Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κορίτσια και εγώ 6,5 μήνες έχω να κάνω σεξ... Ο άντρας μου είναι πολύ φοβητσιάρης! Θεό τον έκανα από τα παρακαλέτα, αλλά εκείνος τίποτα! Φοβάται μην πάθει τίποτα η μικρή! Οπότε ninakimou εγώ σίγουρα ξαναέγινα παρθένα!!!

χχιχιχι ετσι ειμασταν στον πρωτο! σεξ καθολου!!!

στο δευτερο μεχρι και τον εκτο εκανα,το ιδιο και τωρα μεχρι 6 μηνων καναμε οχι πολυ συχνα αλλα 1 φορα την εβδομαδα σιγουρα! τωρα ποια δεν θελω δεν νιωθω ανετα Δωσαμε ραντεβου για μετα τα Λοχεια :D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αν εχεις υγεια ποιος ο λογος να μην κανεις σεξ?

Kαι αν εχεις κολικους νεφρα-εντερα λοιμωξεις κ απο την αρχη συσπασεις.....μακριααα και αγαπημενοι... απο πονους ουτε ορεξη εχεις οκ εμεις προσωπικα και για ψυχολογικους λογους δεν ειχαμε ορεξη :(

November Rain πλακα πλακα ξερω ενα ζευγαρι σε 3 μηνες τσουπ η επομενη εγκυμοσυνη ....

oh no nooo δεν ειμαι για τετοια θελω να παρω μεγααααααλη ανασα μετα χαχαχα :)

Kαλα λες τι Οκτωβριο τι Νοεμβριο..... πιασαμε τα σπορακια μας κ ησυχασαμε χαχαχα ο καλος μου λεει ....δλδ επομενη φορα στο επομενο μωρο ε? χαχαχαχα

υγειαααααα


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις υγεια ποιος ο λογος να μην κανεις σεξ?

Kαι αν εχεις κολικους νεφρα-εντερα λοιμωξεις κ απο την αρχη συσπασεις.....μακριααα και αγαπημενοι... απο πονους ουτε ορεξη εχεις οκ εμεις προσωπικα και για ψυχολογικους λογους δεν ειχαμε ορεξη :(

November Rain πλακα πλακα ξερω ενα ζευγαρι σε 3 μηνες τσουπ η επομενη εγκυμοσυνη ....

oh no nooo δεν ειμαι για τετοια θελω να παρω μεγααααααλη ανασα μετα χαχαχα :)

Kαλα λες τι Οκτωβριο τι Νοεμβριο..... πιασαμε τα σπορακια μας κ ησυχασαμε χαχαχα ο καλος μου λεει ....δλδ επομενη φορα στο επομενο μωρο ε? χαχαχαχα

υγειαααααα

Καλημέρα κορίτσια Καλημέρα habibi μου κοίτα και πρόβλημα να μην έχεις είναι κάποιοι άνθρωποι που δεν τους έρχεται όπως ο άντρας μου δεν μπορεί λέει να κάνουμε sex Και να ξέρει ότι μέσα στην κοιλιά μου είναι η κόρη του..Και ο γιατρός από την αρχή της εγκυμοσύνης του έλεγε. Να κάνουμε και αυτός του έλεγε να αλλάξουμε θέμα..Δεν μπορεί ο άνθρωπος και περιμένει για μετά..Και όχι τίποτα άλλο είχαμε και φουλ ερωτική ζωή αλλά τώρα το έχουμε ξεχάσει και οι δύο..Μετά το μωρό όμως


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

σας διαβαζω συνεχεια!!!τωρα μπορεσα να μπω!!

λοιπον και εγω εχω κανει καμπυλη ζαχαρου!!!

οσο για το αλλο.........ασχολιαστο .....ο γιατρος το εχει απαγορευσει απο τους πρωτους μηνες λογω των θεματων που αντιμετωπιζω....!

εχω τη μανουλα μου εδω απο χθες την περιμενα πως και πως.....ηρθε για 3ημερο!

τωρα κανω και μετρησεις για ζαχαρο .....εχω συσπασεις και προσπαθω με την ξαπλα να τις μειωνω.....κοριτσια εμενα μου εδωσε και adalat ειναι για πιεση αλλα η ουσια που περιεχει ειναι για τοκολυση και με βοηθαει αρκετα απλως δε κανει να τα παιρνω συνεχεια....τα παιρνω οταν πιεζομαι αρκετα....

κατα τα αλλα στοχος μου ειναι να μπω στο μηνα μου δηλαδη 16 ιουλιου!!!απο κει κ περα θα ηρεμησω καπως.....αρα ουσιαστικα υπομονη 1μιση μηνα ακομα!!!!!


uAVIp3.png

sWUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ξερω ζευγαρια απο το φιλικο περιβαλλον μου που αρνουνται να πουν οτι εκαναν εξωσωματικη ενω το εχω μαθει απο αλλου.Δεν ειναι ταμπου για μενα κι ουτε αισθανομαι "διαφορετικη"κι ουτε το παιδι μου θα εχει καποια διαφορετικοτητα σε σχεση με οσα γεννηθηκαν απο φυσικη συλληψη.Λογω χαρακτηρα πες,ιδιοσυγκρασιας,δεν ξερω αλλα παντα μου αρεσε η διαφορετικοτητα στους ανθρωπους ειτε αυτη βρισκεται στο μυαλο ειτε στην ιδια τους τη φυση.Εξαλλου ο κουμπαρος μας και μελλοντικος νονος της μπουμπους μας ειναι ομοφυλοφιλος.Πως θα μπορουσα λοιπον να εχω ταμπου και προκατσλυψεις;Δυστυχως ομως η ελληνικη κοινωνια ειναι βαθεια συντηρητικη και πουριτανη.Το παιζουμε προοδευτικοι αλλα μονο σε οτι αφορα στους αλλους.

Στο δικο μου θεμα λοιπον ,ποτε δεν αρνηθηκα τον τροπο που θα αποκτησω παιδι σε οποιον με ρωτησει γιατι απλα ειμαι πολυ περηφανη που δεν λυγισα και δεν εκανα πισω ουτε λεπτο ακομα και μια ατελειωτη νυχτα κατα την οποια γυρισα 3 νοσοκομεια διπλωμενη στην κοιλια απο τους πονους εξαιτιας μιας επιπλοκης κατα την ωοληψια.

Αυτα και συγνωμη για το "ξεσπασμα".

Σιγά που θα ντραπείς! Iσα ισα που εσύ κόπιασες πιο πολύ από τις περισσότερες, μπήκες σε ολοκληρη διαδικασία για να γίνεις μανούλα με τόση επιβάρυνση σε όλους τους τομείς, συναισθηματικά, ψυχολογικά, οικονομικά. Δεν τις καταλαβαίνω αυτές τις προκαταλήψεις μερικών!

Hρωίδες μάνες, εγώ αυτό εχω να πω. Και για σας που κοπιάσατε τόσο πολύ για να έρθει το μωράκι και για εσάς που παλεύετε καθημερινά με συσπάσεις και ακινησία και προβλήματα. Respect


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Eχω κάνει κι εγω καμπύλη. Την τετάρτη θα ξαναπάμε στο γιατρό και έχω μια μικρή αγωνία γιατί την τελευταία φορά οι αντιστάσεις στις μηριαίες αρτηρίες ήταν εκτός ορίων.

Στρίνγκ στην εγκυμοσύνη ε; Πω πω, πώς με ενοχλούν! Bαζω μόνο αν το απαιτεί το outfit:)

Εμείς το σεξ δεν το κόψαμε, αν και κάθε φορά ρωτάω το γιατρό αν μας δίνει το πράσινο φως. Ομως η διάθεση η δική μου έχει πέσει, δεν ειναι όπως πριν την εγκυμοσύνη. Τώρα πλέον είμαστε στο 1-2 φορες την εβδομάδα. Ερώτηση πάνω σε αυτο: εμείς κάνουμε ελεύθερα, λέτε να επηρεάζει το σπέρμα τον τράχηλο;


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Eχω κάνει κι εγω καμπύλη. Την τετάρτη θα ξαναπάμε στο γιατρό και έχω μια μικρή αγωνία γιατί την τελευταία φορά οι αντιστάσεις στις μηριαίες αρτηρίες ήταν εκτός ορίων.

Στρίνγκ στην εγκυμοσύνη ε; Πω πω, πώς με ενοχλούν! Bαζω μόνο αν το απαιτεί το outfit:)

Εμείς το σεξ δεν το κόψαμε, αν και κάθε φορά ρωτάω το γιατρό αν μας δίνει το πράσινο φως. Ομως η διάθεση η δική μου έχει πέσει, δεν ειναι όπως πριν την εγκυμοσύνη. Τώρα πλέον είμαστε στο 1-2 φορες την εβδομάδα. Ερώτηση πάνω σε αυτο: εμείς κάνουμε ελεύθερα, λέτε να επηρεάζει το σπέρμα τον τράχηλο;

Καλημέρα κορίτσι μου εμάς μας είχε πει ο γιατρός να ερχόμαστε σε επαφή ασχέτως αν δεν κάνουμε αλλά μας είχε τονίσει Όχι σπέρμα μέσα Γιατί δημιουργεί συσπάσεις..Μόνο όταν είναι στο τέλος πριν γεννησουμε μπορεί μέσα για να σε βοηθήσει να γεννήσεις πιο εύκολα


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα.Αυριο πρωι η οριστικη μετακομιση και τελος τα περα δωθε.Το πρωι ηρθαν μαστορες για τα αιρ κοντισιον κι αυτη τη στιγμη το σπιτι βρισκεται σε κατασταση εκτακτης αναγκης.Μεσα σ ολα το απογ εχουμε και παρτυ για τη γιορτη του βαφτιστηριου μας.Δεν πειραζει,σημερα εχω ξυπνησει με μια μεγαλη αισιοδοξια.Ποπακι δε ξερω αν θυμασαι,ειχα αναφερει νθα φιλη μου που εχει τρια αγορακια πολυ κοντα σε ηλικιες,πιο κοντα δε γινεται.Μετα απο χρονια προσπαθειων ηταν τυχερη κι επιασε νε την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης διδυμα αγορακια.Αφου τα γεννησε και προσπαθουσαν να μπουν σ ενα ρυθμο καταλαβαινεθ οτι ειναι ξανα εγκυος κι ηρθε και το τριτο αγορακι τους.Επαθαν σοκ,δεν πιστευαν οτι με δυο τρεις επαφες ηρθε μωρακι.Κι αυτη σαν κι εσενα καμαρωνε τρελα για τα διδυμακια της και την τρελγ επιμονη της να γινει μαμα.Κι εμεις με το σεξ την πρωτη φορα ημασταν φοβισμενοι,τη δευτερη ετσι κι ετσι και την τριτη τα δωσαμε ολα.Ευαγγελια μου ειστε γερμανια τωρα?Κροκετ του αφου το χεις ξαναζησει το σεναριο της 36ης εβδ. φανταζομαι οτι εισαι καπως ψυχραιμη ε?Χρυσα μου απολαυσε βοηθεια μανουλας.Εχεις ολη μου την κατανοηση για την κατασταση σου.Η κορουλα σου πως εχει αντιδρασει σ ολο αυτο?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ξερω ζευγαρια απο το φιλικο περιβαλλον μου που αρνουνται να πουν οτι εκαναν εξωσωματικη ενω το εχω μαθει απο αλλου.Δεν ειναι ταμπου για μενα κι ουτε αισθανομαι "διαφορετικη"κι ουτε το παιδι μου θα εχει καποια διαφορετικοτητα σε σχεση με οσα γεννηθηκαν απο φυσικη συλληψη.Λογω χαρακτηρα πες,ιδιοσυγκρασιας,δεν ξερω αλλα παντα μου αρεσε η διαφορετικοτητα στους ανθρωπους ειτε αυτη βρισκεται στο μυαλο ειτε στην ιδια τους τη φυση.Εξαλλου ο κουμπαρος μας και μελλοντικος νονος της μπουμπους μας ειναι ομοφυλοφιλος.Πως θα μπορουσα λοιπον να εχω ταμπου και προκατσλυψεις;Δυστυχως ομως η ελληνικη κοινωνια ειναι βαθεια συντηρητικη και πουριτανη.Το παιζουμε προοδευτικοι αλλα μονο σε οτι αφορα στους αλλους.

Στο δικο μου θεμα λοιπον ,ποτε δεν αρνηθηκα τον τροπο που θα αποκτησω παιδι σε οποιον με ρωτησει γιατι απλα ειμαι πολυ περηφανη που δεν λυγισα και δεν εκανα πισω ουτε λεπτο ακομα και μια ατελειωτη νυχτα κατα την οποια γυρισα 3 νοσοκομεια διπλωμενη στην κοιλια απο τους πονους εξαιτιας μιας επιπλοκης κατα την ωοληψια.

Αυτα και συγνωμη για το "ξεσπασμα".

Μην ζητάς συγγνώμη! Πες τα να αγιάσει το στόμα σου!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι Γιαννης τι Γιαννακης......Εσυ Οκτωβρη του 2014, οι αλλες Νοεμβρη του 2014.Στον μηνα θα κολλησουμε τωρα?Λοιπον στο πινακακι με τις ημερομηνιες που γενναμε,τις αυχενικες και τις β' επιπεδου θα προσθεσουμε και ποιες ειναι παρθενες η' οχι χαχαχα.Για να πρωτοτυπησουμε ρε αδερφε!!!!

ΧΑΧΑΧΑ

post-37166-14825440902704_thumb.jpg


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια Καλημέρα habibi μου κοίτα και πρόβλημα να μην έχεις είναι κάποιοι άνθρωποι που δεν τους έρχεται όπως ο άντρας μου δεν μπορεί λέει να κάνουμε sex Και να ξέρει ότι μέσα στην κοιλιά μου είναι η κόρη του..Και ο γιατρός από την αρχή της εγκυμοσύνης του έλεγε. Να κάνουμε και αυτός του έλεγε να αλλάξουμε θέμα..Δεν μπορεί ο άνθρωπος και περιμένει για μετά..Και όχι τίποτα άλλο είχαμε και φουλ ερωτική ζωή αλλά τώρα το έχουμε ξεχάσει και οι δύο..Μετά το μωρό όμως

Έτσι ακριβώς είναι και ο δικός μου! Νομίζει ότι η μικρή θα βλέπει το... και θα αναρωτιέται τι είναι και γιατί η μαμά κουνιέται ξαφνικά! Εμάς το παιδί μας έχει σούπερ αναπτυγμένο εγκέφαλο και κάνει τέτοιες σκέψεις από έμβρυο!:shock::tongue:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Eχω κάνει κι εγω καμπύλη. Την τετάρτη θα ξαναπάμε στο γιατρό και έχω μια μικρή αγωνία γιατί την τελευταία φορά οι αντιστάσεις στις μηριαίες αρτηρίες ήταν εκτός ορίων.

Στρίνγκ στην εγκυμοσύνη ε; Πω πω, πώς με ενοχλούν! Bαζω μόνο αν το απαιτεί το outfit:)

Εμείς το σεξ δεν το κόψαμε, αν και κάθε φορά ρωτάω το γιατρό αν μας δίνει το πράσινο φως. Ομως η διάθεση η δική μου έχει πέσει, δεν ειναι όπως πριν την εγκυμοσύνη. Τώρα πλέον είμαστε στο 1-2 φορες την εβδομάδα. Ερώτηση πάνω σε αυτο: εμείς κάνουμε ελεύθερα, λέτε να επηρεάζει το σπέρμα τον τράχηλο;

Ο δικός μου γιατρός είπε στον σύζυγο ότι πρέπει να εκσπερματίζει εκτός της μήτρας μου


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα.Αυριο πρωι η οριστικη μετακομιση και τελος τα περα δωθε.Το πρωι ηρθαν μαστορες για τα αιρ κοντισιον κι αυτη τη στιγμη το σπιτι βρισκεται σε κατασταση εκτακτης αναγκης.Μεσα σ ολα το απογ εχουμε και παρτυ για τη γιορτη του βαφτιστηριου μας.Δεν πειραζει,σημερα εχω ξυπνησει με μια μεγαλη αισιοδοξια.Ποπακι δε ξερω αν θυμασαι,ειχα αναφερει νθα φιλη μου που εχει τρια αγορακια πολυ κοντα σε ηλικιες,πιο κοντα δε γινεται.Μετα απο χρονια προσπαθειων ηταν τυχερη κι επιασε νε την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης διδυμα αγορακια.Αφου τα γεννησε και προσπαθουσαν να μπουν σ ενα ρυθμο καταλαβαινεθ οτι ειναι ξανα εγκυος κι ηρθε και το τριτο αγορακι τους.Επαθαν σοκ,δεν πιστευαν οτι με δυο τρεις επαφες ηρθε μωρακι.Κι αυτη σαν κι εσενα καμαρωνε τρελα για τα διδυμακια της και την τρελγ επιμονη της να γινει μαμα.Κι εμεις με το σεξ την πρωτη φορα ημασταν φοβισμενοι,τη δευτερη ετσι κι ετσι και την τριτη τα δωσαμε ολα.Ευαγγελια μου ειστε γερμανια τωρα?Κροκετ του αφου το χεις ξαναζησει το σεναριο της 36ης εβδ. φανταζομαι οτι εισαι καπως ψυχραιμη ε?Χρυσα μου απολαυσε βοηθεια μανουλας.Εχεις ολη μου την κατανοηση για την κατασταση σου.Η κορουλα σου πως εχει αντιδρασει σ ολο αυτο?

Άντε με το καλό να ξεμπερδέυεις και μετά να αρχίσεις να μαζεύεις δυνάμεις για την γέννα και για το μετά!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Αυγούστου 2015

-Marouskaki 2/8 ☺ αγοράκι! Β' επιπέδου

-mom to be 3/8 ☺ αγοράκι!

-Ninakimou 3/8☺ κοριτσάκι! Β' επιπέδου

-lonestar 5/8☺αγοράκι! Β' επιπέδου

-Mάχη84 5/8 ☺ κοριτσάκι! Β' επιπέδου

-Magda18 7/8 ☺αγοράκι! Β' επιπέδου

-Crochetmania 5-8/8 ☺αγοράκι! Β' επιπέδου

-Novemberrain 9/8 ☺ κοριτσάκι! Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-Loveisintheair 9/8 ☺ κοριτσάκι! Β' επιπέδου

-maraki1610 10/8 ☺ αγοράκι!

-Φραουλίτσες 11/8 ☺κοριτσάκι! Β' επιπέδου

-Evangelia_kapa 13/8☺κοριτσάκι!Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-stella27 15/8 ☺αγοράκι! Β' επιπέδου

-Elafi 16/8 ☺κοριτσάκι! Β' επιπέδου

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺αγοράκι! Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-lucy1980 16/8 ☺κοριτσάκι!Β' επιπέδου

-Marianthi27 18/8 ☺ κοριτσάκι!Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-Vagelio 19/8 ☺αγοράκι!

-ARCA 19/8☺κοριτσάκι!

-Popaki k 20/8 ☺κοριτσάκι!Β' επιπέδου

-Meldan 20/8 ☺κοριτσάκι!

-Eirinaki 1981 24/8 ☺κοριτσάκι!

-ΕΛΑΦΙΝΑ 25/8 ☺κοριτσάκι!

-Chrimai 26/8 ☺αγοράκι!Β' επιπέδου

-habibi 26/8 ☺αγοράκι! Β΄επιπέδου

-litsaballet 27/8☺αγοράκι!Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-Aura 27/8 ☺κοριτσάκι!

-AnthiP. 28/8 ☺κοριτσάκι!Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-Joe92 29/8 ☺ αγοράκι!

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

-madata80 30/8 ☺αγοράκι!Β' επιπέδου, Καμπύλη σακχάρου

-audette17 ?/9 ☺κοριτσάκι!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...