Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσυνη και ιωση


elpiniki1

Recommended Posts

Καλησπερα,

Ειμαι καινουρια στην παρεα σας κ προσπαθω να μαθω το forum.

Ειμαι εγκυος στην 17η εβδομαδα κ δυστυχως,παρολο που προσεχα πολυ, αρρωστησα. Με ταλαιπωρει ενα τρομερο μπουκωμα σε βαθμο που δεν μπορω να αναπνευσω. Μιλησα με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτο μπορω να παρω otrivin.το εχω χρησιμοποιησει 2 μερες. Με ανακουφιζει αλλα δεν με θεραπευει. Ολη αυτη η κατασταση μου προκαλει τρομερο εκνευρισμο κ φυσικα δεν κοιμαμαι καλα τα βραδεια. Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη. Ταλαιπωριεμαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα,

Ειμαι καινουρια στην παρεα σας κ προσπαθω να μαθω το forum.

Ειμαι εγκυος στην 17η εβδομαδα κ δυστυχως,παρολο που προσεχα πολυ, αρρωστησα. Με ταλαιπωρει ενα τρομερο μπουκωμα σε βαθμο που δεν μπορω να αναπνευσω. Μιλησα με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτο μπορω να παρω otrivin.το εχω χρησιμοποιησει 2 μερες. Με ανακουφιζει αλλα δεν με θεραπευει. Ολη αυτη η κατασταση μου προκαλει τρομερο εκνευρισμο κ φυσικα δεν κοιμαμαι καλα τα βραδεια. Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη. Ταλαιπωριεμαι!

Καλησπέρα elpiniki!!!

Τώρα που σου γράφω είμαι αίθουσα αναμονής του ΩΡΥΛΑ για 3ήμερο 4η φορά. Το μπούκωμα με ταλαιπωρεί 2 μήνες τώρα. Ξεκίνησα με κοινό αποσυμφορητικό από μόνη μου χωρίς αποτέλεσμα. Μετα κορτιζονούχο σπρέι με καθοδήγηση των γιατρών φυσικά κι αφού πάλι δεν βελτιώθηκα μου χορήγησε αντιβίωση zinadol.

Πήρα ένα κουτί, βελτιώθηκα κάπως αλλά το μπούκωσα επιμένει.

Πήγαινε λοιπόν τώρα που είναι νωρίς στον ωρυλα να βοηθηθείς γιατί θα υποφέρεις. Τα αντισταμινικά δυστυχώς απαγορεύονται τα οποία δρουν γρήγορα.

Περαστικά κορίτσι μου, είναι βασανιστικό το ξέρω.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...