλεγε η προσπ να πάρω ένα μαστίγιο και μετά θα το χαρίσω στον αντώνη για να ΣΕ αρέσει ακόμα περισσότερο...:tongue:

Ετσι ...έτσι!!!!!!!! θα ΣΕ χαρίσω κ εγώ το dvd της Ντούβλη να το δεις

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την φόρμα που λέει η Τζές να φαίνεται καλά το κωλαράκι να τις φάς εκεί! Θα περάσω πρώτα απο την έκθεση που έλεγε η προσπ να πάρω ένα μαστίγιο και μετά θα το χαρίσω στον αντώνη για να ΣΕ αρέσει ακόμα περισσότερο...:tongue:

ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΜΑ.

Θα την βαλω ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

Και μην παρεις μονο μαστιγιο.Αφου θα κανεις που θα κανεις τα εξοδα παρε και τιποτε αλλο.

Οσο για το dvd κυρια Τζεσσ δεν το χρειαζομαστε....Ειμαι ΝΤΟΥΒΛΗ kκαι απο μονη μου!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου που είναι και διδάκτορας στο Αριστοτέλειο δεν μου έδωσε να κάνω αυχενική. Και τελικά το μικρότερο οστό και η βαλβίδα τί ήταν ? Λάθος του υπέρηχου? Γίνεται δηλ να βγει με down με πιθανότητα 1:30.000?

Μή μου πείτε τώρα ένα παιδάκι στα τριάντα χιλιάδες! εννοώ υπάρχει ανησυχία με τέτοια πιθανότητα?

Το μικρότερο οστό αφορούσε τελικά τη μορφολογια της μύτης όπως κ έγινε έχει μύτη γαλλική κ μινιόν, η βαλβίδα μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης διορθώθηκε. Η πιθανότητα 1:30000 είναι πολύ μικρή αλλά έχω διαβάσει πως δεν μπορούμε να βασιζόμαστε στις βιοχημικές τόσο πολύ όσο στα υπερηχογραφικά ευρήματα.

Πάντως στην Αμερική τείνουν να εντάξουν την άμνιο σε μόνιμη εξέταση αφού βάσει ερευνών γεννιόντουσαν πολλά μωρά με διάφορα σύνδρομα από μητέρες κατω των 30 ετών. Εγώ που έκανα άμνιο δεν είχα επιπλοκές μετά κ σου δίνει κ άλλη σιγουριά για το μωρό που κυοφορείς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε άντε που κοροϊδεύετε! Φάτε κανενα καλαμάκι λέω εγώ! Εγώ πάντως πίνω το καφεδάκι μου με το καλαμάκι! Α! Και το Πάσχα μην ξεχάσετε να καλαμίσετε το αρνί!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Κανόνισε να ξεκουνήσεις τον πωπό σου κ να έρθεις να σε δούμε από κοντά γιατί δεν αντέχω τις σχέσεις από απόσταση :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Βρε άντε που κοροϊδεύετε! Φάτε κανενα καλαμάκι λέω εγώ! Εγώ πάντως πίνω το καφεδάκι μου με το καλαμάκι! Α! Και το Πάσχα μην ξεχάσετε να καλαμίσετε το αρνί!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αληθεια θα ΜΕ στειλεις ενα σαντουιτσ με γυρο????????ἍΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

¨Η μια μπουγατσα με τυρι!!!!!!!

ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε να ξεκουνήσεις τον πωπό σου κ να έρθεις να σε δούμε από κοντά γιατί δεν αντέχω τις σχέσεις από απόσταση :tongue:

Πες τα ρε φιλεναδα.Ματια που δεν βλεπονται γρηγορα λησμονιουνται!!!!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αληθεια θα ΜΕ στειλεις ενα σαντουιτσ με γυρο????????ἍΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

¨Η μια μπουγατσα με τυρι!!!!!!!

ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!

Τωρα που λές μπουγάτσα με τυρί ... έφτιξα εχθές μια τυρόπιτα χωρίς φύλλο πολύ νόστιμη

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια θα ΜΕ στειλεις ενα σαντουιτσ με γυρο????????ἍΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

¨Η μια μπουγατσα με τυρι!!!!!!!

ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!

Όχι θα σου στείλω ένα καλαμάκι με γύρο ! να δω πόση ώρα θα ρουφάς μέχρι να καταφέρεις να βάλεις μπουκιά στο στομάχι σου:P:p:p:p:p:tongue:


Link to comment
Share on other sites

καλημερα τσουπρες!!

jesgk

ΟΛΕΣ οι φιλες μου που εχουν δυο παιδια με οποιαδηποτε διαφορα ηλικιας αντιμετωπιζουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο θεμα..μαλιστα προς μεγαλην μου εκπληξη η μια φιλη που συναντησα στο παρτυ του παιδιου της ενω την θεωρουσα τερας ψυχραιμιας και πολυ λογικη στη διαπαιδαγωγηση των παιδιων της κατα τα παρελθοντα ετη, ξαφνικα την επιασα να τσιριζει και να δινει ψιλες στο ενα μικρο που δεν ελεγε να κατσει φρονιμα..

συμπερασμα

ειναι αναποφευκτο να μη σπασουν τα νευρα σου,

οι περισσοτεροι χειροδικουν ασχετα το πως και το ποσο και ασχετα αν νοιωθουν τυψεις η οχι, η αν το κανουν θελημενα η απλα αντιδραστικα

και τελος προσωπικα το καταλαβαινω γιατι ηδη η δικια μου κορη αρχιζει να συμπεριφερεται απολυτα κακομαθημενα (τελευταιες μερες τσιριζει με το παραμικρο οταν δεν περναει το δικο της και εγω κανω ασκησεις ηρεμιας για να μη το βουτηξω και το πεταξω απο το παραθυρο ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ να της λεω ηρεμα και αταραχα οτι δεν επιτρεπεται να φωναζει)

..που να ρθει και κανα δευτερο..:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...