Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

zettaki μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!! Εύχομαι να είναι η 1η και τυχερή σου φορά! Σου στελλω μπόλικη μπεμπεδόσκονη! φουουουουουουουοου ;)

ΑΝΙΤΑΚΙ μου ανησυχούμε όλες πολύ για σένα γράψε μας μια κουβέντα να μας πεις τι κάνεις.

Και η Rodo και η Kelly θα έκαναν χοριακές... Βρε κορίτσια που ειστε??

Ελπίζω και γω το παρεάκι να επανέλθει...

Απ΄ότι κατάλαβα πολλές κοπέλες θα λείπουν το 3ημερο! Καλά να περάσετε κορίτσια! Να διασκεδάσετε και να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!

love u all!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....!!!!!!!!!!!!

ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...!!!!!!!!!!

ΕΠΑΘΑ ΠΟΛΛΑ....ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΚΥΜΙΑ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ..!!!!!)

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ......ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΠΑΤΗΣΑ ΚΙ ΕΠΕΣΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ...ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝ...ΕΠΑΘΑ ΔΙΑΣΤΡΕΜΑ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..!!!!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...!!!!!!!:oops::oops:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ..!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ANITAKIIIIIIIIIIIIII MOY!!!!!!!!!

Yeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii χαιρομαι που επέστρεψες!!! και περαστικούλια σου μικρούλα! Μας έλειψες πολύ!!!

χχχχχχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ANITAKIIIIIIIIIIIIII MOY!!!!!!!!!

Yeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii χαιρομαι που επέστρεψες!!! και περαστικούλια σου μικρούλα! Μας έλειψες πολύ!!!

χχχχχχχχχχχ

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΑ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....!!!!!!!!!!!!

ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...!!!!!!!!!!

ΕΠΑΘΑ ΠΟΛΛΑ....ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΛΛΗΝΗ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΚΥΜΙΑ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ..!!!!!)

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ......ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΠΑΤΗΣΑ ΚΙ ΕΠΕΣΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ...ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝ...ΕΠΑΘΑ ΔΙΑΣΤΡΕΜΑ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..!!!!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...!!!!!!!:oops::oops:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ....ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ..!!!!!!!:P:p:p

Ανιτάκι καλώς ήρθες πάλι πίσω, πες μας τα νεάκια σου.Τι σου είπε ο γιατρός?

Περαστικά για το ποδαράκι σου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι καλώς ήρθες πάλι πίσω, πες μας τα νεάκια σου.Τι σου είπε ο γιατρός?

Περαστικά για το ποδαράκι σου...

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΧΥ...!!!!!

ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΤΛ., ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΝΚ ΚΥΤΤΑΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΘΥΡΑ" ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ 25% ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ.....ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..???????

ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΥΣΙΚΑ....ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ...!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ.....ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..???????

ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΦΥΣΙΚΑ....ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ...!!!!!

Αννιτάκι καλησπερα και καλως όρισες. Περαστικά για το ποδαράκι σου. Να ναι το τελευταίο. Εγώ του συζήγου του δίνω βιταμινες wellman conception και παιρνω και εγω το pregnancy conception. ξερω οτι κανει καλο η αργινινη και η καρνιτινη και η Ε. βεβαια το καλοκαιρι που του εδωσα μονο καρνιτινη των 500mg το σπερμα στην σπερματ. ητανε χαλια αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος. παρε το wellman con. που εχει ολες τις βιταμινες γιατι χωριστα η καθεμια κανει μία περιουσία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΧΥ...!!!!!

ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΤΛ., ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΝΚ ΚΥΤΤΑΡΑ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΕΛΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΘΥΡΑ" ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ 25% ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ..!!!!!!!

Το ότι θα σου κάνει δωρεάν τις εξετάσεις το βρίσκω πολύ θετικό και Ανιτάκι άσε την ηλικία σου στην άκρη, 40 χρονών είσαι τρελό πιπίνι.

Βιταμίνες για το σπέρμα ξέρω και γω την καρνιτίνη και την Ε καθώς και ψευδάργηρο και προς Θεού κορίτσια το λέω σε όλες για τους άντρες απαγορεύεται το σελίνιο κάνει κακό στο σπέρμα. Προσπάθήστε πάντως και φυσικά ρε Ανιτάκι, τι έχεις να χάσεις, ξεκίνα από τώρα γουτσου γουτσου δεν μπορεί κάτι θα βγει...;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Welcome back ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.

Και μας έλειψες και μας κοψοχόλιασες. Περαστικούλια για το ποδαράκι, θέλει όμως ξεκούραση, να προσέχεις.

Κάνε και αυτές τις εξετάσεις που σου είπε μήπως φανεί κάτι άλλο και το αντιμετωπίσουμε. Σου είπε πότε με το καλό θα μπορέσετε να ξαναπροσπαθήσετε αν δεν κάτσει με το γουτσου γουτσου????

Φιλάκιααααα


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αννιτάκι καλησπερα και καλως όρισες. Περαστικά για το ποδαράκι σου. Να ναι το τελευταίο. Εγώ του συζήγου του δίνω βιταμινες wellman conception και παιρνω και εγω το pregnancy conception. ξερω οτι κανει καλο η αργινινη και η καρνιτινη και η Ε. βεβαια το καλοκαιρι που του εδωσα μονο καρνιτινη των 500mg το σπερμα στην σπερματ. ητανε χαλια αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος. παρε το wellman con. που εχει ολες τις βιταμινες γιατι χωριστα η καθεμια κανει μία περιουσία

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ..?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ότι θα σου κάνει δωρεάν τις εξετάσεις το βρίσκω πολύ θετικό και Ανιτάκι άσε την ηλικία σου στην άκρη, 40 χρονών είσαι τρελό πιπίνι.

Βιταμίνες για το σπέρμα ξέρω και γω την καρνιτίνη και την Ε καθώς και ψευδάργηρο και προς Θεού κορίτσια το λέω σε όλες για τους άντρες απαγορεύεται το σελίνιο κάνει κακό στο σπέρμα. Προσπάθήστε πάντως και φυσικά ρε Ανιτάκι, τι έχεις να χάσεις, ξεκίνα από τώρα γουτσου γουτσου δεν μπορεί κάτι θα βγει...;););)

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ....ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??????????

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΚΤΟΡΑΚΟΣ ΣΟΥ..??? ΦΙΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome back ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.

Και μας έλειψες και μας κοψοχόλιασες. Περαστικούλια για το ποδαράκι, θέλει όμως ξεκούραση, να προσέχεις.

Κάνε και αυτές τις εξετάσεις που σου είπε μήπως φανεί κάτι άλλο και το αντιμετωπίσουμε. Σου είπε πότε με το καλό θα μπορέσετε να ξαναπροσπαθήσετε αν δεν κάτσει με το γουτσου γουτσου????

Φιλάκιααααα

ΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥ....!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ...!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...