Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Δεν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος, έχει όριο τα 40.000 ευρώ και γενικά για τη χορήγηση επιδομάτων λαμβάνεται υπόψιν το συνολικό οικογενειακό εισόδημα άσχετα με το αν κάνει χωριστή φορολογική δήλωση το ζευγάρι. Μάλλον δεν ήξερε τι σου έλεγε στο τηλέφωνο. 

      ναι με πήραν τηλέφωνο! όπως τα λες είναι. μάλλον δεν ηξερε η προηγούμενη κοπέλα! 

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβοοοοοοοοο Μαίρη λου μου!!! Τα καλυτερα νεα!!! Δεν φαντάζεσαι τι χαρα μας έδωσες!!! Να ειναι παντα γέρος και τυχερός ο γιγαντακος σου!!! Επιτέλους θα ευχαριστηθειτε αγκαλιτσες!!!:D:D:D:D


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητηριααααααααααα :P

σας ευχομαι απειρες στιγμες ευτυχιας,χαρας,συγκινησης

να ειναι παντα γερος και δυνατος.

μην αφησεις δευτερολεπτο να παει χαμενο γιατι ο χρονος περναει τοσοοοοο ματοσο γρηγορα και θα μεγαλωσει χωρις να το καταλαβεις.και τοτε θα τον παρακαλας εσυ για αγκαλιες.καντο τωρα καθε στιγμη και καθε δευτερολεπτο.

μη μας ξεχνας.οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σας.


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε ολες σας που μου δειχνετε οτι πραγματικά χαιροσαστε για μας. Οση αγαπη δινατε ως τωρα; σας την ανταποδίδω! !

Εχουμε λιγο αστατο προγραμμα. Ειναι ζωηρος ο μαγκακος. Ελπίζω να στρωσει στην πορεια! Πολλα φιλισ θα μπαινω οταβ μπορω να σας λεω!

Link to comment
Share on other sites

Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε ολες σας που μου δειχνετε οτι πραγματικά χαιροσαστε για μας. Οση αγαπη δινατε ως τωρα; σας την ανταποδίδω! !

Εχουμε λιγο αστατο προγραμμα. Ειναι ζωηρος ο μαγκακος. Ελπίζω να στρωσει στην πορεια! Πολλα φιλισ θα μπαινω οταβ μπορω να σας λεω!

Τι καλα!!!! Ξεζουμισε τον τον γλυκουλη!!!!!

Δεν πειραζει που ειναι ζωηρος ισα ισα!!!

Ναι, να μπαινεις να μας λες!!!! Φιλακια και καλες αγκαλιτσες!!!!!!!!!!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλη σας ημερα κοριτσια. Σε γενικες γραμμες ναι αλλα λογω το οτι εχουνε ΓΟΠ ειμαστε γκρινιαρηδες λιγο. Το αγορι μου το καλο. Ακόμα ψαχνομαστε πάντως . Που θς παει θα συγχρονιστουμε!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι εδω!!!! γοπ ε;; ειναι δυσκολο αλλα πολλα μωρακια εχουν;; μηπως πρεπει να αλλαξετε και γαλα;; δεν εχω εμπειρια απλα μια σκεψη εκανα, δεν ξερω αν ισχυει;;;

θα βρειτε ρυθμους!!! αχ!! αυτο το παλικαρακι!!! ζουληξε τον και γεμιστον φιλακια!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Greta μου πως πατε εσεις κοπελα μου??

Κοριτσακι μου εμεις μια ετσι μια λλιως!Με τον μεγαλο ολα αυτα γιατι το μωρουλι μου ειναι πολυ πολυ καλο!

Ο μεγαλος εχει αλλαξει τελειως δεν τον βρισκω πουθενα,εχω χασει το παιδι μου ετσι νοιωθω.Να νοιωθω τοση ζηλεια?Μου φαινεται απιστευτο γιατι με εκεινον ασχολουμαστε ενω με το μωρο μονο οταν κοιμάται ο μεγαλος...Στα κρυφα το φιλαω το μωρο μου αλλα και παλι ο μεγαλος τα ιδια και χειροτερα...Εχω απογοητευτει πολυ με πιανουν κατι κλαμματα ειδικα οταν τον βλεπω να κοιμαται γιατι ταλαιπωρείται η ψυχουλα μου δεν μπορεί να καταλάβει οτι τα αγαπαμε και τα δυο πολυ πολυ :(:(

Anyway σε επρηξα........:oops::oops:


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

mairoula υπομονη θα βρειτε ρυθμους...θελει το χρονο του!!!!! το σημαντικο είναι ότι ειστε σπιτακι σας και όλα θα περασουν!! Greta δυσκολο για ολους σας αλλα τα καημενουλια εχουν συνηθισει να εχουν ολη την προσοχη και μετα πρεπει να τη μοιραστουν...είναι που είναι δυσκολη η ηλικια και δεν μπορει να καταλαβει ότι δεν αλλαξε κατι από πλευρας σου...υπομονη και επιμονη!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...