Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες από Ξάνθη


AngiCat

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου mefh,

Τώρα το είδα το μήνυμά σου. Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη! Κάποια στιγμή να κανονίσουμε συνάντηση.

Τάνια μου φιλάκια και σε σένα. Με το καλό να έρθουν τα μωρά μας.


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη,μέλλουσες μανούλες συντοπίτισσες!!!Με το καλό να υποδεχθείτε την μεγαλύτερη ευτυχία της ζωής σας και σύντομα να νιώσετε και την ολοκλήρωση που για μένα είναι τα δευτερα παιδάκια!!!!Σας εύχομαι να απολαύσετε τις τελευταίες ημέρες ή και ώρες γιατί μετά είναι λίγο ζόρικα αλλά είναι και απολαυστικά ζόρικα!!

Τόσο καιρό κοιτούσα να δώ αν θα μπεί κάποια κοπέλα αλλά τζίφος!!Και χάρηκα πάρα πολύ που βρήκα 2!!!Και τί συμπτωση να είστε και οι 2 μανούλες Απριλίου!!!!

Ποιοί γιατροί σας παρακολουθούν;;;

Τάνια,δουλεύεις κάπου σαν βρεφονηπιοκόμος;;;

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη,μέλλουσες μανούλες συντοπίτισσες!!!Με το καλό να υποδεχθείτε την μεγαλύτερη ευτυχία της ζωής σας και σύντομα να νιώσετε και την ολοκλήρωση που για μένα είναι τα δευτερα παιδάκια!!!!Σας εύχομαι να απολαύσετε τις τελευταίες ημέρες ή και ώρες γιατί μετά είναι λίγο ζόρικα αλλά είναι και απολαυστικά ζόρικα!!

Τόσο καιρό κοιτούσα να δώ αν θα μπεί κάποια κοπέλα αλλά τζίφος!!Και χάρηκα πάρα πολύ που βρήκα 2!!!Και τί συμπτωση να είστε και οι 2 μανούλες Απριλίου!!!!

Ποιοί γιατροί σας παρακολουθούν;;;

Τάνια,δουλεύεις κάπου σαν βρεφονηπιοκόμος;;;

Χρόνια Πολλά MEfh μου, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Και εγώ για καιρό περίμενα να μπει κάποια μανούλα απο Ξάνθη αλλά τίποτα, μέχρι που βρεθήκαμε με τη Μαρία!Και τώρα βρήκαμε και εσένα:tongue: Εμένα με παρακολουθεί ο Πολυζώης, εσύ ποιον είχες?

Ναι είμαι βρεφονηπιοκόμος και δουλεύω στο δήμο! Εσυ που το ξέρεις??


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με παρακολουθεί ο Πολυζώης αλλά γεννάω αύριο στο νοσοκομείο με καισαρική. Τάνια είσαι διάσημη τελικά!

Α και καλημέρα και Χριστός Ανέστη!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά MEfh μου, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Και εγώ για καιρό περίμενα να μπει κάποια μανούλα απο Ξάνθη αλλά τίποτα, μέχρι που βρεθήκαμε με τη Μαρία!Και τώρα βρήκαμε και εσένα:tongue: Εμένα με παρακολουθεί ο Πολυζώης, εσύ ποιον είχες?

Ναι είμαι βρεφονηπιοκόμος και δουλεύω στο δήμο! Εσυ που το ξέρεις??

Eίδα το προφίλ σου.Και χθες μου ήρθε μια φλασιά!!!Μήπως δούλευες στην Γουλιμάρη;;;Γιατί αν ναι,γνωριζόμαστε!!!!!

Εγώ γέννησα στην Κομοτηνή στην κλινική γιατί έχω τον Μάινα.

Κι εμένα με παρακολουθεί ο Πολυζώης αλλά γεννάω αύριο στο νοσοκομείο με καισαρική. Τάνια είσαι διάσημη τελικά!

Α και καλημέρα και Χριστός Ανέστη!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!Μην αγχώνεσαι καθόλου!!Ολα καλά θα πάνε και σε λίγες ώρες θα κρατάς αγκαλιά τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής σου!!!!Σου εύχομαι ένα γερό μωράκι και σύ να είσαι πάντα γερή να το μεγαλώσεις!!Μ'έναν πόνο που λένε!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Eίδα το προφίλ σου.Και χθες μου ήρθε μια φλασιά!!!Μήπως δούλευες στην Γουλιμάρη;;;Γιατί αν ναι,γνωριζόμαστε!!!!!

Εγώ γέννησα στην Κομοτηνή στην κλινική γιατί έχω τον Μάινα.

Ναι δούλευα στην Μαρία τη χρονιά 2007 - 2008, οπότε γνωριζόμαστε:P

Βρε μικρός που είναι ο κόσμος!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ναι...Και γω στον Μιχαλη παω αλλα θα γεννησω(με το καλο να φτασω μεχρι εκει) Νοσοκομειο η Ξανθη η Αλεξανδρουπολη.

Angicat με το καλο!!!!!!!!Τις καλυτερες ευχες μου!!!

όλες στο Μιχάλη δηλαδή:tongue: το πρώτο σου που το γέννησες?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Νοσοκομειο της Ξανθης.Θελω στην Αλεξανδρουπολη γιατι θελω να εχω και την επιλογη της επισκληριδιου.

Απ οτι βλεπω στις μερες σου εισαι και εσυ..Αντε με το καλο.Που θα πας;;Νοσοκομειο;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...