Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Ανταλλαγή gonal


oly75

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.Ψάχνω επειγόντως να ανταλλάξω μία gonal 900 μονάδων η οποία λήγει τον Απρίλιο του 2016.Αν υπάρχει κάποια κοπέλα η οποία είναι από Θεσσαλονίκη και έχει ξεκινήσει προσπάθειες και θέλει να με βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα.Μου ακύρωσαν για δεύτερη συνεχόμενη φορά τη προσπάθεια λόγω κύστης.Είναι η τρίτη εξωσωματική που θα κάνω και επειδή χρησιμοποιώ σχεδόν όλα τα φάρμακα σε μία προσπάθεια,300 μονάδες καθημερινά για τουλάχιστον 13 μέρες,επειδή δε κάνω πολλά ωοθυλάκια,είναι κρίμα να χάσω τις 900 μονάδες gonal.Αν υπάρχει κάποια κοπέλα που θέλει να κάνει ανταλλαγή θα της ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.Περιμένω μήπως βρεθεί καμιά κοπέλα που να είναι από θεσσαλονίκη και να θέλει να κάνει μαζί μου ανταλλαγή την πένα gonal ή ακόμα και menopur παίρνω και τα δύο τα φάρμακα.Αν κάποια κοπέλα κάνει αυτό το καιρό εξωσωματική και δεν έχει πρόβλημα ας μου στείλει ένα μήνυμα.Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...