Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts

ειχα μεταστατικο καρκινωμα θυλωδες κ εκανα 3 χειργουργεια σε 4 μηνες.στο πρωτο αφαιρεσα αυτο,στο δευτερο εκανα ολικη αφαιρεση κ εχασα την φωνη μου,χρειαστηκε να κανω κ τριτο γιατι δεν με καθαρισαν καλα επαθα οιδημα κ ημουν 3 μερες σε καταστολη στην εντατικη κ τωρα κανω λογοθεραπειες γιατι εχω προβλημα καταποσης ,αναπνοης κ λογου.αν δεν επανελθω θα πρεπει να κανω επεμβαση με λειζερ στις φωνητικες χορδες που εχουν παραλυση.:cry:ελπιζω οτι καποια στιγμη θα τελειωσουν ολα ,μακαρι να ρθει συντομα αυτη η στιγμη γιατι κουραστηκα παρα πολυ.
.ευχαριστω για τις ευχες.θα γραψω νεα μου .
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς kisi και dancer! dancer συγχαρητήρια για τα καλά σου αποτελέσματα! Εύχομαι μόνο τέτοια από δω και πέρα!

dancer και Γεωργία70 καλό κουράγιο! Σύντομα όλα θα είναι παρελθόν!(αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι και για μένα, αλλά... δεν πολυπιάνει). Γεωργία70 το παιδάκι μου σκέφτομαι κι εγώ... Το έχω πνίξει στις αγκαλιές αυτές τις μέρες επειδή φοβάμαι... Κακά τα ψέμματα, δεν είναι ευχάριστα όλα αυτά... αλλά μάλλον έτσι είναι η ζωή. Πρέπει να παλεύουμε (τα λέω για να τ'ακούω). Τα τελευταία χρόνια τα έχουμε φάει στα νοσοκομεία οικογενειακώς και σκέφτομαι ότι πραγματικά δεν αντέχουμε άλλο, αλλά όλο κάτι προκύπτει... Τι να πω... Τώρα μου έχουν πέσει κι αρκετά μαζί κι έχω λίγο πελαγώσει.... Προσπαθώ να κρατηθώ για χάρη της μπέμπας μου, αλλά προς το παρόν μ' έχει καταλάβει το άγχος του χειρουργείου κτλ, μην πάθω κάτι και τι θα γίνει χωρίς εμένα... πολύ μελλόδραμα το ξέρω...

evab με το που άκουσα επιτέλους γνώμη για τον Σακελλαρίου άλλαξα γιατρό :?. Μετά από μέρες αμφιταλάντευσης κι έρευνας για τα οικονομικά κατέληξα στο Γούση γιατί τελικά είναι πολύ πιο οικονομικά στα μετροπόλιταν με την ασφάλειά μου. Μ' έβαλε για Πέμπτη τελευταίο χειρουργείο (12). Σκέφτομαι μήπως είναι κουρασμένος τέτοια ώρα, ότι όταν τον είδα νόμιζα ότι τα δάχτυλα του τρέμουν, και κάτι αρνητικά που έχω ακούσει τελευταία, ότι δεν είναι πολύ προσεκτικός με τους παραθυροειδείς και τρομάζω... αν και στην κατάστασή μου με τρομάζουν τελικά τα πάντα...

Αυτά κορίτσια, μη σας ζαλίζω άλλο.

Ευχαριστώ για την υπομονή και την κατανόηση...

Link to comment
Share on other sites

Cinnamon,παντα απο καπου αντλουμε δυναμη,οταν λεμε οτι δεν μπορουμε αλλο!!Εγω βλεποντας τα παιδια μου ,ελεγα οτι δεν πρεπει να το βαζω κατω και να παλεψω!!Ευχομαι να βρεις και συ δυναμη και κουραγιο απο την μπεμπουλα σου!!Επισης να σκεφτεσαι οτι υπαρχουν πολυ χειροτερες και ανιατες ασθενεις(αυτο μου εδινε επισης δυναμη!!).Θα δεις οτι ολα θα πανε καλα!!:)

Γεωργια70 και despina4321 ,περασατε πολλα,σας ευχομαι ο,τι καλυτερο απο δω και περα!!Περαστικα να ειναι ολα!!:)

Despina4321 και εμενα στο Θεαγενειο με παρακολουθουνε και οταν τους ελεγα οτι δεν αντεχω αλλο απο τους 3 βαρεις υπο-θυρεοειδισμους(Uptake ,ιωδιο,ολοσωμο)που περασα μεσα σ`ενα 1 χρονο και να μου κανουν Thyrogen,μου ελεγαν οτι αντεχω ακομα και οτι αυτες τις κανουν σε καρδιοπαθεις κτλ που εχουν σοβαρα προβληματα υγειας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο μενα.

Παρακολουθω τη σελιδα καθημερινα και εκπλησσομαι απο τη συμμετοχη και τις παρουσιες. Κατανοω την ανθρωπινη αναγκη να μοιραστει κανεις την εμπειρια του, να αναζητησει απαντησεις στα ερωτηματα του και πολυ περισσοτερο να βρει "συνοδοιπορους" οπως χαρακτηριζω εγω την παρεα μας, στην αναβαση του Γολγοθα του.

Ευχομαι η συμμετοχη ολων μας σε αυτο το φορουμ να ειναι αποδοτικη για το συνολο και τον καθενα ξεχωριστα.

Μεσα απο την καρδια μου, καλη δυναμη σε ολους και να ειναι περαστικα!!!!

Πρεπει να σκεφτομαστε οτι η ζωη ..... συνεχιζεται.....................................


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

αυριο το πρωι θα εχω μπει μεσα.με βοηθησατε παρα πολυ ολοι σας κ σας ευχαριστω γιαυτο.νιωθω λιγο πιο ηρεμη(μην πω τελειως γιατι θα σας γελασω κ δεν το θελω χαχα).να τελειωνει κ αυτο αμαν πια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυριο το πρωι θα εχω μπει μεσα.με βοηθησατε παρα πολυ ολοι σας κ σας ευχαριστω γιαυτο.νιωθω λιγο πιο ηρεμη(μην πω τελειως γιατι θα σας γελασω κ δεν το θελω χαχα).να τελειωνει κ αυτο αμαν πια.
:(:|:cry::?;) ειμαι λιγο απ ολα
Link to comment
Share on other sites

αυριο το πρωι θα εχω μπει μεσα.με βοηθησατε παρα πολυ ολοι σας κ σας ευχαριστω γιαυτο.νιωθω λιγο πιο ηρεμη(μην πω τελειως γιατι θα σας γελασω κ δεν το θελω χαχα).να τελειωνει κ αυτο αμαν πια.

Θα τελειωσει Γεωργια μου, και εσυ θα μπαινεις εδω να δωσεις με τη σειρα σου, δυναμη σε αλλα ατομα που θα ερθουν εδω γεματα αγωνια και ανησυχια.

Χαιρομαι που ελαβες βοηθεια απο εμας, τους αγνωστους συνοδοιπορους, και να εισαι σιγουρη πως ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Καλη επιτυχια αυριο και με τα πιο ευχαριστα αποτελεσματα. :P:p:p


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη τη παρέα.

Δεν έχω κάτι καινούριο να πω, αύριο θα πάω στην ενδοκρινολόγο.

Θέλω μόνο να πώ καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά σε όσους πρόκειται να υποβληθούν σε επέμβαση ή ιώδιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΟΝΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΛΟΛΟΥΘΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ Ο ΒΑΙΝΑΣ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΡΕ ΣΥΝΤΑΞΗ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΘΥΡΕΟΕΙΔΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΑ ΚΑΡΚΙΝΙΚΑ ΚΥΤΤΑΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΗΘΟΥΝ.ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΘΥΡΕΟΣΦΑΙΡΙΝΗ;ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ 4.ΙΩΔΙΟ ΠΗΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ 2007 200 ΜΙΛΙΚΙΟΥΡΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Η ΘΥΡΕΟΣΦΑΙΡΙΝΗ ΗΤΑΝ 9,2.ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ 2010 ΗΤΑΝ 4.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ THYRGEN.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και στις καινουργιες τις παρεας που εχουν ταλαιπωρηθει απιστευτα ευχομαι απο καρδιας ενα happy end.

sos οποιος καταλαβαινει ας μου πει βγηκαν οι αιματος και μεχρι να τις δει η ενδοκρινολογος θα παθω

τριιωδοθυρονινη(t3)<30 r.r.τιμες 80-200ng/dl

θυρεοειδοτροπος ορμονη(tsh) 2.64 r.r. 0,27-4.7

ελευθερη θυροξινη(ft4)<0.11 r.r 0.93-1.7ng/dl

θυρεοσφαιρινη (tg) <1 r.r <78ng/ml νεο οριο λειτ/κης ευαισθησιας <1

θυροειδικα αυτοαντισωματα κατα του μικροσωμιακου αντιγονου <5,0 r.r<12iu/ml

αντιθυρεοσφαιρινικα αντισωματα (anti-tg) 3.0 r.r <20iu /ml

βλεπω οτι καποια ειναι πολυ χαμηλα αλλα δεν καταλαβαινω τι γινεται οποιος μπορει να

βοηθησει..........................

υγ:ειχα κοψει το χαπι για 3 μερες πριν τις κανω δεν ξερω αν παιζει ρολο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα... Ζητώ συγγνώμη που εξαφανίστηκα αλλά έτρεχα με τη σχολή κ τσ εργασίες κ τώρα είμαι στη φάση προετοιμασίας.. μπαίνω τη Παρασκευή για το ιώδιο ( στο Μεταξα) κ μου είπαν οτι θα βγω Δευτέρα αλλά απο χθές με ταλαιπωρούν συνέχεια!! Θέλουν κάθε μέρα να είμαι εκεί 8.30!!!! χθες πήγα να πάρω το χαπάκι, σήμερα μου έκαναν τη μέτρηση κ αύριο λεει το σπινθηρογράφημα ( δν έχω βγάλει άκρη αν θα μου κάνουν αύριο μόνο το τοπικό ή κ το ολόσωμο.. θα δείξει αύριο!! ) Πάντως δν καταλαβαίνω γτ δν μας τα έκαναν σήμερα σ όλους κ μας διώχνουν... Τέλος πάντων!! Ακόμα δν μου έχουν δώσει οδηγίες αλλά μου είπαν να πάρω οτι θέλω μαζί μου( εγω φυσικά εκτός απο τα βασικά θα πάρω περιοδικά, ενα παλιο κινητό κ μόνο το mp3 μου ώστε να νιώθω κ εγώ καλά βγαίνοντας απο κει..).

Επίσης μου είπαν οτι επειδή θα κάνει λίγο κρύο να έχω κ λίγο ζεστά ρούχα μαζί μου κ αρκετά γενικότερα γιατι μετά απο κάθε ντουζ καλό θα ήταν να μν φοράω τα ίδια( αυτό μου το είπε μια κοπελίτσα η οποία μπήκε Δευτ'ερα μέσα)

Αυτό που με προβληματίζει είναι οτι δν πίνω πολύ νερό γενικότερα έως ελάχιστα θα έλεγα οπότε ελπίζω να μν μου στερήσει την έξοδο μου τη Δευτέρα αυτό.... Κ προτιμώ να τρωω οοοσο περισσότερο μπορώ ( ελπίζω να μν με πειράξει το χάπι :-( ) γιατί έχω πεινάσει το τελευταίο καιρό με αυτη τη διατροφή κ είμαι ήδη 47 κιλά (ευτυχώς ούτε κιλό ολόκληρο δν έχασα) κ δν μπορώ να χάσω άλλο :-( :-(

Ξέρω ακούγεται λίγο χαζό, θα κάνω οτι μπορώ αλλά θα προσπαθώ να πίνω κ χυμούς πολλούς... Γενικότερα νιώθω μια ατονία αυτή τη βδομάδα κ έχω κ χαμηλή πίεση κ ειδικά τη Κυριακή είχα κ ζαλάδες.. Προσπαθώ να μν με ρίχνουν αυτά γιατί πραγματικά, υπάρχουν άνθρωποι με πιο σοβάρα προβλήματα και δυστυχώς μη αναστρέψιμα.. Εμείς μέσα στην ατυχία μας, πρέπει να ευχαριστούμε το Θεο που μας έδωσε απο την χειρότερη ασθένεια, τη πιο 'καλή' του πλευρά κ πλήρως ιάσιμη πάνω απ όλα!!

Όλα θα είναι περαστικά αρκεί να μν τα βλέπουμε όλα μαύρα γιατί το μυαλό μερικές φορές σκέφτεται τόσο διεστραμμένα που και τα πιο αθώα πράγματα τα κάνει τέρατα..

Κ αυτό το λέω γιατί κ εγώ στη φάση της προετοιμασίας για το ιώδιο έπιασα τον εαυτό μου να παραπονιέμαι οτι είμαι 24 κ οτι όλοι οι φίλοι μου με τέτοιες ζέστες είναι στην παραλία κ κάνουν μπάνιο κ εγώ πρ'επει να κάνω υπομονή γι αυτό το μήνα κ να το περάσω κ αυτό.... κτλ κτλ.. τώρα θέλω να έρθει η Παρασκευή, να μπω να ξεμπερδεύω να συνεχίσω απο εκεί που έμεινα..... ( εννοω απο τσ λιχουδίτσες και απο τα μπάνια γτ δν αξίζει να αφήνουμε οτιδήποτε άλλο πίσω μας μόνο κ μόνο επειδή στο μυαλό μας μπαίνουν άσχημες σκέψεις!!!!!!) Αυτά, δν θέλω ούτε να τ ακούω!!! Ευτυχώς είναι τοσο καλό το φόρουμ, που δν σου αφήνει περιθώρια ψυχολογικής κατάπτωσης γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα!! Θα περιοριστούμε λίγο, θα δεσμευθούμε για ένα διάστημα αλλά θα ξέρουμε όμως οτι η ζωή μας δν κινδυνεύει απο αυτό!! Κ εγώ στενοχωριέμαι που θα είμαι απο απόσταση κ απο την οικογένεια μου, τουσ φίλους μου αλλά και το αγόρι μου όμως θέλω να πιστεύω οτι θα περάσουν οι μέρες..................

Συγγνώμη για την έκθεση αλλά το είχα ανάγκη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα... Ζητώ συγγνώμη που εξαφανίστηκα αλλά έτρεχα με τη σχολή κ τσ εργασίες κ τώρα είμαι στη φάση προετοιμασίας.. μπαίνω τη Παρασκευή για το ιώδιο ( στο Μεταξα) κ μου είπαν οτι θα βγω Δευτέρα αλλά απο χθές με ταλαιπωρούν συνέχεια!! Θέλουν κάθε μέρα να είμαι εκεί 8.30!!!! χθες πήγα να πάρω το χαπάκι, σήμερα μου έκαναν τη μέτρηση κ αύριο λεει το σπινθηρογράφημα ( δν έχω βγάλει άκρη αν θα μου κάνουν αύριο μόνο το τοπικό ή κ το ολόσωμο.. θα δείξει αύριο!! ) Πάντως δν καταλαβαίνω γτ δν μας τα έκαναν σήμερα σ όλους κ μας διώχνουν... Τέλος πάντων!! Ακόμα δν μου έχουν δώσει οδηγίες αλλά μου είπαν να πάρω οτι θέλω μαζί μου( εγω φυσικά εκτός απο τα βασικά θα πάρω περιοδικά, ενα παλιο κινητό κ μόνο το mp3 μου ώστε να νιώθω κ εγώ καλά βγαίνοντας απο κει..).

Επίσης μου είπαν οτι επειδή θα κάνει λίγο κρύο να έχω κ λίγο ζεστά ρούχα μαζί μου κ αρκετά γενικότερα γιατι μετά απο κάθε ντουζ καλό θα ήταν να μν φοράω τα ίδια( αυτό μου το είπε μια κοπελίτσα η οποία μπήκε Δευτ'ερα μέσα)

Αυτό που με προβληματίζει είναι οτι δν πίνω πολύ νερό γενικότερα έως ελάχιστα θα έλεγα οπότε ελπίζω να μν μου στερήσει την έξοδο μου τη Δευτέρα αυτό.... Κ προτιμώ να τρωω οοοσο περισσότερο μπορώ ( ελπίζω να μν με πειράξει το χάπι :-( ) γιατί έχω πεινάσει το τελευταίο καιρό με αυτη τη διατροφή κ είμαι ήδη 47 κιλά (ευτυχώς ούτε κιλό ολόκληρο δν έχασα) κ δν μπορώ να χάσω άλλο :-( :-(

Ξέρω ακούγεται λίγο χαζό, θα κάνω οτι μπορώ αλλά θα προσπαθώ να πίνω κ χυμούς πολλούς... Γενικότερα νιώθω μια ατονία αυτή τη βδομάδα κ έχω κ χαμηλή πίεση κ ειδικά τη Κυριακή είχα κ ζαλάδες.. Προσπαθώ να μν με ρίχνουν αυτά γιατί πραγματικά, υπάρχουν άνθρωποι με πιο σοβάρα προβλήματα και δυστυχώς μη αναστρέψιμα.. Εμείς μέσα στην ατυχία μας, πρέπει να ευχαριστούμε το Θεο που μας έδωσε απο την χειρότερη ασθένεια, τη πιο 'καλή' του πλευρά κ πλήρως ιάσιμη πάνω απ όλα!!

Όλα θα είναι περαστικά αρκεί να μν τα βλέπουμε όλα μαύρα γιατί το μυαλό μερικές φορές σκέφτεται τόσο διεστραμμένα που και τα πιο αθώα πράγματα τα κάνει τέρατα..

Κ αυτό το λέω γιατί κ εγώ στη φάση της προετοιμασίας για το ιώδιο έπιασα τον εαυτό μου να παραπονιέμαι οτι είμαι 24 κ οτι όλοι οι φίλοι μου με τέτοιες ζέστες είναι στην παραλία κ κάνουν μπάνιο κ εγώ πρ'επει να κάνω υπομονή γι αυτό το μήνα κ να το περάσω κ αυτό.... κτλ κτλ.. τώρα θέλω να έρθει η Παρασκευή, να μπω να ξεμπερδεύω να συνεχίσω απο εκεί που έμεινα..... ( εννοω απο τσ λιχουδίτσες και απο τα μπάνια γτ δν αξίζει να αφήνουμε οτιδήποτε άλλο πίσω μας μόνο κ μόνο επειδή στο μυαλό μας μπαίνουν άσχημες σκέψεις!!!!!!) Αυτά, δν θέλω ούτε να τ ακούω!!! Ευτυχώς είναι τοσο καλό το φόρουμ, που δν σου αφήνει περιθώρια ψυχολογικής κατάπτωσης γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα!! Θα περιοριστούμε λίγο, θα δεσμευθούμε για ένα διάστημα αλλά θα ξέρουμε όμως οτι η ζωή μας δν κινδυνεύει απο αυτό!! Κ εγώ στενοχωριέμαι που θα είμαι απο απόσταση κ απο την οικογένεια μου, τουσ φίλους μου αλλά και το αγόρι μου όμως θέλω να πιστεύω οτι θα περάσουν οι μέρες..................

Συγγνώμη για την έκθεση αλλά το είχα ανάγκη!!!!

Καλό κουράγιο μπουμπού! Έχεις δίκιο, είναι χάλια να είσαι 24 και να έχεις πρόβλημα υγείας, το έζησα κι εγώ στα 23 μου που ανακάλυψα ότι έχω χρόνια ασθένεια στα νεφρά και βαριά υπέρταση! Εγώ και τώρα που είμαι 35 νοιώθω πολύ μικρή για να πρέπει να βγάλω το θυροειδή μου και ποιος ξέρει τι θα γίνει μετά και για όλα όσα μου έχουν συμβεί... Και βλέπω πολλούς άλλους να μην έχουν ιδέα από τέτοια άγχη και ταλαιπώριες... Αλλά η ζωή συνεχίζεται (ευτυχώς!) και είναι πραγματικά τόσο όμορφη! Και σίγουρα δεν είναι ευχάριστα όλα αυτά, αλλά βγαίνουμε ζωντανοί κι αρτιμελείς κι αυτό έχει σημασία. Άσε που ωριμάζουμε κιόλας! (με την καλή έννοια, ε;) Και ούτε τα μπανάκια και οι παραλίες θα σου λείψουν, να δεις πόσο θα τα εκτιμήσεις μετά από την περιπέτεια αυτή...

Link to comment
Share on other sites

Konnula και Cinnamon,ποσο δικιο εχετε!!Οντως εκτιμησαμε περισσοτερο ολα τα ωραια της ζωης μετα την σοβαρη περιπετεια της υγειας μας!!Δεν πειραζει αν γκρινιαζουμε λιγο για ολο αυτο που περασαμε η περναμε!!Και ο βαρυς υπο-θ/σμος δημιουργει μια ψιλοκαταθλιψη λογω ελλειψης ορμονων,αλλα ειναι κατι περαστικο(ευτυχως!!).Γι αυτο ειναι αυτο το φορουμ,που μεσα απο την ανωνυμια μας,μπορουμε να βγαλουμε τα εσωψυχα μας σε ατομα που περνανε ακριβως τα ιδια!!Το περιβαλλον μας δεν μπορει να ερθει στη θεση μας να καταλαβει τι ειναι αυτο που περναμε,οσο κι αν εχουν ολοι την καλη αυτη διαθεση!!

Konnula εχεις την ηλικια του γιου μου,ο οποιος ειναι μες στη τρελη χαρα με τις παρεες του και την ανεμελια του και καταλαβαινω απολυτα το παραπονο σου!!Ενα θα σου πω ομως ,οτι ειναι ολα περαστικα και ιασιμα!!Αυτο εχει την μεγαλυτερη σημασια!!!Και επισης οτι υπαρχουν πολυ βαρυτερες ασθενειες απο την δικια μας!!Υπομονη και ολα θα πανε καλα!!:):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...