Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Τυλιγμένη τρίχα στο δαχτυλάκι της...


t1t1n4k1

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Αποφάσισα να σας γράψω το περιστατικό που μας συνέβει εχθές το βράδυ γιατί αν και σπάνιο ... μπορεί να συμβεί... να ειναι λοιπόν υποψιασμένες και οι αλλες μανούλες. Εχθές το βράδυ (λοιπόν) και αφού έκανα στην μικρή μου (4μηνών και 10 ημερών ) το Καθιερωμένο της μπανάκι, παρατήρησα μία τρίχα ( απο τα μαλλιά μου )τυλιγμένη στο δαχτυλάκι του ποδιού της. Προσπάθησα να την αφαιρέσω ομως η τρίχα είχε είδη μπεί πολύ μέσα με αποτέλεσμα να πρηστεί το δαχτυλο και η τρίχα να το κόψει αρκετά βαθιά... Πανικόβλητοι φύγαμε για το κέντρο υγείας της περιοχής μας. Εκει το καθάρισαν και αφού μου τόνισαν οτι τρίχα ειναι απο τα δικά μου μαλλιά (λες και δεν μου έφταναν οι ενοχές μου, που δεν το είχα προσέξει νωρίτερα.) μας έστειλαν στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης (δηλ 105 χιλιομετρα απο το χωρίο μου) γιατί πουθενά αλλού δεν υπήρχε παιδο-χειρούργος. Τελικά αφου φτάσαμε μετα απο μία ωρα περίπου ταξίδι ο παιδο-χειρούργος έλειπε, είδε το ποδαράκι της μια η χειρούργος η οποία που τόνισε και 10 φορές το οτι δεν ξανα είδε κάτι παρόμοιο ... και οτι πρέπει να είμαι πιο προσεκτική ( δηλ καθε φορά που ντύνω το παιδί να το κοιτάω εξονυχιστικά απο άκρη σε άκρη...?) μας έστειλε σε έναν παιδίατρο για να μας δώσει αντιβίωση. Να τονίσω και εγώ λοιπον οτι ήταν ο μόνος που δεν με κοιτούσε σαν να έβλεπε ένα τέρας που κακο μεταχειρίζεται το παιδί του. Η δικιά μας η παιδίατρος που της τηλεφώνησα σήμερα το πρωι να την ενημερώσω σχετικά με την αντιβίωση... μου είπε οτι συνέβει σε άλλες δυο πελάτισσες της και μάλιστα το ένα περιστατικό πολύ πιο σοβαρό απο το δικό μας γτ τυλίχτηκε κλωστή απο το καλτσάκι και το κόψιμο έφτασε να κόψει και κόκαλο... παραλίγο δηλ να πάθει σηψαιμία το δαχτυλάκι του παιδιού. Τελος να πώ και ενα μπράβο στην κούκλα μου που ήταν πολύ ψύχραιμο μωράκι (εγώ δεν σταμάτησα να κλαίω και εκείνη χαμογελούσε σε όλους) Προσοχή λοιπόν μανούλες γιατί δυστυχώς δεν μπορούμε να τα προβλέψουμε ολα....


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...