Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ


Recommended Posts

καλησπέρα

εδώ και κάποιον καιρό, παρατηρώ διάφορα προβλήματα με την εμφάνιση της ιστοσελίδας του parentscafe

1. αγγελίες που οι φωτο τους φαίνονται μόνο κατά το ήμισυ στην οθόνη μου κ πρέπει να σκρολλάρω για τις δω όλες

2. γραμμές εκτός πλαισίου (πριν οι γραμμές αυτές απλά χώριζαν και κοσμούσαν παράλληλα τα τμήματα της σελίδας)

όμως, εδώ και καναδύο μέρες, τα μηνύματα μου εμφανίζονται εκτός της οθόνης, δηλαδή, ενώ μπαίνω σε αυτά κι εμφανίζεται κανονικά το επάνω πλαίσιο, τα καθαυτά μηνύματα είναι εκτοπισμένα προς τα δεξιά χωρίς καν να φαίνεται ο αποστολέας

δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η συσσώρευση προβλημάτων, μα θα ήθελα να ζητήσω την παρέμβαση των ειδικών admin

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, έχω παρατηρήσει συχνά αυτό το φαινόμενο και είδα ότι όταν κάποιος βάλει μία φωτογραφία σε μεγάλο μέγεθος, ξεχειλώνει η σελίδα... δυστυχώς το είχα κάνει και εγώ καταλάθος και το διαπίστωσα... πιστεύω ότι αυτό φταίει, αλλά θα μας πουν και οι admin κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα

πλέον ΔΕΝ μπορώ να διαβάσω τα μυνύματα μου.είναι ΟΛΑ μετατοπισμένα δεξιά και δεν φαίνεται τίποτα...

βρήκαμε λύση σε αυτό????

ευχαριστώ


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα

πλέον ΔΕΝ μπορώ να διαβάσω τα μυνύματα μου.είναι ΟΛΑ μετατοπισμένα δεξιά και δεν φαίνεται τίποτα...

βρήκαμε λύση σε αυτό????

ευχαριστώ

εγω όπως τα περιγραφεις,τα βλεπω με τον internet explorer,όταν ανοιξω όμως την σελιδα με chrome, τα βλεπω όλα καλα..:confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι οπως κ να τα ανοιξω, αλλα αντ' αλλων, το πρωτο που εκανα ηταν να χρησιμοποιησω αλλο φυλλομετρητη...μα δεν βοηθησε

επισης δεν εχω λαβει καμια απαντηση...ενω οταν παραπονεθηκα για τις ροζ 'κρυμενες' διαφημισεις μου απαντησαν αμεσως αλλα φροντισαν και να εννοησουν πως οι ρυθμισεις του google (μου) βλεπουν τι ψαχνουμε και αντιστοιχα διαφημιζουν... κατι που δεν εστεκε καλα, καθως οι διαφημισεις για τις οποιες παραπονεθηκα ηταν 'καμουφλαρισμενες', δηλ εικονες με διαφημισεις για πλαστικες, διαιτες κλπ που μεσα ειχαν κυριες με εγχρωμα εσωρουχα...κ πλουσια προσοντα

παρεπιπτοντως δεν εχω κοιταξει ποτε για διαιτες :P

επισης οι διαφημισεις αυτες εχουν σταματησει εκτοτε...

η νοουσα νοειτω !!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Το πρόβλημα με κάποιες διαφημίσεις που αφορούσαν διαιτες ήταν διαφορετικό,

έχει λυθεί με μια νέα ρύθμιση που έγινε τελευταία - αλλαγή όλου του συστήματος.

Σε σχέση με το οπτικό πρόβλημα μετατώπισης των πεδίων:

Εάν δεν λάβουν οι τεχνικοί μας εικόνες που να δείχνουν το πρόβλημα (με print screen στο εμαιλ administrator(at)parents.org.gr ) δεν θα μπορέσουν να ξέρουν τι είναι αυτό που το προκαλεί.

Είναι σίγουρα κάποιος συνδυασμός λειτουργικού με συγκεκριμένη έκδοση φυλομετρητή ή ίσως κάποιας μεγάλης φωτογραφίας ή μεγάλου τίτλου μηνύματος,

καθώς η πλειοψηφία των αναγνωστών δεν αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα, ειδάλλως θα είχαμε πολύ περισσότερα παράπονα, κάτι που δεν συμβαίνει, ή θα το έβλεπαν και οι συνεργάτες της σελίδας κάτι που επίσης δεν συμβαίνει.

Άρα, το θέμα ειναι κάτι πολύ συγκεκριμένο το οποίο δεν μπορούν να μαντέψουν οι τεχνικοί αλλά χρειάζεται συνεργασία απο πλευράς των μελών που αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα.

Όποιες φορές πάντως έχει παρατηρηθεί "ξεχείλωμα" είχε να κάνει με φράσεις χωρίς κενά δηλαδή

'ανβαλουμεμιαμεγαληφρασηχωριςκενοωςτιτλοσεενανεοθεμαθαξεχειλωσειοληηοθόνηκαταπασαπιθανότητα'

Εάν πχ κάποιος σας στέλνει ενα πμ με τιτλο τέτοιο, ειναι πολυ πιθανό για αυτό να μετατοπίζεται καποιο πεδίο.

Όπως είπαμε, χωρίς να δούμε φωτογραφία δεν μπορούμε να καταλάβουμε ποιά είναι η αιτία, για αυτό παρακαλώ στείλτε τις φωτο screenshots.

Αν βρίσκεστε σε σημείο το οποιο εχει το κουμπί της αναφοράς (κόκκινο τρίγωνο) καντε χρήση αυτού σημειώνοντας "ξεχείλωμα σελίδας απο φωτό ή τίτλο"

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας και την βοήθειά σας στο να βρεθεί το πρόβλημα αυτό και να λυθεί έτσι ώστε να μπορείτε να χρησιμοποιείτε απρόσκοπτα την ιστοσελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Το πρόβλημα με κάποιες διαφημίσεις που αφορούσαν διαιτες ήταν διαφορετικό,

έχει λυθεί με μια νέα ρύθμιση που έγινε τελευταία - αλλαγή όλου του συστήματος.

Σε σχέση με το οπτικό πρόβλημα μετατώπισης των πεδίων:

Εάν δεν λάβουν οι τεχνικοί μας εικόνες που να δείχνουν το πρόβλημα (με print screen στο εμαιλ administrator(at)parents.org.gr ) δεν θα μπορέσουν να ξέρουν τι είναι αυτό που το προκαλεί.

Είναι σίγουρα κάποιος συνδυασμός λειτουργικού με συγκεκριμένη έκδοση φυλομετρητή ή ίσως κάποιας μεγάλης φωτογραφίας ή μεγάλου τίτλου μηνύματος,

καθώς η πλειοψηφία των αναγνωστών δεν αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα, ειδάλλως θα είχαμε πολύ περισσότερα παράπονα, κάτι που δεν συμβαίνει, ή θα το έβλεπαν και οι συνεργάτες της σελίδας κάτι που επίσης δεν συμβαίνει.

Άρα, το θέμα ειναι κάτι πολύ συγκεκριμένο το οποίο δεν μπορούν να μαντέψουν οι τεχνικοί αλλά χρειάζεται συνεργασία απο πλευράς των μελών που αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα.

Όποιες φορές πάντως έχει παρατηρηθεί "ξεχείλωμα" είχε να κάνει με φράσεις χωρίς κενά δηλαδή

'ανβαλουμεμιαμεγαληφρασηχωριςκενοωςτιτλοσεενανεοθεμαθαξεχειλωσειοληηοθόνηκαταπασαπιθανότητα'

Εάν πχ κάποιος σας στέλνει ενα πμ με τιτλο τέτοιο, ειναι πολυ πιθανό για αυτό να μετατοπίζεται καποιο πεδίο.

Όπως είπαμε, χωρίς να δούμε φωτογραφία δεν μπορούμε να καταλάβουμε ποιά είναι η αιτία, για αυτό παρακαλώ στείλτε τις φωτο screenshots.

Αν βρίσκεστε σε σημείο το οποιο εχει το κουμπί της αναφοράς (κόκκινο τρίγωνο) καντε χρήση αυτού σημειώνοντας "ξεχείλωμα σελίδας απο φωτό ή τίτλο"

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας και την βοήθειά σας στο να βρεθεί το πρόβλημα αυτό και να λυθεί έτσι ώστε να μπορείτε να χρησιμοποιείτε απρόσκοπτα την ιστοσελίδα.

καλημέρα,μολις σας εστειλα ένα print screen.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...