Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

εξωσωματικη...


meltemaki

Recommended Posts

καλημερα κ καλη εβδομαδα κ απο μενα!

ροδακινουλα ολα καλα? πως τα περασες?

νελη τι κανεις?το σπορακι?

σημερα ειμαι στην 6ημερα του κυκλου κ τελευταια της προκλησης , την πεμπτη εχω γυναικολογο για να δουμε τι καναμε

να ρωτησω κατι ασχετο, δεν ειναι σε αυτο το θεμα αλλα θα σκασω, γιατι καποιοι γυναικολογοι δινουν χαπακια για προκληση αλλες μερες κ οχι ολοι οι γυναικολογοι τις ιδιες μερες?

πχ τωρα εκανα προκληση απο την 2-6 μερα , μια φιλη μου εκανε απο την 3-7 κ μια αλλη απο την 5-9..εχει καμια σημασια???


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπετούλα αυτό είναι σχετικό ο γιατρός κρίνει ανάλογα με τη γυναίκα πότε θα ξεκινήσει την πρόκληση παίζει ρόλο ο κύκλος και γω την 2η μέρα είχα ξεκινήσει την πρόκληση. Μην αγχώνεσαι εμπιστέψου το γιατρό και όλα θα πάνε καλά !!!! Τι φαρμακάκια σου έδωσε εγώ όταν έκανα πρόκληση για σπερματέγχυση μου είχε δώσει κλομιφέν 1 την ημέρα απο την 2η μέχρι την 7η μέρα και μετά πήγα για υπέρηχο την 9η μέρα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

τον εμπιστευομαι ροδακινουλα απολυτα, για την ωρα τουλαχιστον!!

μου εδωσε κλομιφαιν 2 χαπακια την ημερα

κ ακριβως τις ιδιες μερες με εσενα θα ακολουθησω, μονο που δεν θα κανουμε σπερματεγχυση, θα ολοκληρωσω τις προκλησεις (6 κυκλοι) κ αν δεν ερθει το επιθυμητο τοτε ειπαμε να το "τρεξουμε" με σπερματ.μας ειπε οτι λογο ηλικιας μπορουμε να το παμε λιγακι πιο χαλαρα

εσυ τα δικα σου νεα?


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες.

μπετυ σου ευχομαι πριν φυγει ο χρονος να εχεις στην κοιλιτσα ενα σπορακι, κοντα εισαι.

ροδακινουλα η ακατανομαστη ηρθε?

εμεις ειμαστε καλα λεμε, θα μας πει ο γιατρος την πεμπτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα κοριτσια, ειμαι και εγω καινουρια και ξεκιναω προσπαθεια εξωσωματικης. ειμαι 28 χρονων και το προβλημαμα μας ειναι αζωοσπερμια. Στις 14 του μηνα ξεκιναω τον πρωτο μου καιλεπισω τυχεροκυκλο εξωσωματικης. Ελπιζω να μας δωσει σε ολες απο ενα μωρακι αυ τος ο χρονος και να ανταμοιψει τις προσπαθειες μας. Αν ειναι καποια να συμπαρασταθει ευχαριστως ..Θα αναμενω απαντησεις.!!

Link to comment
Share on other sites

επισης κοριτσια αν γνωριζει καμια για τις διαδικασιες ωοληψια ςεμβρυομεταφορας ευχαριστως να ακουσω διοτι φοβαμαι παραπολυ και αγχωνομαι μην πονεσω κ.λπ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες και κουράγιο! Εκανα αφερεσει και στης δύο σάλπιγγες και ή μόνη λύσει είναι ή εξωσωματική! Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε αν γνωρίζεται κάποια κλινική ή τον αθανασιο παντελή! Στην Θεσσαλονίκη!! Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες και κουράγιο! Εκανα αφερεσει και στης δύο σάλπιγγες και ή μόνη λύσει είναι ή εξωσωματική! Σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε αν γνωρίζεται κάποια κλινική ή τον αθανασιο παντελή! Στην Θεσσαλονίκη!! Ευχαριστώ πολύ!!

καλησπερα κοριτσι μου!

κ εγω που εχω 2 σαλπιγγες τι καταλαβα?προσπαθουσαμε κ εμεις χρονια για μωρο κκαταφυγαμε στην εξωσωματικη.μετα απο αποιες προσπαθειες αποτυχημενες τα καταφεραμε στο embryolab με τον Ανεσιδη Νικο.η εμβρυολογος ειναι η Χατζηπαρασιδου κ ειναι πααααρα πολυ καλη!εκει τα καταφεραμε με την πρωτη κ γενικοτερα ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι!αν χρειαστεις οτιδηποτε μπορεις να με ρωτησεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα έκανα εξωσωματική και είμαι περίεργη να μάθω αν τα συμπτώματα που έχω οφείλονται στο utrogestan? είμαι περίπου στην έβδομη εβδομάδα με β χοριακή 7.000 μονάδες μέχρι να κάνω τον υπέρηχο πεθαίνω απο την αγωνία μου..:-(:-(:-(

7.000 μοναδες για εβδομη εβδομαδα δεν είναι λίγο χαμηλά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα έκανα εξωσωματική και είμαι περίεργη να μάθω αν τα συμπτώματα που έχω οφείλονται στο utrogestan? είμαι περίπου στην έβδομη εβδομάδα με β χοριακή 7.000 μονάδες μέχρι να κάνω τον υπέρηχο πεθαίνω απο την αγωνία μου..:-(:-(:-(

7.000 μοναδες για εβδομη εβδομαδα δεν είναι λίγο χαμηλά?

καλέ τι χαμηλά? τεράστια είναι ίσως κ δίδυμα. Εγώ στην πρώτη είχα 2050 κ στην δεύτερη 750 κ οι δύο εγκυμοσύνες στην 7η εβδ. με το καλο σου εύχομαι μια ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!

Μια πολυ καλη φιλη μου χρειαζεται μια gonal που να εχει περιθωριο ληξης μεχρι και Φεβρουαριο 2017!!! Εγω δυστυχως δεν εχω αλλα φαρμακα γιατι τα εδωσα ολα...Οποια μπορει και ξερει καποια κοπελα που μπορει να εχει ας μεταδωσει το μηνυμα πριν σβηστει κι ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα!!

Χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...