Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Να παμε Αμερικη???


Recommended Posts

Καλημέρα!!Είμαι καινούργια στο forum και απ΄ότι βλέπω έχει και αρκετές μανούλες του εξωτερικού..Ήθελα τη γνώμη σας για τη μετανάστευση στην Αμερική και συγκεκριμένα στο Queens ή οπουδήποτε αν έχετε εμπειρία...Είναι οι συγγενείς του άντρα μου εκεί αλλά αναρωτιέμαι αν θα είναι τελικά καλύτερα ή τα ίδια..Εγώ είμαι καθηγήτρια αγγλικών και ο άντρας μου οδηγός. Φέτος αναγκάζομαι να μη δουλέψω λόγω εγκυμοσύνης και έτσι με 700 ευρώ ζούμε 2 άνθρωποι και σύντομα και ένας 3ος...Ο άντρας μου θα μπορέσει να δουλέψει εκεί γιατί έχει άκρες αλλά τελικά η ζωή πόσο καλύτερη είναι??Από θέμα οικονομικού πάντα..¨Η θα είναι το ίδιο απλά δεν θα είμαστε στην Ελλάδα??Sorry αν σας κούρασα είμαι πολύ προβληματισμένη με την κατάσταση που επικρατεί εδώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Έχω φίλη που ζούσε αμερική γιατί ήταν ελληνοαμερικανίδα, Queens;;; εκεί ζουν περισσότερο αφροαμερικάνοι.....οι περισσότεροι έλληνες είναι στην Astoria, ακόμα και το brooklyn που έμενε η φίλη μου δεν ήταν τόσο καλό. Η φίλη μου δεν είχει παιδί είχε πάει για σπουδές και είχε μείνει αλλά είχε αμερικάνικη υπηκοότητα, ο κόσμος εκεί δουλεύει πολύ σκληρά και δεν εννοείται να μην εργάζεσαι. Τι συγγενείς έχετε;; που θα μείνετε και για πόσο;; ποιος θα σας κάνει τα έξοδα του φαγητού, των μετακινήσεων ;; κλπ.;;; μήπως είναι καλύτερα να πάει ο σύζυγος για ένα εξάμηνο και να σας δει τι τρέχει;;; αλληλεγγύη δεν ξέρω εάν υπάρχει, εκεί ο κόσμος δουλεύει, δουλεύει και πάλι δουλεύει, και μιλάμε για αμερικάνους πάντα....! Η φίλη μου που ήταν και καλομαθημέρνη της έπεσε βαρύ που κάθε φορά που ζητούσε κάποια εξυπηρέτησει της κλείνανε την πόρτα, είναι περισσότερο μια κατάσταση πάρε δώσε.!!! Όσο η μητέρα της ζούσε και έστελνε λάδια, τυριά και πράγματα από ελλάδα, κάτι κάνανε για εκείνη, μόλις κόπηκαν αυτά.....η αδιαφορία ήταν πλήρης. Νομίζω ο μετανάστης είναι μετανάστης όπου και να πάει. Εάν σας ενδιαφέρει μπορείτε να κάνετε μια έρευνα αγοράς και να δείτε τι παίζει;;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...