Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Πουλάω αποκριατικες στολές για κοριτσια


Recommended Posts

Καλησπέρα

- Εχω 1 αποκριάτικη στολή χιονάτη, Νο 6 (16ευρω)

- Αποκριάτικη στολη πειρατινας με πολλα αξεσουαρ Νο 6 (23ευρω)

- Αποκριατικη στολή ινδιάνας με αξεσουαρ κάλυμμα μποτας Νο6 (14ευρω)

- Στολή κοκκινοσκουφιτσας Νο5-7, με την μπερτα της. Εχει ενα μικρο λεκε μπροστα (9ευρω)

- Μπεμπε στολη χιονατης με παγιετες O/S. Την φοραγε η κορη μου οταν ηταν περιπου 8 μηνων. (12ευρω)

Εξοδα αποστολής δικά μου με Ελτα.

Ολες οι στολες ειναι φορεμενες μια-δυο φορες, σε εξαιρετικη κατάσταση και δεν εχουν κανενα ελαττωμα (μονο εκεινη με τον μικρο λεκέ)

Οποιος ενδιαφερεται μπορω να στειλω φωτογραφιες με email.

Περιοχή: Γαλάτσι

Τηλ: 6945138187

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσθετω καινουργια στολη Σωματοφυλακας Εποχης σε αποχρωση ροζ με ασημι, με πολλα αξεσουαρ. (Νο:cool: 20ευρω.

Στειλτε μου μνμ για να σας δειξω φωτογραφιες. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...